Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 07:34, ShaDoW Energy napisał:

>
Czyli w sumie robię dobrze... 2 skille od Elemental mam Energia + Powietrze, a poboczną
klasę Nekro tylko w Śmierć.


... Nie,. nie robisz dobrze...ja wiem, o co ci chodzi - nekro jest "fajny" i chciałbyś jednocześnie używać Air (w ogóle Air na pve to mym zdaniem słaby pomysł dla żywego gracza, no ale... i pewnie minionów...
Ale zrozum -nie ma klasy, prócz samego Necro, która potrzebowałaby jako uzupełnienie minionów.
Te punkt, miejsca w skillbarze, które marnujesz na pakowanie w klasę necro to gorzej niż nie przynoszą rezultatów - po prostu jeszcze tracisz na minusie, bo tam mógłbyś używać skilli bardziej potrzebnych, a atrybuty inwestować w storage + air magic...
Uwierz nam, jak się jest początkowym to za nic nie można robić postaci po swojemu -ja jak zaczynałem zrobiłem sobie derva/patrona, którego skopałem zupełnie (Boże, wybacz mi ;/) , pzez co zrziłem się do tej gry na kilka miesięcy... Potem był właśnie necro, którego też robiłem "po swojemu" i znowu rzuciłem grę na kilka miesięcy...
Dopiero sinem, z normalnym buildem, gdzie już zacząłem myśleć, jak go tworzyłem, gra mi się przyjemnie i dobrze...
Uwierz, połączenie ele/necro ze skillami necro jest koszmarne, ja bym już radził ele/mesmer , gdyż można inwestować w szybkie rzucanie zaklęć, chociażby :)
Przemyśl nasze uwagi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 08:54, Mr.M napisał:

Uwierz, połączenie ele/necro ze skillami necro jest koszmarne, ja bym już radził ele/mesmer
, gdyż można inwestować w szybkie rzucanie zaklęć, chociażby :)
Przemyśl nasze uwagi.


Szybkie Rzucanie Czarów to atrybut główny mesmera, więc e/me nie mógłby tam inwestować punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 08:58, Wiksac17 napisał:


Szybkie Rzucanie Czarów to atrybut główny mesmera, więc e/me nie mógłby tam inwestować
punktów...


Aj, no to wpadłem i ja :D
Sorry, nie wiem czemu mi się tak popaprało to wszystko, chyba wyjdę przewietrzyć głowę, żeby więcej bzdur nei gadać ;) I dzięki za wskazanie błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 08:54, Mr.M napisał:

Uwierz, połączenie ele/necro ze skillami necro jest koszmarne, ja bym już radził ele/mesmer
, gdyż można inwestować w szybkie rzucanie zaklęć, chociażby :)

A czy Fast Casting nie jest przypadkiem głównym atrybutem mesa i nie jest dostępny w drugiej profesji? ;) Mes przydaje sie dla elka głównie za względu na Echo i Archane Echo, ale jest też pare ciekawych umiejętności np jako wspomaganie i usuwanie enchantów (Inspired Enchantment) - daje ene i usunięty skill daje nam (czasem można dobrze trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 09:06, wip_01 napisał:

A czy Fast Casting nie jest przypadkiem głównym atrybutem mesa i nie jest dostępny w
drugiej profesji? ;)


Już mnie poprawiono ;-) Cośchyba jeszcze nie kontaktowałem ze światem i dlatego takie bzdury napisałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Posluchaj starszych graczy. Poki co idzie latwo, ale jak zaczniesz dostawac w tylek to bedzie czas, zeby wycofac punkty z Nekro i ladowac w Ele. Druga profesja w guild wars jest w zasadzie jedynie jako dodatek, czasem bierzesz z niej jednego skilla, czasem dwa, a czasem zadnego. Polaczenie smierci i air moze fajnie wygladac, ale z czasem zobaczysz, ze po prostu kiepsko dziala. Poki co mozesz jeszcze sie pobawic, ale niedlugo zacznie sie robic ciezko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:30, Budo napisał:

Druga profesja w guild wars
jest w zasadzie jedynie jako dodatek, czasem bierzesz z niej jednego skilla, czasem dwa,
a czasem zadnego.


No niekoniecznie jako dodatek ;-P Ja z drugiej profesji czerpię garściami - 66 i 2/3% skilli atakujących, broń i tak dalej ;) Z reguły jest to tylko dodatek, ale nie zawsze :)

Swoją drogą - opłaca się grać solo elemkiem na air magic? Bo ja myślałem że na pve to tylko fire, ew. water ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:35, Mr.M napisał:

Swoją drogą - opłaca się grać solo elemkiem na air magic? Bo ja myślałem że na pve to
tylko fire, ew. water ;-P


Mozesz grac czym chcesz, na bank zlozysz dzialajacy build. Na pve dziala tez earth magic ze wzgledu na duze AoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:35, Mr.M napisał:

> Druga profesja w guild wars
> jest w zasadzie jedynie jako dodatek, czasem bierzesz z niej jednego skilla, czasem
dwa,
> a czasem zadnego.

No niekoniecznie jako dodatek ;-P Ja z drugiej profesji czerpię garściami - 66 i 2/3%
skilli atakujących, broń i tak dalej ;) Z reguły jest to tylko dodatek, ale nie zawsze
:)

Swoją drogą - opłaca się grać solo elemkiem na air magic? Bo ja myślałem że na pve to
tylko fire, ew. water ;-P


broń z drugiej profki? No chyba że grasz Casterem (Mesmerem/elemkiem/Monkiem/Necro/Rit) Bo inaczej to beznadziejnie wygląda, i nie ma sensu :P. A Co do skilli atakujących - 2/3? Bo jeżeli tak to dużo, bo skilli atakujących jest 2 do 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:53, Pernia napisał:

broń z drugiej profki? No chyba że grasz Casterem (Mesmerem/elemkiem/Monkiem/Necro/Rit)
Bo inaczej to beznadziejnie wygląda, i nie ma sensu :P. A Co do skilli atakujących -
2/3? Bo jeżeli tak to dużo, bo skilli atakujących jest 2 do 3 ;)

Sin pod buildy patrona na włócznie bądź derwisza pod kosę jest dobrze ułożony. Po części troche przynerfiony ale powoli wróci i to do normy. Trzeba tylko nauczyc się grac. Na pewno to jest jakaś alernatywa, kiedy np. brakuje takiego ogniwa do składu, przez co nie można tego od razu przekreśla. To tak jak Sin jako Critical Barrager - też się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak najskuteczniej gra się Ranger/Monk (wybrałem pierwszą lepszą klasę dodatkową, pytałem się na Ang Dysie jaką klasę wybrać to mówią albo ryta do duchów albo byle co). Czytałem na pvxwiki.com poradnik dla ZAAWANSOWANYCH, ja z pewnością taki nie jestem, wcześniej grałem postaciami prującymi z przodu-derv/ele.
Podam Wam do sprawdzenia build, który mam oraz atrybuty, lecz teraz mam jakiś kod 013 i nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:58, loytartoreto napisał:

Nie martw się. Też to mam. ;)


uff to dobrze. :D Tzn. niedobrze, ale już myślałem że mi się coś z grą stało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:58, loytartoreto napisał:

Nie martw się. Też to mam. ;)



no wlasnie czemu tak sie dzieje ? dokladnie u mnie to samo, moze jakas aktualizacja sie odbywa na serwerach czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 10:00, ramiro cruiz napisał:

Możecie mi powiedzieć, jak najskuteczniej gra się Ranger/Monk (wybrałem pierwszą lepszą
klasę dodatkową, pytałem się na Ang Dysie jaką klasę wybrać to mówią albo ryta do duchów
albo byle co).

Ranger jest profesją samowystarczalną, nie potrzebuje zbytnio drugiej profesji. Monk to chyba tylko dla wielokrotnego resa. Moim zdaniem gra R/Mo sprowadza sie do 7 skilli rangera + np. Rebith do wyciągania umarlaków. Krtóko mówiac, można złoży build na barragera badź interruptera a ostatni skill (res signet) zmienic na Rebith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 10:28, Master J napisał:

Już miałem screena z tym dawać :) Może to przeciążenie po weekendzie xD?

Nie bo dzisiaj i wczoraj są urodziny mojej (tzn nie tylko mojej gramowiczów w niej troche jest :)) gildii to wszystko dlatego dodają nam troche gier i zabaw :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 10:41, patrYX93 napisał:

Nie bo dzisiaj i wczoraj są urodziny mojej (tzn nie tylko mojej gramowiczów w niej troche
jest :)) gildii to wszystko dlatego dodają nam troche gier i zabaw :) :)

To wujek Hed ma, aż takie spore plecy w AN? Cóż, fajnie będzie pograć w coś jeszcze poza "Rozbieranymi kośćmi". ;)

A tak poza tym to kod=013 ssie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować