Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 17:28, walgierz napisał:

> Wszystkie gildie ostrzegam przed idiotami ;)

Zbuntowany oficer? ;]


Właśnie nie, dupek któremu dano szanse ... trysnął humorem z kolegą i liwneli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:19, Andy75 napisał:

Wszystkie gildie ostrzegam przed idiotami ;)



Aj... Mam pytanie, komenda /report coś daje? ;-P
Bo właśnie na nich dwóch wczoraj ostro się posypały :) Spamowali jak diabli, ogólnie wczoraj w Spamadanie na dys1 pol panował taki chlew i zaniżenie średniej inteligencji graczy grających w GW, że szok ;/
Oczywiście, obaj trafili na Gw.pl , no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:06, Mr.M napisał:

> Wszystkie gildie ostrzegam przed idiotami ;)


Aj... Mam pytanie, komenda /report coś daje? ;-P
Bo właśnie na nich dwóch wczoraj ostro się posypały :) Spamowali jak diabli, ogólnie
wczoraj w Spamadanie na dys1 pol panował taki chlew i zaniżenie średniej inteligencji
graczy grających w GW, że szok ;/
Oczywiście, obaj trafili na Gw.pl , no ale...


Daje daje , ale jeden report na człowieczyne chyba nie zbyt wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 18:18, Budep napisał:


Daje daje , ale jeden report na człowieczyne chyba nie zbyt wiele :P


Toteż przecież napisałem, że ostro się poleciały, tzn. nei tylko ja, ale i wiele osób ich raportowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:21, Mr.M napisał:


>
> Daje daje , ale jeden report na człowieczyne chyba nie zbyt wiele :P

Toteż przecież napisałem, że ostro się poleciały, tzn. nei tylko ja, ale i wiele osób
ich raportowało :P


A to na pewno coś da. Nie sądze aby Anet to tak zostawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak jako ciekawostkę taką rzecz dam: Ordo Lupi Albi, z łaciny Bractwo Białego Wilka, moja gildia obchodziła niedawno drugie urodziny ^^ Zorganizowano masę gier, zabaw, konkursów, loterię, wygłupów i nagród :D Oczywiście mamy materiał filmowy :) http://www.youtube.com/watch?v=peqnMZHSOVA
Cieszę się, bo jesteśmy bardzo zgraną gildią ze sporą historią ^^ Oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gildia w GW to podstawa... chyba każdy to wie ^^

Orientuje się ktoś czy w wydanie z Platynowej Kolekcji będzie zawierało manuskrypt(tą książeczkę z opisami bogów, krain itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:44, Outlander-pro napisał:

To ja tak jako ciekawostkę taką rzecz dam: Ordo Lupi Albi, z łaciny Bractwo Białego Wilka,
moja gildia obchodziła niedawno drugie urodziny ^^ Zorganizowano masę gier, zabaw, konkursów,
loterię, wygłupów i nagród :D Oczywiście mamy materiał filmowy :) http://www.youtube.com/watch?v=peqnMZHSOVA
Cieszę się, bo jesteśmy bardzo zgraną gildią ze sporą historią ^^ Oby tak dalej !


Kurczę, może będę na filmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Szkoda, że nie zostały nagrane rozbierane kości z dnia drugiego :) Według mnie były lepsze ^^ Hmm, często mnie widać na tym filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:24, czapla56 napisał:

/.../
Szkoda, że nie zostały nagrane rozbierane kości z dnia drugiego :) Według mnie były lepsze
^^ Hmm, często mnie widać na tym filmie :D


Chyba Patryk skleci coś z materiału z dnia drugiego, bo tu są tylko atrakcje dnia pierwszego. A przecież potem był taki fajny Mad King ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbierane kości były miodne, podobnie jak zabawa w (hed)owanego oraz Mad King. Liczę jednak na szybką powtórkę z kości, świetna zabawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:44, Outlander-pro napisał:

To ja tak jako ciekawostkę taką rzecz dam: Ordo Lupi Albi, z łaciny Bractwo Białego Wilka,
moja gildia obchodziła niedawno drugie urodziny ^^ Zorganizowano masę gier, zabaw, konkursów,
loterię, wygłupów i nagród :D Oczywiście mamy materiał filmowy :) http://www.youtube.com/watch?v=peqnMZHSOVA
Cieszę się, bo jesteśmy bardzo zgraną gildią ze sporą historią ^^ Oby tak dalej !


Powinienem się chyba zastanowić poważnie nad powrotem do gry skoro mnie takie atrakcje omijają ;[ buuu. Fantastyczna inicjatywa muszę przyznać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 00:01, Mudra napisał:

Powinienem się chyba zastanowić poważnie nad powrotem do gry skoro mnie takie atrakcje
omijają ;[ buuu. Fantastyczna inicjatywa muszę przyznać.
Pozdrawiam!

Mudra a widzisz :]

ja przestałem grać na jakies pare miesiecy i troche tego zaluje ale na szczescie jestem spowrotem juz od pewnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 00:05, patrYX93 napisał:

Mudra a widzisz :]

ja przestałem grać na jakies pare miesiecy i troche tego zaluje ale na szczescie jestem
spowrotem juz od pewnego czasu :)


Co tu dużo opowiadać ;-) dopadła mnie zniżka formy i postanowiłem odpocząć. Po takim odpoczynku jednak trudno się wraca. Zwłaszcza gdy ma się sporo innych obowiązków na głowie. Taki to już problem z Guild Wars: wessie, wyhula po przeróżnych kont(ynent)ach /błąd zamierzony/ i zostawi bez życia ;D. Myślę jednak, że będę - jeszcze nie wiem kiedy dokładnie to nastąpi - stopniowo wracał.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:44, Outlander-pro napisał:

/ciach/

Właśnie w takich momentach żałuję, że przestałem grać. :( Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie popier... członków najlepszej gildii do jakiej należałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż krótkie pytanie odnośnie łowcy Mnicha.
Daję w umiejętności Strzelectwo i Specjalizacja, a resztki, tak powiedzieliście w Ochronę dla Mnicha. Robię dobrze? Jeżeli nie to proszę o poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 08:51, ShaDoW Energy napisał:

Witam, otóż krótkie pytanie odnośnie łowcy Mnicha.
Daję w umiejętności Strzelectwo i Specjalizacja, a resztki, tak powiedzieliście w Ochronę
dla Mnicha. Robię dobrze? Jeżeli nie to proszę o poprawę.

W atrybuty Łowcy dajesz w te jakie skille masz na pasku. Odnośnie tych resztek w Modlitwy Ochronne to tylko max 3 i tylko kiedy masz Rebith na pasku, bo jeżeli nie to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:34, Andy75 napisał:

> > Wszystkie gildie ostrzegam przed idiotami ;)
>
> Zbuntowany oficer? ;]

Właśnie nie, dupek któremu dano szanse ... trysnął humorem z kolegą i liwneli ;)


Chłopie ten na Y i Gal anonim to ten sam gostek tylko gra na kilku komputerach bo gra jeszcze na jednym, u nas w gildi wczoraj się debata o to toczyła... i chyba każdy z mojej gildi kto to czytał to wysłał mu reporta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 21:14, nieszczescie napisał:

Dobra gildia w GW to podstawa... chyba każdy to wie ^^

Ta.... ;P. Mam takie małe pytanko, czy Ty jesteś w gildii FURY?

Dnia 24.06.2008 o 21:14, nieszczescie napisał:

/.../

Pewnie zawartość się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować