Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 13:53, Magwisienka napisał:

> GW padlo. Nie mozna sie zalogowac do gyr
U mnie wszystko w porządku :)


Ze grasz normalnie? Ja nie moge wejsc do gry, bo jest okno ladowania i wyskakuje blad. Cinus tez ma problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:49, Budep napisał:

GW padlo. Nie mozna sie zalogowac do gyr


U mnie wszystko w porządku. Na początku tylko chwilowo mnie z gildii wywaliło :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:55, Budep napisał:

Ze grasz normalnie? Ja nie moge wejsc do gry, bo jest okno ladowania i wyskakuje blad.
Cinus tez ma problemy :P

No ładowało się co prawda troszkę dłużej, ale do Askalonu się dostałam bez problemu, dalej nie próbowałam :)

EDIT: Askalon już też nie wchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:44, Pajonk78 napisał:

> Ta, najlepiej niech nabije 20 :PPP
Co też Cię podkusiło, aby to napisać? Przecież na 90% koleś zapyta: "A da się nabić 20
lv w Pre? A jak można to zrobić?" :/


Aż taki glupi to nie jestem. ;-) Ale dzięki za pomoc. Robicie jakieś halo bo sie spytałem czy warto iść z tym i takim poziomem. ;-) Pójdę z 8. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:31, burczynski napisał:

Aż taki glupi to nie jestem. ;-)


Nie jesteś dlatego, bo uważasz, że to niemożliwe, czy dlatego, żeby więcej nas nie molestować?;) 20l w pre da się nabić, ale jest to baaardzo monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:49, Budep napisał:

GW padlo. Nie mozna sie zalogowac do gyr


A mnie te padanie serwerów już zaczyna irytować. Człowiek wraca z roboty, jest wykończony fizycznie i psychicznie, odpala GW, a tu "Error 007", grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... pytanie: jak uzbierac 7k ? są jakeis sposoby na pieniądzę ? otóż chciałbym nową zbroję kupic w kaineng. ale ona gdzieś 7k kosztuje, bo 1k za wszystko i dużo materiałów trza.
no i łuk dla łowcy. nigdzie dobrego nie mogę znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:54, dambialko napisał:

hmm... pytanie: jak uzbierac 7k ? są jakeis sposoby na pieniądzę ? otóż chciałbym nową
zbroję kupic w kaineng. ale ona gdzieś 7k kosztuje, bo 1k za wszystko i dużo materiałów
trza.
no i łuk dla łowcy. nigdzie dobrego nie mogę znalesc.


Ta zbroja kosztuje (grubo) powyżej 10k. Rób vanqi, misje na HM , albo idź farmić. Co do łuku, to się go nie szuka tylko kupuje. Poustuj w Kamadanie jak masz NF ,albo jak nie masz to w Kaieng na amerykańskim i pisz że chcesz kupić łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:00, Budep napisał:

Ta zbroja kosztuje (grubo) powyżej 10k. Rób vanqi, misje na HM , albo idź farmić. Co
do łuku, to się go nie szuka tylko kupuje. Poustuj w Kamadanie jak masz NF ,albo jak
nie masz to w Kaieng na amerykańskim i pisz że chcesz kupić łuk.

Budepie, mysl logicznie. Najprawdopodobniej (ba, na pewno) dambialko zaczal dopiero przygode z GW, ewentualnie z kampania Factions i o vankach, misjach HM, badz nawet glupich farmach moze zapomniec...

dambialko, z bronia akurat problemow nie bedzie. Na tym etapie gry trzeba przekladac statysatyki nad pieknosc i estetyke, wiec jakis luczek z pospolitym skinem, max obrazeniami i w miare dobrymi bonusami da rade skolowac nawet za jakies 1-2k. A co do zbroi, coz... Toczac normalna rozgrywke powinienes uzbierac przynajmniej 75% zlota na calosc, w szczegolnosci w Factions. Sprzedawaj po prostu wszystkie graty jakie masz na stanie, identyfikuj przedmioty, rozbieraj je na czesci, zeby wiecej wyciagnac... Trzeba po prostu pomyslec, bo do propozycji Budepa nie masz sie co nawet odnosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje. Wpisuje hasło itd. Wybieram postać i zaczyna się wczytywać. Ba, pasek wczytywania nawet się nie rusza i po jakimś czasie wyskakuje "Dokończenie wybranej czynności nie było możliwe" . Z tego co wiem, inni normalnie grają. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:08, gothicsheep napisał:

> Ta zbroja kosztuje (grubo) powyżej 10k. Rób vanqi, misje na HM , albo idź farmić.
Co
> do łuku, to się go nie szuka tylko kupuje. Poustuj w Kamadanie jak masz NF ,albo
jak
> nie masz to w Kaieng na amerykańskim i pisz że chcesz kupić łuk.
Budepie, mysl logicznie. Najprawdopodobniej (ba, na pewno) dambialko zaczal dopiero przygode
z GW, ewentualnie z kampania Factions i o vankach, misjach HM, badz nawet glupich farmach
moze zapomniec...

dambialko, z bronia akurat problemow nie bedzie. Na tym etapie gry trzeba przekladac
statysatyki nad pieknosc i estetyke, wiec jakis luczek z pospolitym skinem, max obrazeniami
i w miare dobrymi bonusami da rade skolowac nawet za jakies 1-2k. A co do zbroi, coz...
Toczac normalna rozgrywke powinienes uzbierac przynajmniej 75% zlota na calosc, w szczegolnosci
w Factions. Sprzedawaj po prostu wszystkie graty jakie masz na stanie, identyfikuj przedmioty,
rozbieraj je na czesci, zeby wiecej wyciagnac... Trzeba po prostu pomyslec, bo do propozycji
Budepa nie masz sie co nawet odnosic.


A myślisz, że nie sprzedaję ? Oczywiścię, że to robię. Pytam graczy, czy nie mają dobrego łuku. To jak już mają to taki jak mój :) Chcę nawet zbroję sprzedac trochę taniej niż u handlarza, a nikt się załapac nie chce. No cóż może kiedyś się uda.
Mam krótki łuk kolców 15-28 obrażeń i +15 czas na krwawienie. Kupiłem też skile t.j strzał bandyty i coś tam z łowca burzy czy coś w tyhm stylu.
I czemu np: fioletowy barwnik kosztuje 100g, a biały 1platyna 80g ?
-----
I jeszcze coś moja postac
Imię: Aron Wezly
kampania: factions
lvl: 17 ( niedługo 18)
prof. łowca/elementalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 15:20, dambialko napisał:

A myślisz, że nie sprzedaję ? Oczywiścię, że to robię. Pytam graczy, czy nie mają dobrego
łuku. To jak już mają to taki jak mój :) Chcę nawet zbroję sprzedac trochę taniej niż
u handlarza, a nikt się załapac nie chce
. No cóż może kiedyś się uda.
Mam krótki łuk kolców 15-28 obrażeń i +15 czas na krwawienie. Kupiłem też skile t.j strzał
bandyty i coś tam z łowca burzy czy coś w tyhm stylu.

> I czemu np: fioletowy barwnik kosztuje 100g, a biały 1platyna 80g ?

Zbroi nie można sprzedawać, ona jest automatycznie dopasowana do tego, który tą zbroje wyvraftował i tego zmienić nie można. Po prostu zbroja odrazu przy zakupie się dopasowuje. Biały ładnie pasuje do armorków dlatego jest droższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:22, Budep napisał:


> A myślisz, że nie sprzedaję ? Oczywiścię, że to robię. Pytam graczy, czy nie mają
dobrego
> łuku. To jak już mają to taki jak mój :) Chcę nawet zbroję sprzedac trochę taniej
niż
> u handlarza, a nikt się załapac nie chce
. No cóż może kiedyś się uda.
> Mam krótki łuk kolców 15-28 obrażeń i +15 czas na krwawienie. Kupiłem też skile
t.j strzał
> bandyty i coś tam z łowca burzy czy coś w tyhm stylu.
> I czemu np: fioletowy barwnik kosztuje 100g, a biały 1platyna 80g ?

Zbroi nie można sprzedawać, ona jest automatycznie dopasowana do tego, który tą zbroje
wyvraftował i tego zmienić nie można. Po prostu zbroja odrazu przy zakupie się dopasowuje.
Biały ładnie pasuje do armorków dlatego jest droższy :P


Przecież, można kupic 4 barwniki np: fioletowe i też to będzie ładnie wyglądac. Biały fakt ładny, ale z ceną wg. mnie przesadzili. Kintajską zbroję druida za tyle kupię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:20, dambialko napisał:

I czemu np: fioletowy barwnik kosztuje 100g, a biały 1platyna 80g ?


Nawet gdzieś pisało, że cena zależy od popytu i podaży. A że większości podoba się właśnie biały kolor, coż poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:27, Wiksac17 napisał:

> I czemu np: fioletowy barwnik kosztuje 100g, a biały 1platyna 80g ?

Nawet gdzieś pisało, że cena zależy od popytu i podaży. A że większości podoba się właśnie
biały kolor, coż poradzisz.


No cóż, byle już większej ceny nie było, chyba że tańsza. A ze skillami tak jest, że co kupuję to wyższa cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:29, dambialko napisał:

No cóż, byle już większej ceny nie było, chyba że tańsza.


Jak farbek będzie mało a popyt duży to cena będzie rosnąć, to wszystko samo sie kształtuje i jest trudne do przewidzenia...

Dnia 25.07.2008 o 15:29, dambialko napisał:

A ze skillami tak jest, że co kupuję to wyższa cena...


Bo tak to już jest :P Ceny skilli rosną z każdym zakupionym aż cena dojdzie do 1k za skilla, więcej nie będą kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 15:29, dambialko napisał:

No cóż, byle już większej ceny nie było, chyba że tańsza. A ze skillami tak jest, że
co kupuję to wyższa cena...


Farbki zależą od popytu/sprzedaży. No i wygląda na to, że biała jednak wypada ciut rzadziej niż fioletowa. A ze skillami to normalka. Cena potem będzie max 1k za skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować