Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 12:13, Jarzy napisał:

/.../
Najlepiej kończyć pre na jak najwyższym poziomie,osiągalnym bez wysiłku.Mje postacie
wychodziły stamtąd na 13-14lv.Mój Szwagier zamierza wyjść na 20lv(do tego jest już odpowiedni
tytuł osiągalny tylko w pre).Generalnie im wyższy poziom osiągniesz w pre tym łatwiej
będzie Ci potem.


Racja, ale wkład pracy jaki musimy włożyć w nabicie w pre 20 lvla jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , aby kupić elite kurzick armor , trzeba wykonać questa , w którym trzeba zdobyć 10k kurz? Czy nie trzeba tego questa wykonywac aby dojsc do armora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:46, Budep napisał:

Mam pytanie , aby kupić elite kurzick armor , trzeba wykonać questa , w którym trzeba
zdobyć 10k kurz? Czy nie trzeba tego questa wykonywac aby dojsc do armora?

Hmm , to trzeba czy nie trzeba? Sam się pogubiłem jak to czytałem.
Jesli chodzi ci o to czy można dojść do miasta z elite armorem bez wykonywania tego zadania to odpowiem krótko: NIE.
Musisz wykonac tego questa, i zrobic chyba 3 misje(Eternal Grove , Boreas , Abrostone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:46, Budep napisał:

Mam pytanie , aby kupić elite kurzick armor , trzeba wykonać questa , w którym trzeba
zdobyć 10k kurz? Czy nie trzeba tego questa wykonywac aby dojsc do armora?

Jeśli nie zbierzesz 10k Kurzick Faction, to przecież nie będziesz miał dostępu do questu prowadzącego cię do Eternal Grove. A wykonanie tej misji jest warunkiem dostępu do Vasburg Armory - bo nie da się tam nijak przerunować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:46, Budep napisał:

Mam pytanie , aby kupić elite kurzick armor , trzeba wykonać questa , w którym trzeba
zdobyć 10k kurz? Czy nie trzeba tego questa wykonywac aby dojsc do armora?


Aby dojść do tego miasta, tak, trzeba wykonać to zadanie. Inaczej nie odblokujesz misji,a co za tym idzie dalszych miast Kurzicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Zamówiłem sobie i się zastanawiam nad pewną rzeczą. Dlaczego w tym temacie o wycenianiu itemków są tylko po angielsku podpisy. Podobno gra po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, lukasz11111 napisał:

Eee... Zamówiłem sobie i się zastanawiam nad pewną rzeczą. Dlaczego w tym temacie o wycenianiu
itemków są tylko po angielsku podpisy. Podobno gra po polsku.


Chodzi o to ze gra w języku polskim została wydana później niżeli w angielskim. I spora część graczy uczyła sie grać właśnie na angielskiej wersji i uczyc się polskich nazw teraz jest troche niepotrzebne, z powodu takiego że no angielski jest w tej grze językiem uniwersalnym dzięki któremu dogadasz się o przedmiotach, misjach, questach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, lukasz11111 napisał:

Eee... Zamówiłem sobie i się zastanawiam nad pewną rzeczą. Dlaczego w tym temacie o wycenianiu
itemków są tylko po angielsku podpisy. Podobno gra po polsku.


Takie zasady. Nie wszyscy grają po polsku. Poza tym, handlując z innymi graczami naprawdę ciężko się zorientować w nazwach przedmiotów, używając ich polskich nazw. Na wszelkich serwisach aukcyjnych, czy też GW wiki operuje się angielskimi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, lukasz11111 napisał:

Eee... Zamówiłem sobie i się zastanawiam nad pewną rzeczą. Dlaczego w tym temacie o wycenianiu
itemków są tylko po angielsku podpisy. Podobno gra po polsku.

A to dlatego, że większość graczy gra w wersję angielską - polska jest zatrzęsieniem błędów w tłumaczeniu. Poza tym istnieją strony takie jak GuildWiki i GWGuru, na których wszystkie itemki są po angielsku a nikomu chyba by się nie chciało sprawdzać odpowiednika w innym języku. Ale jak będziesz chciał handlować tutaj na forum to nie ma problemu, przytrzymujesz sobie prawy ctrl i gra zmienia się tymczasowo na wersję angielską. Sprawdzasz sobie nazwę i puszczasz przycisk, masz z powrotem GW po polsku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:32, The Lurker napisał:

/.../
Ale jak będziesz chciał handlować tutaj na forum to nie ma problemu,
przytrzymujesz sobie prawy ctrl i gra zmienia się tymczasowo na wersję angielską. Sprawdzasz
sobie nazwę i puszczasz przycisk, masz z powrotem GW po polsku. ;]


Trzeba jeszcze mieć na klawiaturze prawy Ctrl na klawiaturze, ale to tak przy okazji :-P
Sam prawdę mówiąc nie grałem w polskie GW. Od razu po instalacji wybrałem wersję angielską i dobrze mi z tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:39, lukasz11111 napisał:

Dzięki wam wszystkim trzem. Język można zmienić kiedy sie chce?


Można, w opcjach gry. Do wyboru oprócz angielskiego i polskiego masz także niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i parę innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:37, Klimos napisał:

Trzeba jeszcze mieć na klawiaturze prawy Ctrl na klawiaturze, ale to tak przy okazji
:-P

A to ja już odsyłam do opcji sterowania, można zmienić sobie to na dowolny klawisz ;]

Dnia 12.05.2008 o 20:37, Klimos napisał:

Sam prawdę mówiąc nie grałem w polskie GW. Od razu po instalacji wybrałem wersję angielską
i dobrze mi z tym ;-)

Czasem można natknąć się na fajne tłumaczenia typu "Kucyki" (Kurzicks) czy "ostatnia notatka" (lost note). :P

EDIT: Najciekawszym językiem w GW jest "Bork! Bork!", gorąco polecam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:43, The Lurker napisał:

A to ja już odsyłam do opcji sterowania, można zmienić sobie to na dowolny klawisz ;]

Tak, tak, wiem... PrintScreen''a też sobie zmieniłem na prawy boczny przycisk myszy ;)

Dnia 12.05.2008 o 20:43, The Lurker napisał:

Czasem można natknąć się na fajne tłumaczenia typu "Kucyki" (Kurzicks) czy "ostatnia
notatka" (lost note). :P

<lol>

Dnia 12.05.2008 o 20:43, The Lurker napisał:

EDIT: Najciekawszym językiem w GW jest "Bork! Bork!", gorąco polecam xD

Językami się nie bawiłem, aż sprawdzę przy najbliższej okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:41, Klimos napisał:

> Dzięki wam wszystkim trzem. Język można zmienić kiedy sie chce?

Można, w opcjach gry. Do wyboru oprócz angielskiego i polskiego masz także niemiecki,
francuski, hiszpański, włoski i parę innych...


Dzięki. Jest mi potrzebny do szczęścia tylko Polski i Angielski. Jak paczka przyjdzie w środę/czwartek zapewne będę miał więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:01, zippo666 napisał:

gulid wymiata


zippo666 spamuje.
Przejrzałem Twoje posty i ewidentnie przedkładasz ilość nad jakość. Albo zaczniesz pisać coś, co inni będą mieli ochotę czytać, albo się nie polubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:00, lukasz11111 napisał:

> > Dzięki wam wszystkim trzem. Język można zmienić kiedy sie chce?
>
> Można, w opcjach gry. Do wyboru oprócz angielskiego i polskiego masz także niemiecki,

> francuski, hiszpański, włoski i parę innych...

Dzięki. Jest mi potrzebny do szczęścia tylko Polski i Angielski. Jak paczka przyjdzie
w środę/czwartek zapewne będę miał więcej pytań.

Ja ze swej strony życzę miłej gry w GW i mam nadzieję że nie znudzi Ci się ona tak szybko jak mnie. Chociaż teraz nastała nowa era powrotu do GW xD. Jakoś wszyscy wracają do gry (moi znajomi z podwórka). A co do pomocy to na pewno pomożemy i zrobimy co w naszej mocy. Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam jeszcze kilka pytań.

1.) Czy do GW są różne serwery czy tylko 1 ogólny?

2.) Na pewnej stronie była zakładka PvP i PvE, co to ma znaczyć? ( nie chodzi mi o skróty, to znaczy że GW można i tak i tak? )

3.) Jak jest najlepsza klasa dla początkującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeden, podzielony na dystrykty, jak jest za dużo osób w mieście. Ale to się i tak zdarza w max. 4 miastach w całej grze.

2. Postać PvE może grać i w PvE i w PvP. Natomiast postać PvP - jak sama nazwa wskazuje - jedynie w PvP.

3. Ja tam biorę wojownika na początek. Ewentualnie łowcę. Ale to zależy tylko od Ciebie - każdą klasą można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować