Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 19:17, Artas15 napisał:

No to może drogi wialgierzu doradzisz mi jakiś stosowny build dla nekro oparty
jedynie na Prophecies :)


Tu masz, wystarczyło wklepać w PvX wiki. http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Prophecies_builds

Chociaż to raczej do farmu. Eh niestety trochę trudno jest jak się ma tylko jedną kampanię. Spróbuj coś sam ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:17, Artas15 napisał:

No to może drogi wialgierzu doradzisz mi jakiś stosowny build dla nekro oparty
jedynie na Prophecies :)


Co prawda nie mam nicka Walgierz, ale poradzę:

http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Prophecies_builds - tutaj są trzy, wypróbuj je. Choć naprawdę użyteczne buildy powstają gdy ma się więcej niż jedną kampanię i/lub EotN. Ale to wiadoma sprawa. Nie mniej życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:34, lordfett napisał:

> No to może drogi wialgierzu doradzisz mi jakiś stosowny build dla nekro
oparty
> jedynie na Prophecies :)

Co prawda nie mam nicka Walgierz, ale poradzę:

http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Prophecies_builds - tutaj są trzy, wypróbuj je.
Choć naprawdę użyteczne buildy powstają gdy ma się więcej niż jedną kampanię i/lub EotN.
Ale to wiadoma sprawa. Nie mniej życzę powodzenia! :)


Posiadam EotN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:17, Artas15 napisał:

No to może drogi wialgierzu doradzisz mi jakiś stosowny build dla nekro oparty
jedynie na Prophecies :)


Jak już inni wspomnieli, cudów się nie spodziewaj. Ale oto co ja bym proponował:

N/Me
Curses 12+1+3
Soul Reap. 12+1
Blood 3+1

1. Barbs
2. Spitefull Spirit [E]
3. Arcane Echo/ (ew.) Glyph of Lesser Energy (i drugą prof dać ele)
4. Insidious Parasite
5. Mark of Pain
6. Blood Ritual
7. Pain Inverter (Asure)
8. Ressurection Signet

To oczywiście tylko propozycja i pewnie da się złożyć lepszy build, ale myślę, że ten jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:34, lukasz11111 napisał:

Mam postać! Wojownik/Elementalista 7.


Polecam w jak najszybciej to możliwe , zmienić profesję dodatkową ;>

Dnia 14.05.2008 o 21:34, lukasz11111 napisał:

1.) Jak dla przykładu usiąść lub tańczyć?


Komend jest naprawdę sporo , w karcie pomocy podręcznej z grą jest napisane jakie są komedny :> Taniec to /taniec , a siadanie to /sit

Dnia 14.05.2008 o 21:34, lukasz11111 napisał:


2.)Jest jakiś wykaz questów z GW?

http://wiki.guildwars.com/wiki/Quests - tu masz. Zależy z jakiej kampani cię interesują questy. Po prawej w tabelce masz kampanie do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:37, Budep napisał:

Polecam w jak najszybciej to możliwe , zmienić profesję dodatkową ;>

Dlaczego? To jeden z najlepszych miksów - obok W/Ry moim zdaniem.
Za mało mamy Wammo w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:20, walgierz napisał:

> Polecam w jak najszybciej to możliwe , zmienić profesję dodatkową ;>
Dlaczego? To jeden z najlepszych miksów - obok W/Ry moim zdaniem.
Za mało mamy Wammo w grze?


Ale to trochę dziwne połączenie. Silny i kamikazowski wokownik w połączeniu z delikatnym elementalista.

Mi się jeden czar mesmerów spodobał. Ten co dodaje 60hp. Chyba Eteryczna uczta, ale nie jestem pewien.

Czekamy na następny zastrzyk gotówki i Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:25, lukasz11111 napisał:

Ale to trochę dziwne połączenie. Silny i kamikazowski wokownik w połączeniu z delikatnym elementalista.


No wiesz, nie chodzi o to, żeby walić czarami elemka, bo nie wyrobisz z energią. Ale wystarczy, że zdobędziesz broń z modem dodającym obrażenia od lodu, pioruna lub ognia i już możesz korzystać z dobrodziejstwa skillów elemka: Conjure Frost, Lightning albo Flame. Dodatkowe 17 obrażeń dla każdego przeciwnika to już coś.
Jeśli walczyłbyś toporem, to wojownik pod wpływem tego czaru, używając Cyclon Axe może atakować kilku wrogów na raz i zadać całkiem przyzwoite obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:25, lukasz11111 napisał:

Ale to trochę dziwne połączenie. Silny i kamikazowski wokownik w połączeniu z delikatnym
elementalista.


W GW nie ma moim zdaniem czegoś takiego, jak dziwne połączenie. Każde jest dobre, o ile jest efektywne, a z połączenia Wojownika i Ele można wykrzesać ciekawą mieszankę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcze wszystkim po trochę. A narazie z energią nie mam problemu. Wale deszcz ognia i ponad połowa przeciwników ginie. Mam słabą broń, zbieram surowce na stworzenie jakiejś lepszej. Więc o żadnych obrażeniach od ognia itp. nie ma na razie mowy.

>lordfett

Ale zaczynam żałować, że nie wziąłem Mesmera. Trochę dają w kość bandytki mścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:22, lukasz11111 napisał:

Ale zaczynam żałować, że nie wziąłem Mesmera. Trochę dają w kość bandytki mścicielki.


Bandytki mścicielki tylko na początku będą denerwować. Gdy zdobędziesz wyżej jak 6 poziom w pre-searing to nie będą sprawiały problemów. IMO Mesmer nie będzie się później sprawdzał, jako druga profesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do osób mających "TO za sobą" - które miejsca do nabijania punktów Sunspear/Lightbringer polecacie? Wiem, że w grę wchodzą raczej dwa miejsca - Remains of Sahlahja (dla farmienia obu na raz) lub Gate of Desolation (SS) i DoA (LB). Które metody w Waszym odczuciu pozwalają szybciej nabić dany tytuł? Jak większość wie mam ostatnio odwyk od GW, a pod koniec czerwca chciałbym się wziąć do roboty i szybko się z tym uporać ;)

I a propos DoA... Co do tamtejszego farmu grupowego, jaki build dla Ele wchodzi w rachubę? Z góry dzięki (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:55, lordfett napisał:

/ciach/

Stanowczo najlepiej nabija się te punkty mając do wykonania questy A Show of Force oraz Requiem for a Brain. Dzięki temu wszystko idzie bardzo szybko.

Elek w DoA? "USRAN" POWER - i tyle. :( Wątpię, abyś się załapał do tamtej lokacji jakimś normalnym buildem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:55, lordfett napisał:

I a propos DoA... Co do tamtejszego farmu grupowego, jaki build dla Ele wchodzi w rachubę?
Z góry dzięki (:

Jak napisał Pajonk: w tej chwili w DoA rządzi 5xUrsan+3xMonk i to się zapewne nie zmieni w najbliższym czasie. Nikt już tam nie tworzy zbalansowanych teamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk78 & Krejt:

Oj, stacza się mój biedny Guild Warsik ;/ Myślałem, że ludzie potrafią od siebie wymagać... Ursan (czy jak to dobrze określił Pajonk, USRAN) nie kręcił mnie nawet w momencie, gdy zaczynano go praktykować ;/ Ehh, czyli trzeba będzie mozolnie powtarzać Remains of Sahlahja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Taka jest smutna(albo i nie) prawda.Kombinowany farm SS/LB jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem,jeśli chcesz klepać szybko punkty.Żeby sie załapać na DoA Usanem najpierw trzeba wklepać przynajmniej R8 Nornów a to troche zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 10:47, Jarzy napisał:

/.../
Taka jest smutna(albo i nie) prawda.Kombinowany farm SS/LB jest w tej chwili najlepszym
rozwiązaniem,jeśli chcesz klepać szybko punkty.Żeby sie załapać na DoA Usanem najpierw
trzeba wklepać przynajmniej R8 Nornów a to troche zajmuje.


Krótko rzecz biorąc, by wymaksować tytuły i uzupełnić HoM główną postacią, muszę nastawić się na grind i to w dużej dawce. Smutne ;]

Dobrze kojarzę, że tytuł u Nornów nabija się najlepiej w Varajar Fells? Czy znaleziono inne, bardziej "płodne" miejsce? I jak to w przypadku pozostałych trzech frakcji się przedstawia? Gdzie i co się tłucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować