Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 16:42, godryk napisał:

Witam, mam problem. Ostatnio zrobilem format dysku, zainstalowalem guild wars, zalogowalem
sie na konto i zeby wejsc na postac musi mi się sciągnac ok. 1gb danych. Co z tym zrobic?

Na logike? To chyba trzeba poczekac, aż sie ten 1 GB ściągnie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:42, godryk napisał:

Witam, mam problem. Ostatnio zrobilem format dysku, zainstalowalem guild wars, zalogowalem
sie na konto i zeby wejsc na postac musi mi się sciągnac ok. 1gb danych. Co z tym zrobic?


Jeżeli nie zrobiłeś sobie kopii pliku GW.dat (jest jeszcze na tyle mały, że spokojnie można go nagrać na płytę DVD) to niestety, ale musisz cierpliwie czekać. Spójrz na to z innej strony- w GW aktualizacje są niekiedy częste, ale małe, a w WOW''ie jedna z niedawnych aktualizacji z wersji 2.3.5 do 2.4.0 miała ponad 200mb, a wszelkie inne nie schodzą poniżej 4mb, gdy w GW mają po 1mb, 2mb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mam 2,1k do tytułu party animal i mam 700 petard, to lepiej wymaksować ten tytuł czy sprzedać fajerwerki i dać sobie spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:19, kamciu609 napisał:

jak mam 2,1k do tytułu party animal i mam 700 petard, to lepiej wymaksować ten tytuł
czy sprzedać fajerwerki i dać sobie spokój ?

Do wymaksowania tytułu (Life of the Party) potrzebujesz w takim razie 7,9k punktów, a prędzej czy później i tak pewnie będziesz chciał ten tytuł nabić. Ja bym wykorzystał te fajerwerki na Twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2008 o 11:28, Krejt napisał:

Jeśli masz dostęp do NF, to robisz w F A/X, dochodzisz z fabułą do Senji''s Corner


Jestem w Kaineng Docks / Marketplace - czy długo muszę grać, aby dojść do Snji''s Corner właśnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:14, Mr.M napisał:

Jestem w Kaineng Docks / Marketplace - czy długo muszę grać, aby dojść do Snji''s Corner
właśnie ?

Dwie misje o ile dobrze pamiętam - Vizunah Square i Nahpui Quarter. Godzina czy półtorej przy pomyślnych wiatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:23, Krejt napisał:

Dwie misje o ile dobrze pamiętam - Vizunah Square i Nahpui Quarter. Godzina czy półtorej
przy pomyślnych wiatrach.


Ok, dzięki wielkie za pomoc :)
A nie wiesz może gdzie mogę znaleźć najlepszy build dla A/D ? Gdzieś miałem chyba na wiki którymś, ale teraz za nic nie mogę go znaleźć :)
I opcjonalnie po ile chodzi dla niego kosa i jaka najlepiej?

Thx.

Edit: Czy ten by się zdał? Czy może coś innego ?
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/D_Critical_Scythe_Assassin
http://www.pvxwik i.com/wiki/Build:A/D_CS_Scythe_Assassin
http://guildwars.gameamp.com/guide/viewGuid es/2350.php!orderBy=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:00, lukasz11111 napisał:

Mam kolejne pytanko. Co oznacza napis "core" przy niektóryck czarach itp.?

Oznacza on ze umiejętność ta dostępna jest we wszystkich trzech kampaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:01, wip_01 napisał:

> Mam kolejne pytanko. Co oznacza napis "core" przy niektóryck czarach itp.?
Oznacza on ze umiejętność ta dostępna jest we wszystkich trzech kampaniach.


Ooo... Dzięki. Myślałem, że to coś innego. Mam 14 poziom, ale coś za duże hity dostaje od potworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy Guild Wars to dobra gra pod względem klimatu RPG? Chodzi mi o to, czy nie jest to bezsensowne zabijanie potworów, nabijanie lvla (z tego co wiem to maksymalny to 20, dobrze) i czy można w jakiś sposób ulepszać zbroje? (kolor na przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:43, lukasz11111 napisał:

Ooo... Dzięki. Myślałem, że to coś innego. Mam 14 poziom, ale coś za duże hity dostaje
od potworków.


Może masz zbyt słabą zbroję? Warto zmieniać armor za każdym razem, gdy natrafia się możliwość zakupu następnego, tyle że o lepszych statystykach (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:44, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanie: czy Guild Wars to dobra gra pod względem klimatu RPG? Chodzi mi o to, czy
nie jest to bezsensowne zabijanie potworów, nabijanie lvla (z tego co wiem to maksymalny
to 20, dobrze) i czy można w jakiś sposób ulepszać zbroje? (kolor na przykład)


Zależy jak na to patrzeć... Fabuła to może nie mistrzostwo, pełne zwrotów akcji, ale stoi na wystarczającym poziomie ;) GW to mimo wszystko w dużym stopniu zabijanie potworów, jednak trafiają się różne inne atrakcje. Sam "klimat RPG" zależy też od gildii, do jakiej się trafi (niektóre wymagają np. odgrywania ról).

Co do zbroi, ich wygląd można ulepszać tylko dzięki farbom. Za to ich "osiągi" mogą być modyfikowane przez kilka innych dodatków (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:50, lordfett napisał:

Zależy jak na to patrzeć... Fabuła to może nie mistrzostwo, pełne zwrotów akcji, ale
stoi na wystarczającym poziomie ;) GW to mimo wszystko w dużym stopniu zabijanie potworów,
jednak trafiają się różne inne atrakcje. Sam "klimat RPG" zależy też od gildii, do jakiej
się trafi (niektóre wymagają np. odgrywania ról).

Ponoć miasto i "dziczyzna" jest podzielona, że wydaje się, że wszystko dzieje się w jednym świecie, a tak na prawdę gra chodzi na wielu serwerach.
A jak to jest z tymi gildiami? Są tworzone przez graczy, czy są na początku gry?

Dnia 18.05.2008 o 21:50, lordfett napisał:

Co do zbroi, ich wygląd można ulepszać tylko dzięki farbom. Za to ich "osiągi" mogą być
modyfikowane przez kilka innych dodatków (:

Słyszałem o farbach, ale jakie "inne dodatki" masz na myśli? :) Ozdóbki też są możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:52, Kalejdoskop86 napisał:

A jak to jest z tymi gildiami? Są tworzone przez graczy, czy są na początku gry?

Tworzone przez graczy, ale trochę kasy trzeba włożyć. ;)

Dnia 18.05.2008 o 21:52, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem o farbach, ale jakie "inne dodatki" masz na myśli? :) Ozdóbki też są możliwe?

Do statystyk - runy i insygnia. Chyba o to fettowi chodziło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:58, Adham napisał:

Tworzone przez graczy, ale trochę kasy trzeba włożyć. ;)

I jak jest z tymi gildiami? Są jakieś strony, w których trzeba sie zalogować czy coś? Bo ja takiej zabawy nie chcę... :/

Dnia 18.05.2008 o 21:58, Adham napisał:

Do statystyk - runy i insygnia. Chyba o to fettowi chodziło. ;)

Ale jakąś ozdobę te dopalacze dają pewno, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:00, Kalejdoskop86 napisał:

I jak jest z tymi gildiami? Są jakieś strony, w których trzeba sie zalogować czy coś?
Bo ja takiej zabawy nie chcę... :/

Nie. Lider i oficer z gildii mogą Ci dać zaproszenie. Jak przyjmiesz to jesteś w gildii. W każdej chwili możesz z niej wyjść. Gildie często mają swoje regulaminy i fora/strony, na których trzeba się rejestrować, ale to już nie jest konieczne, chociaż większość tego używa.

Dnia 18.05.2008 o 22:00, Kalejdoskop86 napisał:

Ale jakąś ozdobę te dopalacze dają pewno, nie? ;)

A gdzie tam. ;) Tylko kolor można zmienić. No i po coś są zbroje za 75k - żeby lepiej wyglądały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować