Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Podaj mi swój nick to Cie zaproszę do Gildii, która nie jest uber pro zamiatarska, są w niej gracze którzy też niedawno zaczęli i też im się przyda pomoc i towarzysz. Ja pomagam jak mam czas, czyli niezbyt często ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow Form powinni znerfić :/ ale pewnie tego AN nie zrobi...
Po ostatnim buffie SFa wszyscy w UW farmią perm SF sinkami przez co cena ecto zaczęła spadać, u tradera cena kupna od dłuższego czasu oscyluje między 4,5 a 4,8k, ostatnio nawet po 4,3k widziałem.
Nie wiem jak Wy, ale ja już się pozbyłem mojego zapasu ecto :P Dla mnie teraz to zbyt ryzykowne trzymać oszczędności w ecto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 12:47, cinus` napisał:

Shadow Form powinni znerfić :/ ale pewnie tego AN nie zrobi...


Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ja nie znam powodu dla którego SF jest takie przypakowane. Nie kojarzę żadnego buildu dla aska na "normalną" grę z SFem. Czyżby zatem ANet popierał farm? Idiotyczne rozwiązanie.
Dodam, że nie farmię ectosów, nie potrzebuje ich też, więc moja opinia nie jest podyktowana osobistymi przesłankami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
"Some players have objected to changes in the last update to Ether Renewal and Shadow Form. We have not seen any actual negative impact from the Ether Renewal change, but we are still evaluating the high efficiency of Shadow Form farming builds. We will continue to monitor this issue and may make adjustments in the near future. Similarly, we know that the powerful Ursan Blessing is always the subject of much discussion. Some players feel it makes the game too easy while others think it is fun. We have not chosen to make any changes to Ursan Blessing at this time, but we will consider the matter as we move forward. (...dalej coś o Wounding Strike w PvP ale mnie to nie interesuje...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:06, KrzychoCJ napisał:

(...dalej coś o Wounding Strike w PvP ale mnie to nie interesuje...)"

Skąd to masz? :) Prosiłbym o linka bo mnie interesuje i może coś jeszcze fajnego jest, chętnie sobie poczytam.

@Walgierz: to żałuj, bo teraz robię tam ok 5e na run (max 28 minut). Chaos Gloves wyfarmiłem sobie w jakieś 4 dni, a myślałem że zajmie mi to miesiące O_O

A ecto spada i spada, za jakiś miesiąc jeśli nic z tym nie zrobią to wszsycy w FoWie będa chodzić... Dlatego ostro tam farmię póki mogę bo jest to niesamowicie zyskowny farm. (Mam tu na myśli solo Chaos Plains A/E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:22, kacper2691 napisał:

Zacząłem grac teraz łowcą zastanawiam sie jaką drugą profesje wybrać. Każda osoba mi
doradza co innego. Co wiec wybrać. Mam tylko Prophecies.


Polecam mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:29, kamciu609 napisał:

widzieliście to czy ja jestem opóźniony ? :D

Jakiś fotomontaż czy ktoś wbił r15? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:31, KrzychoCJ napisał:

> widzieliście to czy ja jestem opóźniony ? :D
Jakiś fotomontaż czy ktoś wbił r15? ;o

Fotomontaż , nie ma osoby która posiada r15. Zresztą Gaile napisało o tym screenie Sorry, "this is not an authentic image. Nice try, but no. :) -- Gaile"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema dopiero zaczynam grac w GW. I mam takie jedno pytanie. Grałem PVP i Mesmer żucił na mnie w krótkim czasie 7 razy empatie. Jak to jest możliwe ze tak szybko to żucił przecież odradza sie ten czar 10 sekund.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:22, totek11 napisał:

/ciach/

Arcane Echo/Echo? Poza tym zestaw z HSR i już jest lepiej, prawda?
BTW: żucił? Wróć do szkoły, żeby Ci pieniądze oddali. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:29, kacper2691 napisał:

A czemu mnicha i w jakie inwestować umiejętności?


Nie polecam mnicha, gra nudna jak flaki z olejem i jak ktos zginie to zawsze Twoja wina, niewazne czy byl burakiem i nie umial grac, czy mial pecha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:46, Budo napisał:

Nie polecam mnicha,


On się pytał o drugą profesję dla rangera :P

Dnia 20.06.2008 o 10:46, Budo napisał:

gra nudna jak flaki z olejem


A guzik prawda :P Chociaż jeśli lubisz grać z heńkami to się nie dziwię, że masz takie zdanie :P Sam jak gram monkiem to wole grać z żywymi graczami, nie lubię leczyć hero i heńków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: rzucił, a nie żucił

Po drugie: atrybutem mesmera jest Szybkie Rzucanie Czarów i jak nazwa wskazuje ta umiejętność pozwala na takie zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować