Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jako, że nie gram pół roku(nie mam możliwości, iPlus:/) w GW może dojść do tego, iż moje konto zostanie zablokowane, bo z tym, że z gildii mnie wyrzucą już się pogodziłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 13:58, fataem napisał:

Jako, że nie gram pół roku(nie mam możliwości, iPlus:/) w GW może dojść do tego, iż moje
konto zostanie zablokowane, bo z tym, że z gildii mnie wyrzucą już się pogodziłem xD


w GW nie blokują konta, jeśli go nie używasz. to nie Diablo czy inne WoWy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:52, Lord Andre 1 napisał:

Już ściągnąłem klienta i faktycznie dużo do ściagniecia z sieci ale szybko mi się ściaga
po chwili mam 2%


lol, jaja to ty zobaczysz po zainstalowaniu dopiero :]. Tam przy wejsciu na mapkę będziesz miał dościągnięcia około 2 gb :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:52, Lord Andre 1 napisał:

Już ściągnąłem klienta i faktycznie dużo do ściagniecia z sieci ale szybko mi się ściaga
po chwili mam 2%

Polecam komendę "-image", dzięki której po odpaleniu gry klient zassie wszystko co mu jest potrzebne do działania i nie będziesz musiał nic więcej pobierać :).

Instrukcja użycia tej komendy zapożyczona z guildwars.pl :

-image
Ściąga i Dekompresuje wszystkie skompresowane pliki w gw.dat. Skróci to czas ładowania nowych stref.

** Podczas tego procesu, GW wyciśnie siódme poty z Twojego komputera. Zaleca sie wyłączenie wszelkich pozostałych aplikacji podczas używania tej komendy. **

No i słówko ode mnie - po pobraniu wszystkiego usuń tę komendę i graj :).

Gra wyłączy się, jak tylko zakończy dekompresję.

Użycie: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe” -image

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna wizyta Kisu w Shing Jea jednym slowem była tragiczna - zmienili sposób zdobywania festiwalowych prezentów. Później wkradł się bug po którym wchodząc do Shing Jea odrazu leżałem martwy. Prezentów tragicznie mało , maski nie dla wszystkich... Jedynym pocieszeniem dal mnie jest "Charmed" i Caster Elemental Sword które zdobyłem w tym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób dwa skróty w jednym dodaj jako parametr "-image" (bez cudzysłowowa) dzięki czemu ściągnie ci wszystkie pliki gry i nie będzie nic dociągał przy wchodzeniu na nowe obszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie gildii:

- Czy można wysłać zaproszenie do gildii osobie, która jest już członkiem jakiejś innej gildii?

- Jak to jest z zakładaniem gildii? Jakie są wymagania - złoto? Bo się w instrukcji nie mogę takich informacji doszukać.

A i jeszcze: posiadam klucz trial do kampania Prophecies - 14 dni, 10 godzin - chętnie oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:15, balduran2 napisał:

Mam pytania odnośnie gildii:

- Czy można wysłać zaproszenie do gildii osobie, która jest już członkiem jakiejś innej
gildii?

- Jak to jest z zakładaniem gildii? Jakie są wymagania - złoto? Bo się w instrukcji nie
mogę takich informacji doszukać.

A i jeszcze: posiadam klucz trial do kampania Prophecies - 14 dni, 10 godzin -
chętnie oddam.


Daj mi ten klucz do triala. Zgadamy sie na xfire.
Aby założyć gildie trza wydać spooooro kasy.

Jako podstawową klase wybieram sobie zabójce. Jaką klase dodatkowa najlepiej dla niego wybrac?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można wysłać zaproszenia osobie która ma już gildię.

Płacisz 100(?)g i wpisujesz. Pelerynka 2k, każde zaproszenie (nawet to nie przyjęte) zabiera 100g. GuildHall zależnie od ceny kupisz za ~20k lecz może cena pójść do 30k nawet 40. Mi z kumplem się udało za 15 ale to już dawno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wywala mnie z gry co jakiś czas i jakiś błąd wyskakuje, że moga być jakies problemy ze sprzętem czy coś i na jakąś stronke mnie przenosi...nie wiem o co biega w ogóle...
A jesli zainstaluje trial Factions i wpisze klucz z pełnej wersji to da rade? Bo może coś z ta płytą jest walnięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:22, Ecko09 napisał:

Cholera, wywala mnie z gry co jakiś czas i jakiś błąd wyskakuje, że moga być jakies problemy
ze sprzętem czy coś i na jakąś stronke mnie przenosi...nie wiem o co biega w ogóle...
A jesli zainstaluje trial Factions i wpisze klucz z pełnej wersji to da rade? Bo może
coś z ta płytą jest walnięte...


To nic z płytką. Na pewno gra zainstalowała się prawidłowo , patch tez powinny sie dobrze sciagnac. Moze powiesz na jaka strone cie wywala i co pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:15, balduran2 napisał:

A i jeszcze: posiadam klucz trial do kampania Prophecies - 14 dni, 10 godzin -
chętnie oddam.


Widziałem typków w LA, którzy skupują te triale po 50k, więc jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:15, balduran2 napisał:

Mam pytania odnośnie gildii:

- Czy można wysłać zaproszenie do gildii osobie, która jest już członkiem jakiejś innej
gildii?

- Jak to jest z zakładaniem gildii? Jakie są wymagania - złoto? Bo się w instrukcji nie
mogę takich informacji doszukać.

A i jeszcze: posiadam klucz trial do kampania Prophecies - 14 dni, 10 godzin -
chętnie oddam.


1) Nie, musi pierw opuscić starą.
2) 100 Gold za założenie gildii, 2k za Cape ( Pelerynkę) i jeszcze GH, ale to są różne ceny...

Edit: DELEGAT! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:45, Wiksac17 napisał:

Rzeczywiście, baaardzo dobry artykuł, wiele się z niego dowiedziałem...

To po co tam wchodzisz? Przecież na to to tylko /ignore i po sprawie. Takie rzeczy to do Kwasów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:45, Wiksac17 napisał:

Rzeczywiście, baaardzo dobry artykuł, wiele się z niego dowiedziałem...


Polskie wiki to żenua. Ja tam tylko wchodzę , aby poprawic sobie humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:22, Ecko09 napisał:

Cholera, wywala mnie z gry co jakiś czas i jakiś błąd wyskakuje, że moga być jakies problemy
ze sprzętem czy coś i na jakąś stronke mnie przenosi...nie wiem o co biega w ogóle...
A jesli zainstaluje trial Factions i wpisze klucz z pełnej wersji to da rade? Bo może
coś z ta płytą jest walnięte...


Dobra, już nikt niech sie nie kłopocze. Dałem se spokój z GW na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 19:24, Ecko09 napisał:

> Cholera, wywala mnie z gry co jakiś czas i jakiś błąd wyskakuje, że moga być jakies
problemy
> ze sprzętem czy coś i na jakąś stronke mnie przenosi...nie wiem o co biega w ogóle...

> A jesli zainstaluje trial Factions i wpisze klucz z pełnej wersji to da rade? Bo
może
> coś z ta płytą jest walnięte...

Dobra, już nikt niech sie nie kłopocze. Dałem se spokój z GW na zawsze.


Nie poddawaj się, kiedyś Ci działało, nie wiem co mogło się stać.

Jak zdobyć festiwalowe czapki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować