Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 10:53, loytartoreto napisał:

Mam pokonać Indestructible Golem, ale żeby tego dokonać potrzebuje Flux Matrix? Skąd wziąć owy item?


Item jest w tym samym pomieszczeniu co ten wielki golem na końcu. Trzeba go podnieść, naładować w znajdujacym się tam urządzeniu i upuścić obok golema. Powtarzać aż do rozwalenia drania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, temat się rozwija widzę... myślałem, że już wszyscy odchodzą od GW, ale nadal widzę zwolenników tej gry.;) (ba na x-frajerze jest ciągle w TOP 10)

Zaraz chyba sobie zainstaluję i znów wrócę do gry od której zaczynałem prawdziwą rozgrywkę on-line. Mam nadzieję, że jeszcze ekonomia się nie rozwaliła do końca... btw po ile obecnie ecto stoi? po 1,5K :D?
Czy może są wprowadzane te nowe bronie, co tam miały być te nowe skiny?

A tu pytanie nie z tej beczki, jak mam argumentować maila, bo chcę aby zmienili mi panowie z Anet nick postaci, iść na kłamce i mówić, że w ojczystym języku to jest jakaś obelga/przekleństwo, czy może zacząć ich błagać na kolanach?? :)

Hmmm, trochę tych paczy będę musiał ściągnąć... Narazie ściągam klienta do Closed Bety Warhammera(tak, tak z wowem skończyłem) i teraz nie wiem, czy jak mi się ściągnie to trochę w Młotka po no-lajfować, czy pościągać patcze z GW, bo kurcze Guild Beta zapowiada się fascynująco, jeśli są tu jacyś fani WARa.

Trochę to wymieszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:25, Ziloh napisał:

Hmmm, temat się rozwija widzę... myślałem, że już wszyscy odchodzą od GW, ale nadal widzę
zwolenników tej gry.;) (ba na x-frajerze jest ciągle w TOP 10)

Pewno, że są, ba, przybywają nawet.

Dnia 15.07.2008 o 15:25, Ziloh napisał:

Zaraz chyba sobie zainstaluję i znów wrócę do gry od której zaczynałem prawdziwą rozgrywkę
on-line. Mam nadzieję, że jeszcze ekonomia się nie rozwaliła do końca... btw po ile obecnie
ecto stoi? po 1,5K :D?

A zdziwisz się :d 3.5k :P

Dnia 15.07.2008 o 15:25, Ziloh napisał:

Czy może są wprowadzane te nowe bronie, co tam miały być te nowe skiny?

Nie wiem za bardzo o czym mówisz.

Dnia 15.07.2008 o 15:25, Ziloh napisał:

A tu pytanie nie z tej beczki, jak mam argumentować maila, bo chcę aby zmienili mi panowie
z Anet nick postaci, iść na kłamce i mówić, że w ojczystym języku to jest jakaś obelga/przekleństwo,
czy może zacząć ich błagać na kolanach?? :)

A nie wiem, mnie tam się wydaje że twoja prośba zostanie olana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:32, patrYX93 napisał:

> Czy może są wprowadzane te nowe bronie, co tam miały być te nowe skiny?
Nie wiem za bardzo o czym mówisz.


Chodziło mi o jakieś patche co dodawać miały nowe bronie, ze skinami z jakiś tam konkursów, ale kumpel mówi, że zostały już dodane.

Dopiero teraz mi się przypomniało, ze już wkrótce moje 2 urodzinki, ciekawe jaki pet będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:25, Ziloh napisał:

A tu pytanie nie z tej beczki, jak mam argumentować maila, bo chcę aby zmienili mi panowie z Anet nick postaci, iść na kłamce i mówić, że w ojczystym języku to jest jakaś obelga/przekleństwo, czy może zacząć ich błagać na kolanach?? :)


Niestety nie sądzę, by którakolwiek metoda poskutkowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:38, Ziloh napisał:

> > Czy może są wprowadzane te nowe bronie, co tam miały być te nowe skiny?
> Nie wiem za bardzo o czym mówisz.

Chodziło mi o jakieś patche co dodawać miały nowe bronie, ze skinami z jakiś tam konkursów,
ale kumpel mówi, że zostały już dodane.

Dopiero teraz mi się przypomniało, ze już wkrótce moje 2 urodzinki, ciekawe jaki pet
będzie ;)


Tak , te bronie zostały dodane, dość dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:52, Reaper65 napisał:

Zadanie "Popioły Althei" robiłem 2 godz. Ciężko było, ale w końcu się udało:)


Heh, gratulacje- tak to jest w podstawce, że czasem trzeba się pomęczyć nieco z questami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wygrałem GW i GW:F (wprawdzie jeszcze gierek nie przysłali, ale pytania już mam, bo ja człowiek ciekawy).

Na ile gra mi starczy? Tzn. jak długo będę z nią obcował? Jestem graczem, który za RPG''ami nie przepada, ale uwielbia gry MMO, lub po prostu takie które mają solidne multi. ;)
Czy gra jest ciekawa? Czy będzie się w nią płynnie grało na necie 512 kb/s (który jednak czasem wyciągnie więcej)?
Dużo questów jest?

No to na tyle, w ten sposób człowiek ciekawy będzie czekał teraz na odpowiedzi. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:18, Chaotizz napisał:

Na ile gra mi starczy? Tzn. jak długo będę z nią obcował? Jestem graczem, który za RPG''ami
nie przepada, ale uwielbia gry MMO, lub po prostu takie które mają solidne multi. ;)

Na długo. Ludzie grają od trzech lat i ciągle mają coś do roboty.

Dnia 15.07.2008 o 18:18, Chaotizz napisał:

Czy gra jest ciekawa? Czy będzie się w nią płynnie grało na necie 512 kb/s (który jednak
czasem wyciągnie więcej)?
Dużo questów jest?

3 x tak.

Przydatne strony:
wiki.guildwars.com
guildwars.pl (i forum)
Warto poczytać trochę, zaznajomić się z grą, żeby po tygodniu od sprzedania black dye do mercha się nie zdziwić co się zrobiło :P

BTW też wygrałem w tym konkursie, Propha już mam to opchnę koledze, ale Factions się przyda. No to jeszcze tylko EotN brakuje do kompletu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:18, Chaotizz napisał:

Na ile gra mi starczy? Tzn. jak długo będę z nią obcował?


Długo. Podstawka i factions to pewnie z rok zabawy, a może i więcej.

Dnia 15.07.2008 o 18:18, Chaotizz napisał:

Czy gra jest ciekawa?


Jest, jest.

>Czy będzie się w nią płynnie grało na necie 512 kb/s

Mam taki i nie narzekam.

Dnia 15.07.2008 o 18:18, Chaotizz napisał:

Dużo questów jest?


Od ch... dużo ;]
Gram od ponad dwóch lat i jeszcze wszystkich nie zrobiłem, nawet w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, to dziękuje za odpowiedzi. ;) Widzę, że jak przyślą gierki to długo się sprzed monitora nie ruszę. ;P Niedługo, wakacje zrobię cię jeszcze gorętsze. Tyle, że mówili: "Grę prześlemy w przeciągu 6 tygodni"... Heh, możliwe, że są poczekam. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 20:40, Furion III napisał:

Mam pytanko, z czym najlepiej połączyc zabójcę i jaki build wybrac do PvE w Factions?
Szukałem na PvX wiki i znalazłem tego masę:D Prosze o pomoc.



A spróbuj tego buildu:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/any_PvE_Moebius_Sin
Gram takim od początku i sprawuje się całkiem przyzwoicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować