Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanie: co trzeba wpisać w polu "Adres" i "Adres (kontynuacja"? Chodzi o maila czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Duszki są upierdliwe,bo trzeba je przed każdą walką stawiać na nowo.Można wabić wroga do nich,ale zajmuje to więcej czasu niż normalna walka.Poza tym wypadałoby je stawiać z tyłu,bo z przodu ktoś może je szybko zmieść.Stawiają się długo i generalnie są be ;) W rytach najbardziej podobają mi sie 2 buildy:Spirit Strength Rt/R i Splnter Barrager.Po wprowadzeniu Volley można spokojnie wziąć do niego Spirit Strength i kosić po kilku wrogów na raz :D Jak ja to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rytek z kolei kojarzy się tylko z jednym Splinter Barrager ot co. Najlepszy chyba build ,bo nie trzeba tak dużo duszków stawiać , kopa też ma niezłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:20, TYHE napisał:

/edit - zbroje kurzick są paskudne - mówię o rytualistce; ja mam imperiala żeby się odróżnić
od tych wielgachnych spódnic które wszyscy noszą/

Też mam imperiala silver dyed, tylko męskiego :D

>Jak już tak sobie rozmawiamy, to chciałabym z tego miejsca powiedzieć, że rytualista jest fajny, bo jego duszki nie >dziczeją po zgonie rytualisty tak jak minionki nekromanty, które zaczynają siec własną drużynę, dziękuję za uwagę
Bo mają łańcuchy ;)

Jarzy - Skill luxonów/kucyków // inny skill na przyzwanie duchów do siebie :). Duchy mają tą zaletę że można sterować ich dmg''em w ograniczony sposób (znaczy w kogo nawalają).

edit. no i miniony śmierdzą, duchy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:20, TYHE napisał:

/edit - zbroje kurzick są paskudne - mówię o rytualistce; ja mam imperiala żeby się odróżnić
od tych wielgachnych spódnic które wszyscy noszą/

Nie jesteś sama. Sam też mam Imperiala w wersji elite, choć ostatnio rzadko go noszę. Wolę pośmigać w Nornowej, bądź tym z Shing Jea, używanym przeze mnie w farmie VwK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, gdy włączałem GW pasek nie chciał mi się załadować więc spróbowałem odpalić grę z płyty.
Włożyłem, włączyłem menu startowe i wybrałem żeby uruchomić grę, działało.
A jeśli tobie nie zadziała może przeinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Splinter dostał nerfa i nie jest już taki fajny.PRzewagę na Spirit Strength jednak ma taką,że SS to enchant,czyli można go zdjąć.Do tego wymaga aktywnego zaklęcia broni.Jednak ,żeby w pełni zadziałał musi trafić w zbitą grupę.W przypadku SS''a bierzemy ze sobą Double/Tripple Shot i jak walniemy w jednego wroga to z niego tylko resztki zostają(moja rytka takim atakiem zbiera >100HP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:50, zakrokrzy napisał:

Jeszcze jedno pytanie: co trzeba wpisać w polu "Adres" i "Adres (kontynuacja"? Chodzi
o maila czy jak?


Tak. W pierwszym i w drugim polu się wpisuje adres e-mail o ile o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ele i Mesmerzy zostali w Factions skrzywdzeni, taka prawda, grac tym tylko w tej kampanii to srednia opcja.
W samym Factions z postaci core to chyba lowca daje rade, w sumie jest niemal wszystko co do zycia potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 08:36, Budo napisał:

W samym Factions z postaci core to chyba lowca daje rade, w sumie jest niemal wszystko co do zycia potrzebne :)


Wojownik też nie ma najgorzej, bo elity z Faction są IMO najlepsze w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No mi by brakowalo kilku skilli wojem ;]
Dolyak, Evisecrate, Bonetti, Riposty, Gladiator''s Defense...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli chce sie wojem farmić to tych skilli brakuje :D W GWF masz Dragon Slash,który jest bardzo dobrym elitem.Eviscerate aż taki dobry nie jest.Nie lepiej machnąć Dismember i jakiś skill z obrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Evisecrate nie jest dobry? Nc Jarzy. Nie powiem jak sie nazywa najstarszy ciagle uzywany build pvp woja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh! Dawno nie grałem w GW więc nie jestem w czasie. Szkoda że Splinter dostał nerfa ,bo kiedyś było cudownie :) Zaraz lece na gw.pl i sprawdze czy ANet nie sprawiła mojemu necruskowi critical nerfa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Sęk w tym,że ja nigdy nie pisze o skillach odnośnie PvP tylko PvE.Eviscerate średnio mi sie przydawał w PvE,więc wolałem Dismember+Penetrating Blow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 10:24, Budo napisał:

No mi by brakowalo kilku skilli wojem ;]
Dolyak, Evisecrate, Bonetti, Riposty, Gladiator''s Defense...


Wiesz, oczywiste jest, że najlepiej mieć wszystkie kampanie i skille. Ale da się zrobić fajny build z F+core dla warka. A już w przypadku mesa czy elemka ciężko. Tylko o to mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko mozna, mesem tez masz Energy Surge np. Ale zycie bez Bonetti... ja sobie nie wyobrazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować