Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Doszedłem sobie wesoło z Elonian Vanquisherem do Desolation.I tu zaczyna sie spory problem :/ Czy ktoś ma jakiś pomysł jak sobie poradzić z wańkowaniem w tym rejonie,używając h/h?Mam do dyspozycji Sab-Way i ewentualnie hero mesa wyposażonego w skille od Smiting.Wczoraj robiliśmy z Aielmem Sulfurous Wastes-było OK,bo większość łebków skasowały Junundu.Jedyny prawdziwy problem to ten leszczu Bohdabi i jego ekipa.
Jakies pomysły na wesołe trupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:45, Jarzy napisał:

Jakies pomysły na wesołe trupki?


Ja Poisoned Outcrops i Joko''s Domain robiłem z ludźmi z mojej gildii, ale resztę Desolation jechałem jako warek ursan z Sabway''em, dwoma henczami monkami i dwoma elkami i nie zanotowałem trudności.
Pewnie te dwa pierwsze też się da zrobić z H/H, ale w kupie zawsze raźniej (jak mawiają muchy).
Grunt to dobry lure, a jako ranger na pewno masz to opanowane. Przyznam, że mnie bardziej w kość dawało Vabii z dżinami wesołymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dziadek Walgierz zawsze na pomoc :) Zastanawiam sie czy samemu nie pójść Ursanem.Który rank Nornów miałeś?Do tej pory chodziłem z buildem opartym na BHA.Poza mną oczywiście Sab-way,henche:2 mnisi,paragon i wojaczka.W sumie motyw z ele mógły przejśc tylko z pancerzem będzie problem,bo wojak może się napakować runami i razem z Ursanem będzie miał przynajmniej 100 :/ Ewentualnie wezme ze sobą topór i tarczę.Myślisz,że takie coś przejdzie?Co do lurowania-oj,doszlifowałem lurowanie,robiąc wańke w Elonie :) Co do samych dżinów-jedyny problem z nimi miałem tylko w Hidden City of Ahdashim,bo lubiły nagle wyskakiwać.Broad Head Arrow zamykał większości japy,więc aż takiego problemu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:27, Jarzy napisał:

/.../
Dziadek Walgierz zawsze na pomoc :) Zastanawiam sie czy samemu nie pójść Ursanem.Który rank Nornów miałeś?


7 albo 8. Dotąd nie nabiłem 10, bo mnie nudzi grindowanie ;)
10 pancerza bazowego różnicy pomiędzy warem a rangerem nie powinno stanowić większego kłopotu. Najwyżej zużyjesz więcej cukierków zmniejszających DP.
SR healer, 2xmonk i para support to nie za mocno defensywnie? Traci na tym siła ataku. A nie wszędzie są ciała na miniony i chwilami trzeba obywać się bez nich.
No i uważaj jak będziesz szalał w wurmie. Tam się radośnie nabija DP, a potem po wyjściu z robala jest przykra niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe co do DP to mnie zostało jeszcze ze sto koniczynek, co to się bardzo fajnie sprawdzają w redukowaniu kary za śmierć. :-)

Jarzy -->> W Elonie ja często brałem jednego monka healera i jednago paragona prota i to wystarczyła do wsparcia Subway''a. Dodatkowo był jeden warek, ranger z interuptami i ja jako Paragon conditioner. Oczywiście było to przed erą Ursana. Teraz bym był Ursanem i poszłoby jeszcze łatwiej. Najgorzej było tylko kiedy trafiła się grupa trupów z dwoma monkami. Trzeba było się trochę poginastykować z flagowaniem h/h i targetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wczoraj z Aielmem biliśmy Bohdabiego trochę nam sie oberwało.Herosi nabili prawie 50%DP :/ Koleżka miał 2 mnichów.Jednakże straszni z nich debile bylo,bo przechadzali się w zasięgu Junundu :) Także obaj akolicy poszli do piachu(po raz kolejny XD).DP zbiliśmy prawie do zera,robiąc Show Of Force i używając prawie wszystkich kapliczek :)

Walgierz->troche sie boawiam bossów ze wsparciem 2 mnichów,więc biorę 2 henchy mnichów.Spróbuję Twoim sposobem.

Human->troche problem sprawia mi zdjęcie mnichów,bo Dune Carverzy(dervy) psują mi trochę krwi :( No nic.Trzeba będzie spróbować,bo inaczej się nie przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... zacznę od tego że dzisiaj zainstalowałem świeżutkie GW z pierwszym dodatkiem... a że grając długo w WoWa mam "jakieś" doświadczenie w grach MMO. Jestem jednak trochę głupi w GW bo tu jest wszystko inaczej...

Przykładowy quest ze zdobyciem skóry z niedźwiedzia - już problem bo wymordowałem tych niedźwiedzi tyle że dostałbym w realnym życiu za to dożywocie a tej felernej skóry nie mam :/

mogę liczyć na jakieś wsparcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 18:14, struksik napisał:

Przykładowy quest ze zdobyciem skóry z niedźwiedzia - już problem bo wymordowałem tych niedźwiedzi tyle że dostałbym w realnym życiu za to dożywocie a tej felernej skóry nie mam :/
mogę liczyć na jakieś wsparcie? :)


Tylko radą - klep niedźwiedzie dalej, do skutku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, przeważnie po zabiciu 3-5 misiów wylatuje skóra... popytaj w Askalonie, cena w noobowie to będzie pewnie jakieś 100-200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik w ''podstawce'' chcąc wejść z kolumną zaopatrzeniową do punktu wykonania misji ona tam nie moze wejsc i jeszcze raz musze isc po nią. I ponownie nie jest w stanie wejsc ;/ o co be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:12, bartog123 napisał:

Mam mały problemik w ''podstawce'' chcąc wejść z kolumną zaopatrzeniową do punktu wykonania
misji ona tam nie moze wejsc i jeszcze raz musze isc po nią. I ponownie nie jest w stanie
wejsc ;/ o co be?


eee... kto? co? jaka kolumna? o co chodzi? podaj nazwę questa to pomożemy, bo ja na przykład teraz nie kojarzę o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:28, Azrathel napisał:

eee... kto? co? jaka kolumna? o co chodzi? podaj nazwę questa to pomożemy, bo ja na przykład
teraz nie kojarzę o co biega...

Zdaje się, że chodzi mu o questa w old ascalonie z first supply column, czy jakoś tak. W każdym razie wychodziło się z piken square o ile pamiętam i o ile chodzi o tego questa ;]
Edit: to miałem na myśli: http://guildwars.wikia.com/wiki/Recruits_for_Hollis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:47, czapla56 napisał:

> eee... kto? co? jaka kolumna? o co chodzi? podaj nazwę questa to pomożemy, bo ja
na przykład
> teraz nie kojarzę o co biega...
Zdaje się, że chodzi mu o questa w old ascalonie z first supply column, czy jakoś tak.
W każdym razie wychodziło się z piken square o ile pamiętam i o ile chodzi o tego questa
;]
Edit: to miałem na myśli: http://guildwars.wikia.com/wiki/Recruits_for_Hollis

Tak Good :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:12, bartog123 napisał:

/ciach/

Nie możesz wejść do Piken Square do czasu, aż zadanie się nie zaktualizuje. Nastąpi to, gdy ktoś z kolumny dotrze do gwiazdki na mapie - dopiero wtedy zadanie zostanie zaliczone.

czapla 56 według mnie chodzi jednak o ten quest: http://guildwars.wikia.com/wiki/Supplies_for_the_Duke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 18:38, kavior15 napisał:

Jeśli nadal masz z tym problemy to zgłoś się do mnie w grze. Nick Kavior Zi. Mam jedną skórę niedźwiedzia. :P

już jest ok - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam może ktoś zadanie ,,The Elusive Golemancer'''' (EotN), ogólnie zadanie jest banalnie proste tylko mam jeden problem. Możliwe, że coś przeoczyłem, nie doczytałem czy coś w tym stylu. Mam pokonać Indestructible Golem, ale żeby tego dokonać potrzebuje Flux Matrix? Skąd wziąć owy item?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować