Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Chce zacząć grać w jakiegoś MMORPG, ale WoW opłaty:/ A GW spadł mi z nieba brak żadnych opłat itp. I chciałbym się dowiedzieć jaki jest GW łatwo się gra? No bo jest po polsku w Platynie to chyba wato kupić. Nigdy nie miałem styczności z takimi grami a warto pograć w wakacje jak nigdzie nei wyjeżdżam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:44, Carl92 napisał:

Chce zacząć grać w jakiegoś MMORPG, ale WoW opłaty:/ A GW spadł mi z nieba brak żadnych
opłat itp. I chciałbym się dowiedzieć jaki jest GW łatwo się gra? No bo jest po polsku
w Platynie to chyba wato kupić. I od którego zacząć Guild Wars czy GW Factions.


no to tak.
GW to świetna gra z dobrą grafiką i niziutkimi wymaganiami, wciągająca (1000? 2000? 3000 godzin?) i pełna różnistych rzeczy do zrobienia.
co do wyboru -
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=42332
http://forum.gram.pl/forum_p ost.asp?tid=62&pid=42831
nie chce mi się powtarzać. wybierz Proph, jest prostsze, powolutku wprowadza w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:44, Carl92 napisał:

Chce zacząć grać w jakiegoś MMORPG, ale WoW opłaty:/ A GW spadł mi z nieba brak żadnych
opłat itp. I chciałbym się dowiedzieć jaki jest GW łatwo się gra? No bo jest po polsku
w Platynie to chyba wato kupić. Nigdy nie miałem styczności z takimi grami a warto pograć
w wakacje jak nigdzie nei wyjeżdżam :]

Osobiście poleciłbym Nightfalla, ale on nie znajduje się w Platynie ( jeżeli tak to proszę mnie poprawić). W NF spotkasz dość sporo ludzi, a jest ich znacznie więcej niż w Prophie, gdzie na większości obszarów misji nie znajdziesz żywego ducha i gra sprowadza się do latania z najemnikami.
Factions to Factions, co najlepiej opisał Azra :P

Osobiście wybierz Prophecies, ale spodziewaj się pustek na niektórych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 15:40, Earthshaker napisał:

Osobiście wybierz Prophecies, ale spodziewaj się pustek na niektórych lokacjach.

I chyba tak zrobię jak się wciągnę w GW to dalej pójdzie z górki i kupi się następne części.
Po drugie powinno mi się spodobać. Lubię gry RPG w której podstawą jest widok z TPP i trochę akcji. Więc gra jak ulał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 16:01, Carl92 napisał:

I chyba tak zrobię jak się wciągnę w GW to dalej pójdzie z górki i kupi się następne
części.

Jest to nawet wymóg :P

Dnia 28.06.2008 o 16:01, Carl92 napisał:

Po drugie powinno mi się spodobać. Lubię gry RPG w której podstawą jest widok z TPP i
trochę akcji. Więc gra jak ulał :]

Poza tym fabuła tragiczna nie jest i jest całkiem miło poczytać o bogach Tyrii, czy innych równie ciekawych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytaniedośc banalne ale w GW gram od wczoraj mianowicie:dołączyłem do gildi i co to daje?Mógłby ktoś mi wytłumaczyć?Jeszcze raz sry. za banał ale jak juz mówiłem w GW nowy jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 16:52, L33T napisał:

Nie, będą działały tak długo jak ludzie będą chcieli grać.


Czyli ile dajecie jeszcze miesięcy/lat GW1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:10, Chlorofil napisał:

> Nie, będą działały tak długo jak ludzie będą chcieli grać.

Czyli ile dajecie jeszcze miesięcy/lat GW1 ?


GW2 nie wyjdzie przez kolejny rok, a raczej dłużej. Więc co najmniej rok :) Wystarczający czas by zwiedzić wszystko co jest do zwiedzenia w GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to już wiem żeby nie kupować następnej części. Dzięki za info. Nie będę się zagłębiał w GW jak wiem że GW2 nie pójdzie na moim Geforce 2 a jak wyjdzie GW2 wyłączą servery niedługo po premierze. To teraz muszę szybko sprzedać na Allegro NF''a z postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chłopie zanim wyjdzie GW2 to zdążysz przejść wszyskie kampanie :D
Zresztą kto Ci powiedział, że wyłączą wszystkie serwery GW1 po premierze dwójki? O.o Ja słyszałem, że dopóki będą ludzie chętni do gry na serwerach jedynki doputy serwery będą online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym znac Wasze zdanie na temat takiego buildu. Co o nim sądzicie, co zmienic i dlaczego...

Warrior PvE

Strenght - 11
Swordsmanship - 12
Tactics - 5

1."For Great Justice!"
2.Bull''s Strike
3.Sever Artery
4.Gash
5.Savage Slash
6.Bonetti''s Defence
7.Endure Pain
8.Resurrection Signet

PS. Mam tylko Prophecies i Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:26, kavior15 napisał:

PS. Mam tylko Prophecies i Factions.


Kiepsko, gdzie elit? Poza tym o ile sie nie mylę, to mając wszystkie ap można podpakować dwie cechy na 12... nie skończyłeś jeszcze gry? Zrób drugą klasę monka, albo ryta i dodaj resa, Bull Strike bym wywalił, na jego miejsce wziął Tiger Stance. No i elit- Dragon Slash, Quivering Blade, Hundred Blades, co tam chcesz. I będzie w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem skąd masz takie info, gw2 wyjdzie najwcześniej za 2 lata, już teraz mają obsuwy, a serwerów z jedynki nie wyłączą dopóki ludzie będą grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo kolega Chlorofil odstawił wczoraj na ircu szopkę na ten temat że "Ale Ja chce grać" lub "To teraz niech mi zwrócą pieniądze!". Więc proponuje ignore mode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować