Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Bierz na początek propa, ja sam miałem w takiej kolejności Nightfall -> Factions -> Proph -> Eotn, i jak miałem Propa to nudził mnie niemiłosiernie, bo zadania jak dla lam były, na końcu się rozkręca,i jeszcze co najważniejsze - jest najdłuższy. MNie prop nudził, ze względu na to że poprostu traktowali mnie tam jak newb, a ja już swoje przegrałem. Factions jest bardzo trudne, zresztą dwóch moich kolegów już w GW nie gra, dlaczego? Bo Factions jest za trudne i nie mogą przejść... :/ ( sam Factions 6 Razy przeszedłem, świetny klimat ale trudny jest). Więc tak jak mówię, jeżeli nie możesz NF wziąć, to bierz Propa. Nie pozałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:43, Adamzzz napisał:

Moim zdaniem gra się nim bardzo dobrze, ale potrzeba wprawy w grze :). Jeżeli dopiero
rozpoczynasz przygodę z GW, to zabójcy nie polecam. Klasa ta jest raczej trudna w opanowaniu,
ze względy na bardzo dużą ''umieralność'' :P. Kiedy jednak już się rozkręcisz, to gra
askiem sprawia wielką przyjemność :).


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam olbrzymi problem - już dość dawno grałem w GW, chciałem wrócić do gry. Chciałbym zmienić hasło i e-mail ale jest to niemożliwe - kiedy próbuję dodać grę na plaync.com, po wpisaniu wyskakuje mi Invalid Serial Code... Oczywiście, że wiem co to znaczy, ale nie jestem pewien czy podaję dobre kody ;) Próbowałem dodać kod z propa i factions (te, którymi zakłada się konto) ale przy każdym z nich jest błąd :( Co mogę zrobić w tej sytuacji? Ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:03, loytartoreto napisał:

> Po pierwsze
A gdzie tam, tylko mając najemników, hero jest mniejsza szansa na zdobycie jakiś iteemków.
> A po drugie
Nie da rady, wydaje mi się, że niemożliwym jest przejście którejkolwiek z kampanii z
samymi najemnikami i hero. Wiele misji wymaga pomocy innych graczy.


Dzieki za odpowiedz, w takim razie trzeba sobie bedzie sobie szukac jakis loskow do pomocy przed kazda misja^^ To jak juz przy pytaniach jestem, powiedz mi, czy hunter to dobra klasa na poczatek? Bo strasznie sie napalilem na ta postac, nie wiem czemu:) I z jaka klasa ewentualnie go polaczyc? Myslalem nad mnichem, ale nie wiem czy to dobry pomysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:25, Ero Sennin napisał:

Mam olbrzymi problem - już dość dawno grałem w GW, chciałem wrócić do gry. Chciałbym
zmienić hasło i e-mail ale jest to niemożliwe - kiedy próbuję dodać grę na plaync.com,
po wpisaniu wyskakuje mi Invalid Serial Code... Oczywiście, że wiem co to znaczy, ale
nie jestem pewien czy podaję dobre kody ;) Próbowałem dodać kod z propa i factions (te,
którymi zakłada się konto) ale przy każdym z nich jest błąd :( Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem?


nic nie zrobisz, konto już na te klucze zostało założone. Musisz przypomnieć sobie tamto hasło i mail, zalogować się, i w danych osobowych po zalogowaniu zmienić dane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie rozumiesz - tamte hasło i mail pamiętam, kiedy loguje się do gry, chcę zmienić hasło, odsyła mnie do plaync... Założyłem tam konto, i żeby zmienić hasło do gw, muszę najpierw dodać je do moich gier, i z tym jest problem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:49, Ero Sennin napisał:

Widać że nie rozumiesz - tamte hasło i mail pamiętam, kiedy loguje się do gry, chcę zmienić
hasło, odsyła mnie do plaync... Założyłem tam konto, i żeby zmienić hasło do gw, muszę
najpierw dodać je do moich gier, i z tym jest problem :|


masz się zalogować na swoje istniejące konto w plaync a nie zakładać nowe

ty zakładasz nowe konto i próbujesz dopisac serial który już jest wykorzystywany (przez ciebie)

kupowałeś coś w sklepie wewnątrz gry?, jeżeli tak to w trakcie zakupów gra założyła ci konto na plaync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to zawsze możesz dołączyć do mojej bardzo pomocnej gildii ;P. Hunter to w Tibii, tak na początek dobrą profą jest Łowca, Wojownik lub Elementalista. Druga klasa nie jest aż tak ważna, na początku najlepiej skupić się na klasie podstawowej dopiero gdy wejdziesz bardziej w świat GW możesz bawić się w łączeniem klas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam probelm techniczny: gram na Viście, i jest ok, płynność ta sama co na XP, ale jest jeden problem: gdy zminimalizuję grę i do niej wrócę z powrotem, ew zmienię rozdzielczość lub ustawienia graficzne, to FPSy spadają na łeb i ze stu mam np 15 :(??? zupełny idiotyzm, gra śmiga jak ta lala póki jej nie zminimalizuję... miał ktoś podobnie?? mogę grać tylko jeśli nie minimalizuję gry, bo inaczej masakra - wie ktoś co z tym zrobić?? tryb zgodnośći z XP powoduje że zawsze mam tyle klatek - czyli coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:33, tymuś napisał:

Mam probelm techniczny: gram na Viście, i jest ok, płynność ta sama co na XP, ale jest
jeden problem: gdy zminimalizuję grę i do niej wrócę z powrotem, ew zmienię rozdzielczość
lub ustawienia graficzne, to FPSy spadają na łeb i ze stu mam np 15 :(??? zupełny idiotyzm,
gra śmiga jak ta lala póki jej nie zminimalizuję... miał ktoś podobnie?? mogę grać tylko
jeśli nie minimalizuję gry, bo inaczej masakra - wie ktoś co z tym zrobić?? tryb zgodnośći
z XP powoduje że zawsze mam tyle klatek - czyli coś dziwnego.

Sam proces zminimalizowania/zmaksymalizowania jest strasznie wymagający dla sprzętu. Wkońcu komputer musi przetwarzać system a w tle przetwarzać dane z gry. Może masz poprostu za słaby sprzęt/ ew. za krótko czekasz. "Zadyszka" po minimalizacji może trwać nawet 15minut zanim komputer wróci do normy, na viscie pewnie jeszcze dłużej(z uwagi ze sam powrót do systemu jest bardziej wymagający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez jaj, mam słabego kompa, a w życiu nie miałem problemów z minimalizacją :P
Kiedyś grałem w gw na 256 ram, radeonie 7000 i duronie 1,2, także wygląda na to że pudło :P
Ja bym po prostu zrzucił na vistę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 20:06, Budo napisał:

/.../

Bez jaj, mam słabego kompa, a w życiu nie miałem problemów z minimalizacją :P
Kiedyś grałem w gw na 256 ram, radeonie 7000 i duronie 1,2, także wygląda na to że pudło
:P
Ja bym po prostu zrzucił na vistę ;]

Hmm jeśli jego komp spełnia wymagania Visty ledwo ponad minimalne, a w gw gra na maxa to jednak wina sprzętu. Winna jest i vista która straszliwie obciąża system ale bez przesady to jednak sprzęt nie daje sobie rady . Nie ma co gdybac dopóki kolega nie poda swojego kofingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ax2 4200, 2GB ramu, 7600GT, vista oceniła kompa na 5, system bootuje mi się w około 30 sekund, nie mam żadncyh zacinek, chodzi ładnie.

gra zwalnia zawsze po minimalizacji, lub zmianie rozdziałki/ustawień video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry ze post pod postem, ale nie ma edit:P

jeszcze dodam, że zanim grę zminimalizuję mam około 100 FPS, czyli komp sobie radzi, wygląda jak jakiś memory leak czy coś, ?? to raczej nie jest wina sterowników bo próbowałem różne, ale ktoż to wie o co tu chodzi... żeby ze stu klatek spadło do 12-15 tylko dlatego że na chwilę zmieniła sie rozdzielczość? ma ktoś z was vistę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:16, Lolko13 napisał:

pytanko czy factions wymaga podstawowej


przeczytaj FAQ w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:16, Lolko13 napisał:

pytanko czy factions wymaga podstawowej


Nie wymaga, zresztą wszystkie gry z serii oprócz Guild Wars: Eye of the North, która jest dodatkiem i potrzebuje jedną z 3 dostępnych kampanii nie wymagają wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć JAK skoro nie pamiętam, żebym wcześniej musiał zakładać konto plaync? :| Konto założyłem niedługo po premierze, w 2005r, może dlatego nie musiałem się na plaync rejestrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować