Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 19:23, walgierz napisał:

Konkursik z okazji trzecich urodzin GW. Tym razem nawet Europejczycy mogą wziąć udział:
http://eu.guildwars.com/anniversarycompetition :)


Szansa odpowiedzi na pytanie pierwsze mniej więcej tak duża, jak trafienie szóstki w lotka... A może i mniejsza :P Ale cóż, kto nie ryzykuje, ten nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:36, revolt505 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie
czy jak zakupie pierwsza czesc GW to bede mogl spotkac gracza ktory gra w inna wersje
np Eye of the North?


Tak. Wystarczy że ten ktoś ma i GW i GWEN. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:36, revolt505 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie
czy jak zakupie pierwsza czesc GW to bede mogl spotkac gracza ktory gra w inna wersje
np Eye of the North?

Będziesz, ale tylko na małym terenie, który jest wspólny dla wszystkich kampanii. Ale pograć sobie z nim w PvE nie pograsz, najwyżej w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:41, Woko11 napisał:

Zapytam jeszcze raz: Skąd mogę ściągnąć triala GW?


Nie ma czegoś takiego. Są tylko klucze trialowe, ale nigdzie ich nie znajdziesz. Co najwyżej ktoś, kto dostał taki klucz przy zakupie może Ci go odstąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:41, Woko11 napisał:

Zapytam jeszcze raz: Skąd mogę ściągnąć triala GW?

Znikąd.
Znaczy tak, klienta możesz sobie bez problemu ściągnąć stąd: http://guildwars.com/downloads/gwsetup.zip
Ale bez klucza trialowego nie pograsz, a takowy możesz zdobyć w tym momencie tylko od kogoś, kto takowym dysponuje. Nie można go pobrać za free z żadnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:45, revolt505 napisał:

z tego wnioskuje ze nie warto kupywać pierwszej części bo gra w nią mało ludzi
z drugiej strony najstarsza jest najtańsza


To nie działa w ten sposób... Każda kampania czy też dodatek to oddzielne tereny. Na wszystkich jest wystarczająco ludzi, by mieć z kim grać. Najwięcej możliwości ma ten, kto ma wszystkie 3 kampanie i dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi jestem! xD Przypomniało mi się, że kiedyś coś w CDA było, jakieś Guild Wars, poszperałem w płytkach - i jest - trial GW: Factions - instaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 20:04, Woko11 napisał:

Głupi jestem! xD Przypomniało mi się, że kiedyś coś w CDA było, jakieś Guild Wars, poszperałem
w płytkach - i jest - trial GW: Factions - instaluję :)


Trial Factions tak naprawdę nic nie daje. Pozwala zagrać w kampanię Factions, lecz szału nie będzie. Jeśli zrobisz postać z Factions to po wygaśnięciu próbnego klucza postaci te staną się Ci niedostępne, póki nie będziesz miał pełnej wersji, a kupione w tym czasie umiejętności także wygasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj wywaliłem 8 ectosów na te głupie buildy solo UW i jeśli chodzi o ele to z dwoma sobię nie radzę a jeśli chodzi o derva to jakoś sobie radzę ale wolę być smiterem xD
I tak przy okazji czy można gdzieś kupić ten bonus pack w jakimś polskim sklepie czy jedyna możliwość to sklep GW? Jeśli tak to proszę o linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 20:48, Master J napisał:

I tak przy okazji czy można gdzieś kupić ten bonus pack w jakimś polskim sklepie czy
jedyna możliwość to sklep GW? Jeśli tak to proszę o linki.


Bonus Mission Pack jest dostępny tylko i wyłącznie przez sklep guild-warsowy (ewentualnie przez witrynę NC Softu chyba...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzupełnienie tego co napisał lordfett Prophecies, Factions i Nightfall są standalone (nie wymagają niczego) tylko Eye of the North wymga choć jednej części GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:45, IceSodi napisał:

Mi to bardziej chodził o to jak się ogólnie gra w NFa - w ogólnie pojętą kampanie.

Jeśli lubisz łazić po moczarach (najpierw), pustyniach kamienistych, piaszczystych i siarkowych (później) na wędrówce przez sen szalonego rzeźnika skończywszy (chata głównego bossa), to NF będzie dla ciebie prawdziwym rajem.
Misje wydają mi się prostsze niż w Factions (poza samą końcówką), natomiast fabuła jest bez dwóch zdań ciekawsza i dłuższa. I tak najlepszy patent w NF to herosi i jazda w wielkim robalu przez siarczane pustkowia (a robal taki ma niezły power w łap... no, cielsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:45, IceSodi napisał:

Mi to bardziej chodził o to jak się ogólnie gra w NFa - w ogólnie pojętą kampanie.

Ja z kolei odradzam nf''a - fabuła nudna jak flaki z olejem, kraina monotonna i średnio ładna (przynajmniej dla mnie) a i klasy w tej kampanii mało ciekawe. No i znienawidzony przeze mnie nienerfowalny dervish... :)

Lepszy jest prop, a już na pewno wyśmienite factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować