Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 09:04, Lord Andre 1 napisał:

No to jezżeli dyskusja wchodzi na temat zarabiania pieniędzy. To jaki jest najlpeszy
i nałatwiejszy sposób na zarobienie troche więcej golda? Gram w podstawke i ledwo daje
rade uciułac na ostatnią zbroje w grze dla ele.


to ja sie boje pomyśleć ile ty byś na obsi zbierał.....

tru i 3 razy tu ci elekancko wytłymaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:06, dambialko napisał:

aha tero jo: Z kim połączyc Zabójcę ?

Ja na dodatkową klasę wziąłem sobie Elementaliste, punkty umiejętności przyznając tylko i wyłącznie na magie ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 19:39, balduran2 napisał:

Ja na dodatkową klasę wziąłem sobie Elementaliste, punkty umiejętności przyznając tylko
i wyłącznie na magie ognia.


Oo i co Ci to da? Przecież jak chcesz bić z czarów elementalisty to czemu nie wybrałeś sobie elka na główną profesję? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:07, Prince07 napisał:


> Ja na dodatkową klasę wziąłem sobie Elementaliste, punkty umiejętności przyznając
tylko
> i wyłącznie na magie ognia.

Oo i co Ci to da? Przecież jak chcesz bić z czarów elementalisty to czemu nie wybrałeś
sobie elka na główną profesję? oO

Prince nie zapominaj, że A/E można ładnie farmić skillbarem z Shadow Formem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:05, burczynski napisał:

Kurcze wykonałem to co mialem zrobic(sposób na lagi). Ale nie wiem czy dobrze. Na screenie
widać moją prace. Dobrze zrobiona?

Sprawdź czy masz jeszcze lagi. Jeśli nie masz - dbrze to zrobiłeś , a jeśli masz - to albo źle zrobiłeś albo to nic nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 20:18, garrick napisał:

> Oo i co Ci to da? Przecież jak chcesz bić z czarów elementalisty to czemu nie wybrałeś

> sobie elka na główną profesję? oO
Prince nie zapominaj, że A/E można ładnie farmić skillbarem z Shadow Formem :).


Tak, tylko fajnie, że SF miał nerfa i teraz do farmu się nie nadaje ? No chyba, że 50%dmg Ci nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:07, Prince07 napisał:

Oo i co Ci to da?

Oo a co CI do tego?
Nie można?

Dnia 23.07.2008 o 20:07, Prince07 napisał:

Przecież jak chcesz bić z czarów elementalisty to czemu nie wybrałeś sobie elka na główną profesję? oO

To nie jest tak, że "chcę bić z czarów elementalisty" - tylko po prostu się nimi wspomagam, gdy nagle wyskoczy mi spora grupa przeciwników i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:19, Outlander-pro napisał:


> > Oo i co Ci to da? Przecież jak chcesz bić z czarów elementalisty to czemu nie
wybrałeś
>
> > sobie elka na główną profesję? oO
> Prince nie zapominaj, że A/E można ładnie farmić skillbarem z Shadow Formem :).


Tak, tylko fajnie, że SF miał nerfa i teraz do farmu się nie nadaje ? No chyba, że 50%dmg
Ci nie przeszkadza...


No to może tak nie wiedziałem, że go znerfili :P. Najwidoczniej nie jestem na bieżąco ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Padają pytania o wykorzystanie drugiej profesji w grze... niestety w większości przypadków gra się pierwszą profesją. Zastosowanie drugiej profesji zwiększyło się ostatnio bardzo mocno, ale ciągle primary to primary... korzystając z czarów nekromanty nie osłabisz wroga na tyle, żeby mu zaszkodzić, a jak będziesz chciał go potem dobić, to też wyjdzie średnio, bo punkty atrybutów rozdałeś w umiejętności nekromanty.. warrior to warrior. Idziesz i nawalasz, jak lubisz grać magami, to zrób maga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:18, garrick napisał:

Prince nie zapominaj, że A/E można ładnie farmić skillbarem z Shadow Formem :).


Tak tylko, że z tego co wiem on jeszcze nie ma pojęcia o farmie :) A pozatym jak już wspomniał Outlander-pro po ostatnim nerfie i tak niezabardzo nadaje się do farmienia z SF.

balduran2

Dnia 23.07.2008 o 20:18, garrick napisał:

Oo a co CI do tego?
Nie można?

Ależ oczywiście, że można - Twoja gra, Twoja postać rób co chcesz :F

Dnia 23.07.2008 o 20:18, garrick napisał:

To nie jest tak, że "chcę bić z czarów elementalisty" - tylko po prostu się nimi wspomagam, gdy nagle wyskoczy > mi spora grupa przeciwników i tyle.

Od wspomagania to powinieneś miec chyba jakiegoś hero/heńcza elementalistę a sam jak to w profesji zabójcy powinieneś tą grupkę rozbić po kolei jakimś ładnym kilku skilowym combosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, mam rozumieć, mogę mieć drugą profesję, ale atrybuty rozdawać tylko dla pierwszej... uhm, to po co jest w ogóle ta druga profesja? Dla dekoracji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:56, Jaki Ganh1 napisał:

uhm, to po co jest w ogóle ta druga profesja? Dla dekoracji? ;)

Jeśli nie rozumiesz po co jest druga profesja to może odpuść sobie granie w GW? Poprzeglądaj skille każdej z profesji, pokombinuj jak można połączyć jedno z drugim, aby była to skuteczna mieszanka, a przestaniesz może zadawać takie "ynteligentne" pytania? ;> Każdą profesją można grać używając tylko jej skilli, ale niejednokrotnie wręcz WSKAZANYM jest odpowiednie połączenie, by czymś dać "kopa" swojej postaci. GW jest dla osób używających mózgu - to nie zwykła bezmyślna sieczka, więc... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mwuhahuha, panie inteligencie, ja nie gram tyle co ty w GW, a ciebie widział jeszcze na forum GW, więc grasz w to sporo czasu, i tobie to się wydaje proste, ale ja gram w GW raptem 2 godziny dziennie, więc EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:09, Jaki Ganh1 napisał:

tobie to się wydaje proste, ale ja gram w
GW raptem 2 godziny dziennie, więc EoT.



Sorry, ale Pajonk nie powiedział, że to jest proste. Zadałeś głupie pytanie odnośnie drugiej profesji i stwierdzenie, czyzby ona była tylko "dla ozdoby". Już nie wiem ile osób w tym wątku tłumaczyło Tobie kwestie używania drugiej profesji, a ty nadal swoje... Powtórzę jeszcze raz i radzę, zapamiętaj - druga profesja jest tylko do zwiększenia wyników tej pierwszej - nie można grać tymi wszystkimi krzyżówkami, które usilnie wymyślasz bez patrzenia na skille. Są przypadki (np. assassin), gdzie druga profesja może odgrywać ogromną rolę, ale i tak głównie używasz atrybutu zabójcy - obrażeńkrytycznych. Są profesje, gdzie druga klasa może być zupełnie zbędna (np. necromancer). Poczytaj i trochę pomyśl, a nie zadajesz po raz n-ty te same pytania tylko w innej formie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GW jest dla osób używających mózgu - to nie zwykła bezmyślna sieczka, więc... ;>
Wejść na guild wiki i skorzystać z combo ctrl+c, ctrl+v nie jest chyba wielkim użyciem mózgu;P? <joke>

A co do tych pytań o drugą profesję...Czy nie doprowadzają was one do białej gorączki? Może napisać w przypiętym poście że drugą profesję można bez problemu zmienić za 500g oraz to żeby przed 20 lvlem nie przejmować się secondary? Bo widzę że ciągle jest klepane to samo a niektórzy cały czas nie mogą pojąć-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamiętaj, że tworząc grę AN nie mogła przewidzieć wszystkiego. Dali graczom takie, a takie narzędzia, co my z tym zrobimy to nasze. Ale prawda jest taka, że większość buildów korzysta tylko z umiejętności pierwszej klasy. Druga profesja przydaje sie w ograniczonej liczbie przypadkow... np woj biega ze skillami woja, ew. można dorzucić coś w stylu Antidote Signet, Mending Touch, albo Conjure Flame dla bajeru. Albo pobawić się z włócznią... ale nie zrobisz nigdy z woja maga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować