Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 17:05, Furion III napisał:

Mam wielki problem z misja "ruiny morahn". Daje rade zabic proroka Varesh, ale gdy przychodzi
dowódca Varesh z tymi stworami , to nie daje rady. Ma ktos dobrą taktykę na te misję?



Bo stworów sie nie bije :P Bijesz sama Varesh ,nie pamietam jak to bylo , ale masz ja sciagnac do siebie. Najlepiej wynajmij runnera , sam znam jednego I Holy Dervish I , mozesz napisac , moze Cie runnie za mala plata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 17:05, Furion III napisał:

Mam wielki problem z misja "ruiny morahn". Daje rade zabic proroka Varesh, ale gdy przychodzi
dowódca Varesh z tymi stworami , to nie daje rady. Ma ktos dobrą taktykę na te misję?

Owszem-wykup bieg od jakiegoś mnicha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 17:05, Furion III napisał:

Mam wielki problem z misja "ruiny morahn". Daje rade zabic proroka Varesh, ale gdy przychodzi
dowódca Varesh z tymi stworami , to nie daje rady. Ma ktos dobrą taktykę na te misję?


Przede wszystkim to spokój i dobre buildy.
1. Po wejściu do misji załatw trzech monków i cofnij się do miejsca gdzie się zaczynała misja.
2. Oflaguj hero blisko portalu, zabij pierwsze wcielenie Varesh.
3. Czekaj aż podejdą dwie-trzy pierwsze grupki, jeśli będzie chwila przerwy to klep Varesh. Po trzech grupach powinieneś skupić całą siłę ognia na Varesh. Nie odchodź za daleko od portalu, nie luruj za dużo grup mobków.

Bardzo ważne by mieć odpowiednią siłę ognia. Trzy sloty to Mo,Mo (mogą być hencze), Morgahn (daj mu build na support z pvx wiki). Reszta zależnie od Twojej klasy. Jakaś postać do walki w zwarciu - warek, albo derv i koniecznie dwa elemki. Necro bardzo się przydaje, można wziąć dwóch - jednego na MM, drugiego na SS lub SV.

To naprawdę nie jest trudna misja i da się ją zrobić na mastera z h/h.

Jeśli nie zależy Ci na masterze, to można po zabiciu monków pobiec do przeciwległego portalu i tam po zlurowaniu i zabiciu "pierwszej" Varesh po kolei wybijać nadciągające mobki, by na końcu spokojnie załatwić samą brzydulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Jednakże Sab-Way zmasakrował ich

Dnia 09.07.2008 o 13:30, Jarzy napisał:

w niecałą minutę!Genialny build drużynowy :)


Teraz tylko powiedz co to jest ten Sab-Way :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:17, Guala napisał:

Co oznacza "This team build is often called Sabway by the community after its creator." ?


Ten build jest nazywany Sabway przez społeczność od nazwy jego twórcy. - coś takiego.

I pytanko. Jak sie będzie spisywał Sabway w Dragon''s Lair? NM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 07:55, HumanGhost napisał:

I pytanko. Jak sie będzie spisywał Sabway w Dragon''s Lair? NM.

Na pewno nie warto brać tam MM-a, bo nie za bardzo będzie miał z czego robić minionki. Poza tym przeszedłem DL na HM tym buildem bez większych problemów - zamiast MM-a wziąłem chyba jakiegoś Elka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle mam problem w pokonaniu tej pierwszej Varesh. Ona 2 razy mnie trafi i nie żyję!! Gdy juz po kilku minutach ją pokonam, to potem jest jeszcze gorzej, Gram Dervem.
Na tych buildach sie w ogóle nie znam, wiec nawet tam nic nie zmieniam, nie rozumiem w ogóle co one oznaczają, do czego sie przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 08:33, Pajonk78 napisał:

zamiast MM-a wziąłem chyba jakiegoś Elka.


No właśnie też tak zamierzam. Za dużo tam enchanted stworów, braki w ciałach. Warto wziać Pain Inverter na Glint?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:07, HumanGhost napisał:

Warto wziać Pain Inverter na Glint?

IMO warto - sam to miałem na sobie, gdy ją młóciłem - poszło baaaaardzo szybko. Pamiętaj tylko, aby przerywać jej czar do regeneracji HP, bo bez tego ta walka jest męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość lamowate pytanie, ale co tam :P Kto pyta nie błądzi. GW ma przyjść do mnie jutro, a mnie ciekawi jak to jest z tym trybem PVE.. Słyszałem, ze graczy online w tym trybie znajdę tylko w miastach, a poza miastami już nie ? Czy w PVE mogę wziąć kumpla do teamu i wykonywać questy (cos jak coop) czy creepować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:35, 9PAVO1 napisał:

Witam. Mam dość lamowate pytanie, ale co tam :P Kto pyta nie błądzi. GW ma przyjść do
mnie jutro, a mnie ciekawi jak to jest z tym trybem PVE.. Słyszałem, ze graczy online
w tym trybie znajdę tylko w miastach, a poza miastami już nie ? Czy w PVE mogę wziąć
kumpla do teamu i wykonywać questy (cos jak coop) czy creepować ?


Innych graczy możesz spotkać tylko w miastach i osadach. Poza nimi nie spotkasz nic innego jak moby do bicia :) Oczywiście możesz skompletować drużynę z przyjaciół i wyjść wykonywać z nimi zadania jak i misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:35, 9PAVO1 napisał:

Słyszałem, ze graczy online w tym trybie znajdę tylko w miastach, a poza miastami już nie ?

Prawda.

Dnia 10.07.2008 o 10:35, 9PAVO1 napisał:

Czy w PVE mogę wziąć kumpla do teamu i wykonywać questy (cos jak coop) czy creepować ?

Tak możesz zabrać kumpli do teamu i wykonywać misje, zadania, farmić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:35, 9PAVO1 napisał:

Witam. Mam dość lamowate pytanie, ale co tam :P Kto pyta nie błądzi. GW ma przyjść do
mnie jutro, a mnie ciekawi jak to jest z tym trybem PVE.. Słyszałem, ze graczy online
w tym trybie znajdę tylko w miastach, a poza miastami już nie ? Czy w PVE mogę wziąć
kumpla do teamu i wykonywać questy (cos jak coop) czy creepować ?


Tak możesz wziąć kumpla do party i wtedy jak wyjdziesz za miasto to będziecie tylko wy. A jak sam wyjdziesz to będziesz sam, no prawie, bo można brać najemników, którzy są sterowani przez komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, już się bałem. A tryb PvP ? Gdy wyjdę za miasto to spotkam innych graczy ? Jeżeli tak to będą mogli mnie normalnie zaatakować, czy najpierw muszą mnie "wyzwać" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:47, 9PAVO1 napisał:

/ciach/

Dla trybu PvP są przeznaczone specjalne areny - polecam więcej poczytać, zamiast od razu pytać, gdyż odpowiedzi na tak prozaiczne pytania znajdziesz nawet dzięki Google. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:47, 9PAVO1 napisał:

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, już się bałem. A tryb PvP ? Gdy wyjdę za miasto to
spotkam innych graczy ? Jeżeli tak to będą mogli mnie normalnie zaatakować, czy najpierw
muszą mnie "wyzwać" ?


W trybie PvP możesz tylko grać na arenach, i tylko tam mogą cię zaatakować. Postacią do PvE też możesz grać na arenach. Ale postacią PvP nie możesz wykonywać fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować