Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam pytanie odnosnie tego buildu Sabway. Za pomoca tego buildu mozna przejsc wszystkie misje na HM oraz vanki we wszystkich kampaniach? W ilu procentach sprawdza sie ten build, w zestawieniu Ja, hero i henche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:17, Guala napisał:

/ciach/

Ten build działa najlepiej tam, gdzie jest dużo ciał, z których MM robi miniony. Czyli jakieś 90% gry można spokojnie grać Sabway`em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:17, Guala napisał:

Mam pytanie odnosnie tego buildu Sabway. Za pomoca tego buildu mozna przejsc wszystkie
misje na HM oraz vanki we wszystkich kampaniach? W ilu procentach sprawdza sie ten build,
w zestawieniu Ja, hero i henche?


w wielu procentach, bardzo wielu. nie licz jednak na to, że przelecisz przez wszystkie obszary bez żadnych problemów, bo odrobiny rozsądku i taktyki też potrzeba. choć w zestawieniu ursan + sabway (ursan to straszne ścierwo, ale bardzo ułatwia grę) leci się przed siebie jak na autopilocie... ctrl+spacja, c, ctrl+spacja... i obszar wyczyszczony. Vanquisher nie jest już żadnym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:55, trutututu napisał:

/ciach/

Czy naprawdę tak wielkim i niewyobrażalnym problemem jest ściągnięcie klienta i próba jego instalacji oraz odpalenia na Viście 64bit, aby to sprawdzic? Samodzielne i logiczne myślenie ginie w tym narodzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:07, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Czy naprawdę tak wielkim i niewyobrażalnym problemem jest ściągnięcie klienta i próba
jego instalacji oraz odpalenia na Viście 64bit, aby to sprawdzic? Samodzielne i logiczne
myślenie ginie w tym narodzie... :(



Co mu to da że uruchomi clienta , jak nie będzie mógł zagrać i zobaczy czy jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:09, Budep napisał:

/ciach/

Oczywiście poprawki na to, że jest to gracz GW już nie wziąłeś? Jakie to normalne w Twoim przypadku. ;> Nawet jeśli chodzi o kogoś innego to:
a) instaluje u niego GW;
b) sprawdza za pomocą swojego konta czy gra działa.
Poza tym jeśli klient się zainstaluje i odpali to gra również będzie działała - trudne do wydedukowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:07, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Czy naprawdę tak wielkim i niewyobrażalnym problemem jest ściągnięcie klienta i próba
jego instalacji oraz odpalenia na Viście 64bit, aby to sprawdzic? Samodzielne i logiczne
myślenie ginie w tym narodzie... :(


Wiesz tylko jest taki problem, ze ja w GW już krótko nei gram, no jakieś 1,5 roku. A w tym problem, ze keidy bedę miał nowy komp, (co neidługo się stanie) to będę tam miał właśnei Windę 64-bitową (już nawet mam ja w domu) i się teraz boje (a właściwie bałem), że mi nie pójdzie.

Laytar - pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 16:20, 666Alucard666 napisał:

Mam pytanko.. Kupiłem GW Factions I propa w Polsce(zalożyłem konto) i jak bym wyjechał
za granice( Anglia) to czy by było wszystko ok? Pytam się tak na wszelki wypadek.

Tak, wszystko było by ok. Choć byłbyś w Chinach to po ściągnięciu GW z zalogowaniem nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 16:23, wip_01 napisał:

> Mam pytanko.. Kupiłem GW Factions I propa w Polsce(zalożyłem konto) i jak bym wyjechał

> za granice( Anglia) to czy by było wszystko ok? Pytam się tak na wszelki wypadek.

Tak, wszystko było by ok. Choć byłbyś w Chinach to po ściągnięciu GW z zalogowaniem nie
powinno być problemów.


>Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:48, Furion III napisał:

Na tych buildach sie w ogóle nie znam, wiec nawet tam nic nie zmieniam, nie rozumiem w ogóle co one oznaczają, do czego sie przydaja.


Albo żartujesz, albo ja nie wyjdę z szoku jak doszedłeś taki kawał ;]
http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Great_working_hero_builds tutaj znajdziesz najbardziej przydatne buildy dla hero. Zależnie od tego jakie masz kampanie będziesz mógł lub nie wyposażyć we wspomniane skille swoich hero. Bez porządnych hero pozostaje Ci liczyć na pomoc gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:00, walgierz napisał:

Albo żartujesz, albo ja nie wyjdę z szoku jak doszedłeś taki kawał ;]
http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Great_working_hero_builds tutaj znajdziesz najbardziej
przydatne buildy dla hero. Zależnie od tego jakie masz kampanie będziesz mógł lub nie
wyposażyć we wspomniane skille swoich hero. Bez porządnych hero pozostaje Ci liczyć na
pomoc gildii.


To musi być dowcip, ja chcę wierzyć że to dowcip, jak jednak nie dowcip to to wcale śmieszne nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, widzę, że o Sabwayu rozmawiacie, więc zadam pytanie luźno związane z tematem - zamierzam stworzyć necromancera, któremu zbuduję - i w razie potrzeb - będę zmieniał te 3 buildy z Sabwaya, tylko mam wątpliwość odnośnie minionów (to tą ścieżką chcę grać przez większość gry) , a dokładniej - korzystniej korzystać z "czystego" MM przy użyciu Flesh Golem czy też grać ścieżką Jagged MM?
Proszę o odpowiedź, niekoniecznie szybką ;-)

Ps.
Furion- proszę, powiedz, że żartujesz, inaczej stracę wiarę w człowieka... ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:13, Mr.M napisał:

Hm, widzę, że o Sabwayu rozmawiacie, więc zadam pytanie luźno związane z tematem - zamierzam
stworzyć necromancera, któremu zbuduję - i w razie potrzeb - będę zmieniał te 3 buildy
z Sabwaya, tylko mam wątpliwość odnośnie minionów (to tą ścieżką chcę grać przez większość
gry) , a dokładniej - korzystniej korzystać z "czystego" MM przy użyciu Flesh Golem czy
też grać ścieżką Jagged MM?
Proszę o odpowiedź, niekoniecznie szybką ;-)

Ps.
Furion- proszę, powiedz, że żartujesz, inaczej stracę wiarę w człowieka... ;s

Przy Jagged Bones więcej pracy masz, bo musisz castowac Jagged na tego minionka na ktorym konczy sie enchant, a MM z Golemem jest bardzo latwy do gry, ale mnie efektywny. Wybieraj wiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO człowiek NIE DA RADY jako jagged MM (edit. oczywiście jeśli chodzi o sabwaya) - namierzanie minionów w ferworze walki, rzucanie death nova i putrid bile naraz? nigdy w życiu. to zadanie dla AI komputera. flesh golem w sabwayu? zdecydowanie nie, nie chodzi o to, żeby miniony były silne, a żeby było ich dużo i często ginęły. jagged, shambling horror, bone fiend, w starszej wersji bone minions i gra gitara.
według mnie jako necro spokojnie możesz grać healerem albo ss-em.


Furion -> niezła buba, build niemodyfikowany od Kamadanu to prawie jak warek z MSem na AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:13, Mr.M napisał:

Hm, widzę, że o Sabwayu rozmawiacie, więc zadam pytanie luźno związane z tematem - zamierzam
stworzyć necromancera, któremu zbuduję - i w razie potrzeb - będę zmieniał te 3 buildy
z Sabwaya, tylko mam wątpliwość odnośnie minionów (to tą ścieżką chcę grać przez większość
gry) , a dokładniej - korzystniej korzystać z "czystego" MM przy użyciu Flesh Golem czy
też grać ścieżką Jagged MM?
Proszę o odpowiedź, niekoniecznie szybką ;-)


Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz grać 3xnecro i robić za trybik w tej maszynie?
Szczerze mówiąc nie widzę się jako minion bomber. Dla człowieka to po prostu masakra. Za to jako SS lub healer z tego buildu możesz grać z powodzeniem.

Grając jako necro MM, to zdecydowanie wolę build z flesh golemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A dla Assasin/Warrior Pve? kilka postów poprzednio podałeś linka ale ja tego za bardzo nie kumam:/ nie żebym był jakiś noob i lewus po prostu akurat dla niego nie udaje mi sie znalez:/ lolz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:52, 666Alucard666 napisał:

>A dla Assasin/Warrior Pve? kilka postów poprzednio podałeś linka ale ja tego za bardzo
nie kumam:/ nie żebym był jakiś noob i lewus po prostu akurat dla niego nie udaje mi
sie znalez:/ lolz.


http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/any_PvE_Moebius_Sin
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/any_PvE_Shattering_Assault
i gorzej oceniane:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/W_Auspicious_Agility
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/W_Critical_AoE_Hammer
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/W_PvE_Critical_Axe

Ze swojej strony polecam pierwszy build. W pierwszy opcjonalny daję Unsuspecting Strike, w drugi "Save Yourselves!", a zamiast resa Death''s Charge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować