Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

> A czy przypadkiem nie jest czas na event urodzinowy?
> W zeszłym roku był 27-29 kwietnia, więc akurat teraz by wypadało ;)
No chyba jest czas, na guildwars.pl w komentarzach do któregoś z newsa ktoś napisał, że teraz ten event. No ale ja nigdzie nie widzę potwierdzenia. Zwykle w środę było info o nadchodzącym evencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 13:49, Master J napisał:

/.../ wiec Assa i Ryt odpadają.


I jeszcze uzupełnienie do posta L33T''a: co za problem w przejściu NFa Assem lub Rytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż powracam bo dłuższej nieobecności (około rok) do GW i mam takie 2 pytanka:
Co się wpisywało we właściwościach (prawy na ikonę na pulpicie i właściwości) aby mapy się ściągały podczas grania? Oraz czy jest jakaś stronka na której mógłbym przeczytać jak rozwijać derwisza lub rytualistę? Przez ten czas zapomniałem sporo rzeczy i chciałbym je sobie odświeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze www.*** forum ...
Swoją drogą przeszedłem wszystkie czeńści guild wars , gralem wszystkimi klasami i stwierdzam :
Moja ulubiona klasa jest assasin , najlepiej wspominam factions , ta gra mi sie jusz znudziła ...
Czekam na guild wars 2


Z gury przepraszam za błendy ortograficzne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:20, Prince07 napisał:

Witam. Otóż powracam bo dłuższej nieobecności (około rok) do GW i mam takie 2 pytanka:
Co się wpisywało we właściwościach (prawy na ikonę na pulpicie i właściwości) aby mapy
się ściągały podczas grania? Oraz czy jest jakaś stronka na której mógłbym przeczytać
jak rozwijać derwisza lub rytualistę? Przez ten czas zapomniałem sporo rzeczy i chciałbym
je sobie odświeżyć :)

Na wiki są ogólne poradniki, zawsze można coś sobie poczytać:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_playing_as_a_ritualist - Rytualista
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_playing_as_a_dervish - Derwisz

@Adrios1
Błędy błędami, ale tak ciężko zainstalować sobie np. nową Mozillę, która Ci podkreśli wszelkie błędy ortograficzne? (co prawda byki takie jak "morze" ominie, ale zawsze coś znajdzie) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:14, Budo napisał:

Jak sie nie ma factions to problem zasadniczy ;]


Ale wyraźnie napisał: Chciałbym przejść nią jedyną nie ukończoną kampanię-NF. Ja z tego wnioskuje, że wszystkie pozostałe kampanie, tj. Prophecies i Factions ukończył, zatem musi je posiadać ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie reklamuj innych for, bo to nie miejsce na to (patrz regulamin).
Po drugie to, w jaki sposób piszesz tworzy Twój wizerunek na forum. Robiąc błąd w każdym wyrazie nie prezentujesz się najlepiej, a faktem, że nie chce Ci się ich poprawić (wystarczy korzystać z Mozilli Firefox, która błędy podkreśla) okazujesz brak szacunku dla innych. Proszę zatem, byś włożył odrobinę wysiłku podczas pisania postów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak,wiem.Z tym,że wypadałoby to od niedzieli do wtorku.Mam cichą nadzieję,że ten event będzie w następny weekend albo,że go w jakiś sposób przedłużą,żebym chociaż mógł z niego skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:13, cinus` napisał:

Wreszcie dali nagrody za skończenie Prophecies :D
Pewnie bedzie tloczno teraz w Hells ^^

http://www.guildwars.com/events/ingame/anniversary3/default.php


Jeżeli dobrze widzę, będzie konieczne ukończenie ostatniej misji ponownie? :)

Oj, coś czuje że obecne pustki szybko znikną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:42, lordfett napisał:

Jeżeli dobrze widzę, będzie konieczne ukończenie ostatniej misji ponownie? :)
Oj, coś czuje że obecne pustki szybko znikną :P

Wow, koniecznie wysyłam po kolei moje postacie na wizytę u wezyra Khilbrona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:45, Tokix napisał:

Pomyliłeś temat.
Wpisz w szukajce.


Nie zgrywaj moderatora bo nie masz o tym pojęcia. A Nahid jest uzasadniona bo ma problemy zgrafiką w GW. Wiec wystopuj troche. btw: Znaczków nie rozróżniasz? O.o

Krótko mówiąc o tych broniach. ANet chyba zrozumiała ze przez to Proph troche nie stal na równi z innymi częściami. Teraz tylko najazd na Hells aby sprawdzić jak to wygląda wszystko dokładnie. A pozatym urodziny i ze 100k na 9rings pójdzie jakaś część i potem na armor nie bedzie :< Ale grunt nabijać title ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że zmarnowałem 20 minut robiąc Hells, bo jest babol i po ukończeniu misji teleportuje graczy z powrotem do outpostu startowego. -_-
Na razie o greenach i nowym końcowym terenie możecie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:27, garrick napisał:

Piękne itemy. Muszę szybko przejść propha by zdobyć dla derwa, assa i necra fajne itemki
:).


Hmm a czy przypadkiem nie bedzie tak ze bedę bronie tylko dla profesji z Propha? Bo nie przypomniam sobie aby w Factions było coś dla Derwa czy Paragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:31, wip_01 napisał:

> Piękne itemy. Muszę szybko przejść propha by zdobyć dla derwa, assa i necra fajne
itemki
> :).

Hmm a czy przypadkiem nie bedzie tak ze bedę bronie tylko dla profesji z Propha? Bo nie
przypomniam sobie aby w Factions było coś dla Derwa czy Paragona.


A wlazłeś w ten http://www.guildwars.com/events/ingame/anniversary3/default.php link? Tam są wyraźnie pokazane: Kosa, włócznia, sztylet...

PS. ten link był kilka postów w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować