Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 19:55, Azrathel napisał:

w sumie już o nic, bo aktualny się skończył dzisiaj o 9 rano ^^ (dostępne są już tylko
niektóre atrakcje).


A jak będzie jakiś nadchodzący to skąd można się o nich dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:56, zerohunter napisał:

O ile się orientuję, a nie gram w GW, to są jakieś osiągnięcia albo coś takiego.

Dwie pierwsze sylaby Twojego nicku prezentują poijęcie o tym o czym sie wypowiadasz, wiec proszę nie rób tego.

@Reaper65
Są to święta. Np. Boże Narodzenie, czy Halloween, ale też takie weekendowe jak podwójne punkty czegoś np. podwójne punkty frakcji na AB.
O nadchodzący evencie zawsze jesteś powiadamiany w okinku po prawej strony od okienka logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:01, Reaper65 napisał:

A jak będzie jakiś nadchodzący to skąd można się o nich dowiedzieć?


Informacja na ekranie logowania jest. Na prawo od wpisywanych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Odpaliłem Guild Wars''a, zalogowałem się, troszkę pobiegałem po mieście i wywaliło mnie z gry. Pomyślałem, że to chwilowe. Drugi raz wchodze, ledwo się zalogowałem, ten sam problem. Postanowiłem zostawić na trochę grę, myśląc, że to coś z serwerami. Cóż, chciałem wejść wieczorkiem, znów wywaliło. Więc odinstalowałem grę, puściłem instalkę od nowa, a pod koniec znów ten sam błąd(patrz obrazek). Mieliście coś takiego ? Wiecie jak to naprawić ? :-/

20080707231024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:54, Reaper65 napisał:

Jestem w GW od niedawna i nie wiem o co chodzi z tymi eventami.

To jeszcze napiszę, że lepiej sprawdzać daty i godziny na oficjalnej stronie (europejskiej jeżeli nie chcesz bawić się w przeliczanie) lub te oryginalne w grze, bo zdarza się, że spolszczone komunikaty są błędne.

Dnia 07.07.2008 o 19:54, Reaper65 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Baal Namib

Jeżeli zainstalowałeś z płyt i się psuje to może spróbuj zainstalować od razu najnowszą wersję ze strony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 23:10, Baal Namib napisał:

Mam problem. Odpaliłem Guild Wars''a, zalogowałem się, troszkę pobiegałem po mieście
i wywaliło mnie z gry. Pomyślałem, że to chwilowe. Drugi raz wchodze, ledwo się zalogowałem,
ten sam problem. Postanowiłem zostawić na trochę grę, myśląc, że to coś z serwerami.
Cóż, chciałem wejść wieczorkiem, znów wywaliło. Więc odinstalowałem grę, puściłem instalkę
od nowa, a pod koniec znów ten sam błąd(patrz obrazek). Mieliście coś takiego ? Wiecie
jak to naprawić ? :-/


A próbowałeś zrobić reinstalkę GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już, że to była reinstalka :-) Wcześniej w grze pojawiał się problem, więc zacząłem reinstalować (co widać na screenie). Pod koniec to znów wyskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dziwne, mnie też męczy ten błąd tylko można powiedzieć, że jestem w tej konfortowej sytuacji bo wyskakuje ZAWSZE gdy sam wyłączę grę. Jak wpadniesz na to jak się go pozbyć to napisz tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 23:10, Baal Namib napisał:

Mam problem. Odpaliłem Guild Wars''a, zalogowałem się, troszkę pobiegałem po mieście
i wywaliło mnie z gry. Pomyślałem, że to chwilowe. Drugi raz wchodze, ledwo się zalogowałem,
ten sam problem. Postanowiłem zostawić na trochę grę, myśląc, że to coś z serwerami.
Cóż, chciałem wejść wieczorkiem, znów wywaliło. Więc odinstalowałem grę, puściłem instalkę
od nowa, a pod koniec znów ten sam błąd(patrz obrazek). Mieliście coś takiego ? Wiecie
jak to naprawić ? :-/


Miałem kiedyś identyczny błąd raz pojawiał się po 5 minutach gry, innym razem po 40 minutach - (niestety nie kliknąłeś na "szczegóły", tak więc nie wiem dlaczego ten błąd się pojawia). W moim przypadku był to trochę wadliwy ram. Normalnie miałem kostkę 1GB. Jednak gdy dołożyłem moje stare 256mb problem zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Gdy błąd znów się pojawi pokaż co pisze w szczegółach. To co tam piszę to naprawdę nie tylko bzdury dla pracowników ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 09:45, KrisK91 napisał:

Miałem kiedyś identyczny błąd raz pojawiał się po 5 minutach gry, innym razem po 40 minutach
- (niestety nie kliknąłeś na "szczegóły", tak więc nie wiem dlaczego ten błąd się pojawia).
W moim przypadku był to trochę wadliwy ram. Normalnie miałem kostkę 1GB. Jednak gdy dołożyłem
moje stare 256mb problem zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Gdy błąd znów się pojawi pokaż co pisze w szczegółach. To co tam piszę to naprawdę nie
tylko bzdury dla pracowników ArenaNet.


Bardzo możliwe, że to przez ram. Ostatnio czyściłem komputer i wyciągałem kostki. (1x 1gb 2x 256mb). W tym momencie włożona jest tylko kość z 1bg, ponieważ DDR(zwykła) jest tak pochrzaniona, że wszystko trzeba dokładnie włożyć, a jak nie, to komp się nie uruchamia. 3 dzień próbuję wszystkie dokładnie przyłożyć, no i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 23:22, tsk napisał:

To jeszcze napiszę, że lepiej sprawdzać daty i godziny na oficjalnej stronie (europejskiej
jeżeli nie chcesz bawić się w przeliczanie) lub te oryginalne w grze, bo zdarza się,
że spolszczone komunikaty są błędne.


A miejsce też jest tam podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:40, Reaper65 napisał:

A miejsce też jest tam podane?


Tak, na stronie gry podają wszystkie potrzebne informacje by dobrze trafić na miejsce. Jednak dużo świąt jest organizowanych w tych samych głównych miastach, więc najważniejsze jest by znaleźć się tam w odpowiednim czasie (jakby co, to europejska strona w języku angielskim ma podane godziny jako GMT, by były takie jak u nas to można sprawdzić wersję fr. lub de.). Poza tym przy tych większych świętach jest też ich opis, o co w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A mnie event ominał... spieprzył mi się net i dopiero dzisiaj działa... sorki dla gildiowiczów, ktorych miałem runnować przez questy, wyszła kicha z przyczyn niezależnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam . Wiele nie straciłeś - zmienili system otrzymywania prezentów od Kisu poza tym dał on mało prezentów. Chyba ,że chciałeś nabić Skillza/Lucky/Unlucy to już gorzej. Questy były nudne - zrobiłem trzema postaciami - następnymi już nie dałem rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:27, Budo napisał:

/.../

Chciałem nabić trochę kasy no i zdobyć maskę, bo w tym evencie była ładna chyba...



Przez ten tydzień możesz dostać maseczke w jea za 250 żetoników :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:27, Budo napisał:

Chciałem nabić trochę kasy no i zdobyć maskę, bo w tym evencie była ładna chyba...


Jak to mówił znajomy: "wygląda jak chomik czesany pod włos"... Popieram go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko,czy z ktoś z was kupował juz ''''Bonus Mission Pack-a''''?
Jak tak to jak tam się płaci,przelewu trzeba dokonac za granicę czy jak?
Bo mam zamiar kupic sobie ten pakiet misji ale za bardzo nie wim jak z tą zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować