Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 09:14, dambialko napisał:

Gdzię mogę zdobyc nową zbroję ? Mam 6 lvl i cały czas ta pierwsza..


Tutaj masz spis wszystkich zbroi w grze:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Armor
Wystarczy, że klikniesz na odpowiednią klasę, którą grasz oraz typ zbroi, żeby zobaczyć gdzie i za ile możesz ją wycraftować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:14, dambialko napisał:

Gdzię mogę zdobyc nową zbroję ? Mam 6 lvl i cały czas ta pierwsza..


Jak to "cały czas"? 6lvl to w pierwszym dniu grania wpada. Chciałbyś co level miec nową zbroję? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:13, Adamzzz napisał:

Od wczoraj jestem posiadaczem pięknej Destroyer Spear, ale nie wiem jakie upy do niej
włożyć. Co proponujecie?


Hm, moim zdaniem to upy są zależne od buildu, tzn. patrząc pod build można tak zmodyfikować broń, aby z tym buildem zadawała jeszcze większe obrażenia. Jakbyś mógł podać swój build, byłoby prościej, zresztą z reguły pod buildami na pvx masz wpisane, jakie upy winna mieć broń,żeby do buildu"pasowała" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:13, Adamzzz napisał:

Co proponujecie?


Jako, że u Paragona jest słaby regen energii to wcisnąłbym tam na pewno +5 energy. Zawsze się przyda. Reszta zależy od uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Co proponujecie?
Na początku miło by było gdybyś podał swoją klasę bo tak się składa że w obecnych czasach prawie wszyscy z klas magicznych używają broni zadawającej obrażenia fizyczne ;) Jeśli grasz parasem (bez ursana :D) to daj (albo zostaw) 15^50, zealous (bo para ma chyba +2 regen) i +30 oczywiście. Jeśli natomiast klasa magiczna albo ursan to standardowy caster czyli +5e i 20% ench. Ewentualnie jak grasz conditional to daj 33% do jakiegoś conditiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Nasza kochana Poczta Polska dostarczyła mi Guild Wars w jeden dzień po wysłaniu przesyłki (wczoraj wysłana, dziś otrzymałem), widać, że też lubią Guild Wars ;) Poczytał nieco instrukcję, i zmieniłem zdanie co do wyboru klasy. Spodobał mi się 3: Nekromanta, Elementalista lub Wojownik. Chciałbym, żeby postać była dość potężna, aby łatwiej było mi nauczyć się grać, poznać podstawy i lepiej expić. Którą byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa. Wszystkie są w miarę zbalansowane. Jeżeli lubisz walczyć w zwarciu wybierz woja, chcesz postrzelać z łuku wybierz łowcę, i tak dalej.

Dnia 17.07.2008 o 12:55, Jaki Ganh1 napisał:

lepiej expić

Tu nie tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:55, Jaki Ganh1 napisał:

Heh, Nasza kochana Poczta Polska dostarczyła mi Guild Wars w jeden dzień po wysłaniu
przesyłki (wczoraj wysłana, dziś otrzymałem), widać, że też lubią Guild Wars ;) Poczytał
nieco instrukcję, i zmieniłem zdanie co do wyboru klasy. Spodobał mi się 3: Nekromanta,
Elementalista lub Wojownik. Chciałbym, żeby postać była dość potężna, aby łatwiej było
mi nauczyć się grać, poznać podstawy i lepiej expić. Którą byście wybrali?


Nie myśl nt. expienia. To nie jest WoW i inne. W tej grze w ogóle czegoś takiego jak expienie występuję. Spokojnie można levelować robiąc zadania ( a ich jest sporo ).
Co do profesji to ja bym ci polecał elementalistę, ma czary, które wszędzie się sprawdzają itd. Co do wojownika to nie wiem, bo nie grałem, a co do nekromanty, to ja tą postacią krótko grałem i mi za bardzo się nie spodobała. Najczęściej to używa klątw i degeneracji zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:04, HumanGhost napisał:

Elemental


Zawsze w grach MMO na początku brałem tanka, ale cóż, warto coś urozmaicić :) Wybieram Elementalistę :)

P.S. - nie grałem w Tibie, jedynie w Lineage 2, owszem, można było wypełniać questy, jest ich wiele, ale są nieopłacalne, szczególnie w dalszych etapach gry, więc myślałem że tu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 13:12, Jaki Ganh1 napisał:


P.S. - nie grałem w Tibie, jedynie w Lineage 2, owszem, można było wypełniać questy,
jest ich wiele, ale są nieopłacalne, szczególnie w dalszych etapach gry, więc myślałem
że tu będzie podobnie.



W GW nie ma czegoś takiego jak expienie. Robisz zadania i tyle , jest ich dużo , więc spokojnie wbijesz 20lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, fajnie. A teraz takie pytanie. Z czym to się je? O co w tym chodzi? :) Bo biegam moim magiem w te i we wte, nie wiem co robić. Nie mam żadnych skillów na pasku, jakieś stwory jakiś zamek atakują! :) Nie wiem co robić. Może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Którą byście wybrali?
A jaką masz część? Podejrzewam że propa więc najlepiej bierz warka albo elementalistę. Mnicha też możesz wziąć, bardzo lubię grać tą postacią a skille nie są skomplikowane;)
>Nie wiem co robić. Może ktoś mi pomóc?
Jak nie masz skillów na pasku to znaczy że jesteś w pre. A w pre zadania główne to jest to przed zamkiem i druga profesja.

p.s. Wiecie co mi się dzisiaj śniło? Obserwuję na mojej postaci jak Magwisienka w postaci Licza z maczugą farmi w okolicach LA xD Na minotaurach chyba...2 tygodnie bez GW dają o sobie znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:55, Jaki Ganh1 napisał:

Dobra, fajnie. A teraz takie pytanie. Z czym to się je? O co w tym chodzi? :) Bo biegam
moim magiem w te i we wte, nie wiem co robić. Nie mam żadnych skillów na pasku, jakieś
stwory jakiś zamek atakują! :) Nie wiem co robić. Może ktoś mi pomóc?


lol. Rób questy główne ,czy tam samouczka , a skille będziesz dostaawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Goście z wykrzyknikami nad głową dają Ci questy, odpal okno questów, żeby zobaczyć cele. Wybierz quest, idź za gwiazdką, zabij xxx i gotowe. Potem następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooo! Ale superaśna gra :-) Teraz robię dodatkowego questa Róg Łowcy, ale nie wiem jak dojść do miejsca gdzie mam Adianowi czy jakoś tak oddać ten róg (napełniłem go już w źródle). Eh, dużo chodzenia trochę :/

Słuchajcie, bo nie wiem czy mam dobre EQ. mam 3 lvl, nic nie zmieniałem, oprócz broni, które wypadną z mobków, mam teraz jakąś broń co zadaje 5-7 dmg, a zbroja, jak mówiłem, taka sama. Na razie może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:52, Jaki Ganh1 napisał:

Wooo! Ale superaśna gra :-) Teraz robię dodatkowego questa Róg Łowcy, ale nie wiem jak
dojść do miejsca gdzie mam Adianowi czy jakoś tak oddać ten róg (napełniłem go już w
źródle). Eh, dużo chodzenia trochę :/

Słuchajcie, bo nie wiem czy mam dobre EQ. mam 3 lvl, nic nie zmieniałem, oprócz broni,
które wypadną z mobków, mam teraz jakąś broń co zadaje 5-7 dmg, a zbroja, jak mówiłem,
taka sama. Na razie może tak być?


Nie martw się , na początku bron craftuj(czyt. normalnie kup) u kolesia od uzbrojenia,albo chodz z ta co znalazles.. Poznije kup od graczy, ale ok. 15 lvl. Narazie nie ma problemu , przeciez max lvl w GW to 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na razie może tak być?
Jako że grasz ele to jako broń polecam sobie wziąć exuto will (czy jakoś tak). Jak ją zdobyć? W askalonie (w tym po spopieleniu) walnij "WTB exu..no wiesz" a jako cenę daj 1-2 k (sztuki platyny). Ewentualnie to samu na kanale gildiowym/sojuszu. Wtedy broń masz już na 5 miesięcy dopóki nie zapoznasz się z grą i nie kupisz crystaline (czytaj rzadkiej broni) ;P Co do armoru to kup ten droższy w askalonie po spopieleniu albo powstrzymaj się aż do Yaks Bend, a potem kiedy dotrzesz do Becons poproś o rana do Droksów gdzie kupisz max armor za 11k bodajże. Zrozumiałeś zdanie po przecinku?:P I tak będziesz miał armor na "5 miechów" a potem kupisz obsi armor (czytaj elitarny pancerz);)

p.s. Jak z kasą będzie problem to kup Nightfall i błagaj w kamadanie o 100g tańcząc nago:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie Są areny np. ta w dreszczogórach lub ogólnie PvP czy jest możliwość walki z np. kumplem jeden na jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować