Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

I już jest nowy build na farm na chaos plains. Przyznam jednak że nie jest doś efektywny... Opiera się TYLKO na podpaleniu przeciwników. Zamiast lava font i rodgots mark mamy burning speed i f...ff...zamarzniętą zbroję :P Efekt polega na tym że kiedy burning speed (podpala i biegasz szybciej) się kończy przeciwnicy w okolicy zostają podpaleni a zbroja neutralizuje efekt podpalenia.

Krejt-----> Yyy...wydług twojego posta SF został zmodyfkiowany a ja zauważyłem tylko zmniejszenie dmg o połowę. Chyba że chodzi ci o skilla Lava font to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... :/ Postanowiłem sobie ten wieczorek poafkować w kręgu , dla titla , kupiłem 8 x 250 kuponów. Wchodzę rano i patrzę: lucky 31k , unlucky 2.5k. Wydałem na to 30k , a i tak nie starczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 06:38, Budep napisał:

Kurde... :/ Postanowiłem sobie ten wieczorek poafkować w kręgu , dla titla , kupiłem
8 x 250 kuponów. Wchodzę rano i patrzę: lucky 31k , unlucky 2.5k. Wydałem na to 30k ,
a i tak nie starczyło..


Jak myslicie , ile jeszcze musze wydac na te zakichane kupony aby wbic title?

ps. lucky wzrosło do 33k , bo miałą kilka kuponów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurde,ziomek chyba jest napisane na wiki wyraźnie,że każdy poziom lucky kosztuje 44k z kawałkiem.Średnio na 9 rings tracisz 203 bilety na godzinę.

The Assassin-gratuluję "bystrości i spostrzegawczości" w temacie pisania postów poprawną polszczyzną(podpowiedź-bardziej sie rozwinąć tych zdań nie dało,nie?Może pisałeś post z tym jednym "kolegom" co Ci wcześniej pomógł?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 22:26, Krejt napisał:

Nerf dotyczył skilla, nie drop rate''u...


no a o czym ja mówie ? znerfili potworkom wyskakumącym z przeklętego jeźdźca skile i te potworki przerywają shadow forma dlatego nie należy zabijać przeklętego jeźdźca, tylko potępionych jeźdźców

Jarzy - nie czepiaj się szczgółów, za szybko pisze i mi wchodzi trochę błędów, a o 21:30 nie chce mi się za specjalnie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 04.07.2008 o 09:12, The Assassin napisał:

Jarzy - nie czepiaj się szczgółów, za szybko pisze i mi wchodzi trochę błędów, a o 21:30
nie chce mi się za specjalnie myśleć

Ktoś kiedyś na tym Forum napisał,że niedbałe pisanie postów jest wyrazem braku szacunku dla czytających.Zgadzam się z tym stwierdzeniem.Skoro o 21.30 nie myślisz to ciekawe co się dzieje o 1 w nocy?Totalne odkorowanie?

BTW Ciekawe kiedy SF zownu dostanie po tyłku?Standardowo AN najpierw dało a potem zabrało :/ Szkoda tylko,że akurat TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 09:12, The Assassin napisał:

> Nerf dotyczył skilla, nie drop rate''u...

no a o czym ja mówie ? znerfili potworkom wyskakumącym z przeklętego jeźdźca skile i
te potworki przerywają shadow forma dlatego nie należy zabijać przeklętego jeźdźca, tylko
potępionych jeźdźców

Jarzy - nie czepiaj się szczgółów, za szybko pisze i mi wchodzi trochę błędów, a o 21:30
nie chce mi się za specjalnie myśleć

Tia... o 21:30? Ja widzę, że o 9:12 jest jeszcze gorzej - ogólnie Twoje wypowiedzi to ewidentna próba wywyższania się... Jak dotąd nie udana, ale próbuj - może kiedyś...

Jarzy - byłże bym to ja, który tak pisał? Chyba również na tym forum pojechałem takim tekstem, ale głowy uciąć sobie nie dam.

Poza tym co Wy tak psioczycie na tego SF-a? Wszak nadal da się farmić tym buildem - jedyny minus jest taki, że trwa to trochę dłużej i tyle. Podejrzewam, że teraz AN zostawi już w spokoju ten skill - w ogóle nie wiem po co go ruszyli skoro istnieje w tej chwili podział na skille PvP i PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 23:00, Master J napisał:

Krejt-----> Yyy...wydług twojego posta SF został zmodyfkiowany a ja zauważyłem
tylko zmniejszenie dmg o połowę.


Przed:
Elite Enchantment Spell. For 5...25...30 seconds, all hostile Spells that target you fail and all attacks against you miss. When Shadow Form ends, lose all but 5...41...50 Health.

Po:
Elite Enchantment Spell. For 5...25...30 seconds, all hostile Spells that target you fail and all attacks against you miss, but you deal 50% less damage. When Shadow Form ends, lose all but 5...41...50 Health.

Jeśli to nie jest modyfikacja skilla, to ja już nie wiem co nią jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:23, Paul Bond napisał:

Mam takie pytanko. Czy jeśli kupię sobie GW factions lub nightfall to będę mieć też te
mapy co w 1???


Nie. Kazda kampania ma inne mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:26, Budep napisał:

> Mam takie pytanko. Czy jeśli kupię sobie GW factions lub nightfall to będę mieć
też te
> mapy co w 1???

Nie. Kazda kampania ma inne mapy


THX. Bo zamierzam kupić i nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie poziomu Firewater. Na wiki są nieścisłości, w rezultacie czego nie wiem, czy jej poziom to 3, czy 5.

edit: już nieważne, źle zrozumiałem treść tekstu... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 09:29, Jarzy napisał:

BTW Ciekawe kiedy SF zownu dostanie po tyłku?Standardowo AN najpierw dało a potem zabrało
:/ Szkoda tylko,że akurat TERAZ!

Teraz? Przecież mamy event, to dobry moment żeby nabijać troche titli (ba, mam nadzieje ze przez to favor znowu urośnie), czy też pobawić się na lagujących żuczkach, jeszcze bardziej lagującej dragon arenie, :) poafkować na nine rings, farmić te same co rok wcześniej questy - pointa jest taka, że wszyscy zaczęli farmić SFem zamiast nabijać title stąd np taki mały favor bo ludzie przestali nabijać title.

Więc zgodzę się z Pajonkiem, nie ma co psioczyć na SFa bo efekt jest taki jak miał być, farmić dalej będą ale dużo osób się zniechęci :) i wrócą do titli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prosbe. Chcialbym sprobowac gry w GW bo slyszalem o nim wiele dobrych opini tylko mam maly problem. Nie chcialbym kupowac gry w ciemno wiec postanowilem sciagnac triala. Nie mam tylko klucza trialowego. Odstapi ktos? Byle jaka wersja, klinta jeszcze nie mam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:44, zbigniew.1 napisał:

Witam, mam prosbe. Chcialbym sprobowac gry w GW bo slyszalem o nim wiele dobrych opini
tylko mam maly problem. Nie chcialbym kupowac gry w ciemno wiec postanowilem sciagnac
triala. Nie mam tylko klucza trialowego. Odstapi ktos? Byle jaka wersja, klinta jeszcze
nie mam ;).

Na forum gw.pl jest specjalnie ku temu poświęcony wątek. Polecam zajrzenie, może znajdzie się ktoś kto Ci odstąpi tirala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda, że nie ma czegoś takiego jak w WoW-ie - każdy gracz możę przetestować grę nie biorąc od nikogo klucza.
IMO wtedy GW trochę szybciej się rozwijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Powtarzasz się zbyt często :/ Mnie był SF potrzebny akurat do farmu raptorów a nie UW czy tam innego FoW.Jako,że nerfili SF wybrałem się na farm elemką-totalnie się nie opłacało,bo w ciągu 3 biegów nie dostałem ani jednego żetonu :/ Trzeba będzie poczekać ze Sweet Toothem do następnego eventu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 23:03, IceSodi napisał:

Właśnie szkoda, że nie ma czegoś takiego jak w WoW-ie - każdy gracz możę przetestować
grę nie biorąc od nikogo klucza.
IMO wtedy GW trochę szybciej się rozwijało.


Nie bardzo rozumiem. Gra ma się rozwijać , po przez to , że do niej trochę ludzi przyjdzie? W GW i tak już jest ich dużo , a czy gra się będzie rozwijałą to zależy od twórców :P. GW juz trochę na rynku jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open trial to jeszcze większa zachęta, i z tego co widać to raczej nie przyszło by trochę ludzi ale całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować