Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jeśli ktoś chce, mogę oddać kod do minipeta. Mi nie jest potrzebny, a być może komuś się przyda ;) O ewentualny kontakt proszę na maila.

EDIT:
Albo zrobimy inaczej - kto pierwszy, ten lepszy ;P:

2HHP9-4DNJQ-FHBR1-DCFK1-NQ7D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.guildwars.com/wiki/ArenaNet:Developer_updates

Shadow Form: now reduces the damage dealt by the caster by 50% while active.

Ciekawe czy ten nerf bardzo wpłynie na farm permaSF sinkiem, będzie szło wolniej, ale chyba nie powinno tego farmu zabić :P
Łącząc ten fakt z kończącym się favorem można chyba przewidywać wzrost cen ecto... ciekawe czy będzi znaczący...

EDIT: Hmmm ecto już skoczyło do poziomu kupna 4,9k u tradera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj wracam do GW po roczku przerwy.

Na koncie miałem aż "4" urodzinowe prezenty dla moich postaci. Nieźle. Szkoda, że nie trafiło się nic fajnego (teraz mam dwa skorpioniki (devourery), to latające coś co wali prądem w askalonie, mandragore impa, trolla i coś tam jeszcze.

Niestety nie mam Nightfall i EotN. A szkoda - bo tylko z tymi dodatkami mogę mieć "swoich" najemników którym można ustawiać skille. Tak więc jestem skazany na henczków którzy są tragiczni. Bo w misjach pustki okropne. Jak już się ktoś trafi to ma swój "NPC TEAM". Gdzie się podziały te okrzyki " N/Me LFG!"...? :(.

Kampani tak naprawdę nigdy nie skończyłem. Niby mam warka - ale nie mogę nim skończyć ostatniej misji Prophecies, i dwóch ostatnich Factions. Dlatego postanowiłem odkopać mojego starego rangera z Proph który ma teraz 12 level i siedzi w górach. Jeżeli znów się "wkręcę" zamówię sobie EotN. Bo na Nightfall to już raczej za późno :].

PS: Zna ktoś może gildię dla każuali? PvE? Gildię która przyjmie gracza w wieku 17''? (Co to się porobiło - gildie rekrutujące graczy tylko w wieku 21+, czasami nawet 25+ :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:37, cinus` napisał:

Ciekawe czy ten nerf bardzo wpłynie na farm permaSF sinkiem, będzie szło wolniej, ale chyba nie powinno tego farmu zabić :P Łącząc ten fakt z kończącym się favorem można chyba przewidywać wzrost cen ecto... ciekawe czy będzi znaczący...


Nie powiem, żeby mnie to zmartwiło ;]
Farm perm SF był zbyt prostu i zachwiał całą ekonomią GW (wszak ecto stanowi drugą walutę). Jak dla mnie to mogliby perm SFa zlikwidować, choć wiem, że zachowuję się jak pies sołtysa - sam nie chce i innemu nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:43, KrisK91 napisał:

PS: Zna ktoś może gildię dla każuali? PvE? Gildię która przyjmie gracza w wieku 17''? (Co to się porobiło - gildie rekrutujące graczy tylko w wieku 21+, czasami nawet 25+ :O).


Zapytaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1277&u=137
Ewentualnie zajrzyj na forum gw.pl i tam poszukaj ogłoszeń gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:43, KrisK91 napisał:

PS: Zna ktoś może gildię dla każuali? PvE? Gildię która przyjmie gracza w wieku 17''?
(Co to się porobiło - gildie rekrutujące graczy tylko w wieku 21+, czasami nawet 25+
:O).

Heh, a czy Ty przypadkiem nie byles w OLA? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dzisiaj rozpocząłem swoją przygodę z Guild Wars. Moje pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, co prawda na razie nie bardzo się łapię w tym wszystkim, ale jakoś tam gram. Muszę grę poznać, czeka mnie długa droga aż w końcu połapie się w zasadach. Jako profesję podstawową wybrałem elementalistę, jako dodatkową łowcę (wybór chyba dobry?). Chyba na dzisiaj już sobie odpuszczę granie (choć kusi, oj kusi :P), jutro zagłębie się w świat gry. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 00:03, PatrolPatryk napisał:

Jako profesję podstawową wybrałem elementalistę, jako dodatkową łowcę (wybór chyba dobry?).


Moim zdaniem średni ;P Choć tak naprawdę można grać elkiem nie korzystając z profesji dodatkowej, więc co byś nie wybrał, to tragedii nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"brawo" dla AN!Najpierw dają człowiekowi opcję z perma SF a teraz dali chamskiego nerfa :/ Szkoda tylko,że przed samym festiwalem!!Cały dzień użerałem się w GWEN z asurami co by Air of Superiority dostać tylko po to,żeby wieczorem obczaić,że jest nerf!Jeszcze "tylko" w takim razie trzeba skołować Standard of Honor i skończyć GWEN,żeby głupią książkę reputacje podbić :/ Brawo dla AN za niemiłe niespodzianki w ostatniej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Favor to jakaś kpina, pół godziny temu było jakieś 120 minut favora, a tu nagle ni z tego ni z owego zrobiło się 30120 minut favora :|
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 01:21, cinus` napisał:

Favor to jakaś kpina, pół godziny temu było jakieś 120 minut favora, a tu nagle ni z tego ni z owego zrobiło się 30120 minut favora :|
WTF?


Hehehe wczoraj wróciłem do gry i patrze, że favor wrócił do normy. Jak widać nie na długo. ;D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm perma-SF UW został zabity, ale nadal bez problemu można nim czyścić plażę i jaskinię w FoW, zajmuje to tylko trochę więcej czasu. I choćby run trwał nawet godzinę, to efekty (10-20k z shardów i śmieci) są zadowalające. Więc nie będę narzekał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, to koniec farmu sinkiem w UW :>. Dobrze że ja zacząłem farmić jak jeszcze się dało, bo wyfarmiłem ponad 140 ecto w 2 dni, no ale już tych ''kupek'' nie mam ;>. Nie dośc że Znerfili SF, to jeszcze Hex Breakera dali dla Mindblade Specters. Total own :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 01:21, cinus` napisał:

Favor to jakaś kpina, pół godziny temu było jakieś 120 minut favora, a tu nagle ni z
tego ni z owego zrobiło się 30120 minut favora :|
WTF?


A, i nie moge edita walnąć, więc powiem ci dlaczego :
Guild Wars Wiki notes

* This update added an extra 30,000 minutes of favor.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:44, Pernia napisał:

* This update added an extra 30,000 minutes of favor.


Debilizm. Powinni całkiem usunąć favor i dać dostęp do FoW i UW non stop zamiast takie cyrki odstawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 01:20, Jarzy napisał:

"brawo" dla AN!Najpierw dają człowiekowi opcję z perma SF a teraz dali chamskiego nerfa
:/ Szkoda tylko,że przed samym festiwalem!!Cały dzień użerałem się w GWEN z asurami co
by Air of Superiority dostać tylko po to,żeby wieczorem obczaić,że jest nerf!Jeszcze
"tylko" w takim razie trzeba skołować Standard of Honor i skończyć GWEN,żeby głupią książkę
reputacje podbić :/ Brawo dla AN za niemiłe niespodzianki w ostatniej chwili!


Ten nerf potrzebny był już od dawna. Farm w UW przyjął takie rozmiary, że sypała się cała ekonomia (zważ ilu ludzi trzyma oszczędności w ecto). A że niespodziewany, no to zwykle nerfy takie są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko nerfowi SF i w sumie mnie nie obchodzi.Tylko dlaczego musieli to zrobić TERAZ?Chciałem akurat farmić w czasie festiwalu tokeny na raptorach a teraz jest to już praktycznie niemożliwe :/ Niby Standard of Honor coś powinien zmieniać,ale dla niego trzeba by klepać rank Vanguardy.Wygląda na to,że znowu będzie klepał raptory rangerką w NM :/ Niby jest farm raptorów przy pomocy Mist Form,ale jakoś mnie nie urządza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:55, cinus` napisał:

Debilizm. Powinni całkiem usunąć favor i dać dostęp do FoW i UW non stop zamiast takie
cyrki odstawiać :P


Ja tam bym wolał tak, jak było wcześniej, że się walczy w HoH''u o tego favora, o wiele ciekawiej wtedy było.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować