Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 13:57, Vasilli napisał:

> GW padlo. Nie mozna sie zalogowac do gyr

U mnie wszystko w porządku. Na początku tylko chwilowo mnie z gildii wywaliło :F

mialem to samo :)
na poczatku
- gdzie jest pelerynka?!!??
potem wciskam G i tu pusto :O
nastepnie pisze do offa, a on ze jestem w gildii (myslalem ze mnie wywalili:)), zalogowalem sie jeszcze raz i po bledzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:34, Rafiki1995 napisał:

> > GW padlo. Nie mozna sie zalogowac do gyr
>
> U mnie wszystko w porządku. Na początku tylko chwilowo mnie z gildii wywaliło :F

mialem to samo :)
na poczatku
- gdzie jest pelerynka?!!??
potem wciskam G i tu pusto :O
nastepnie pisze do offa, a on ze jestem w gildii (myslalem ze mnie wywalili:)), zalogowalem
sie jeszcze raz i po bledzie :)


Coś kombinują ostatnio w tym GW. A to lagi znikąd jednego dnia, a to pada Xunlai, a to jakieś błędy czy inne rzeczy. Ciekawe co robią ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:32, cinus` napisał:

Ceny skilli rosną z każdym zakupionym aż cena dojdzie do 1k za
skilla, więcej nie będą kosztować.


I tutaj chciałbym się pochwalić, że na asku mam vabbian armor, i skille kosztują u mnie 50g. Po prostu bardziej się opłacało skille od assassina łapać tomami, niż kupować...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:52, Wiksac17 napisał:

I tutaj chciałbym się pochwalić, że na asku mam vabbian armor, i skille kosztują u mnie
50g. Po prostu bardziej się opłacało skille od assassina łapać tomami, niż kupować...xD

Wszystko ok, ale co ma do tego armor? Ja teraz moglbym miec obsi na rytku a mam moze jeden ciekawy build :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:52, Wiksac17 napisał:

> Ceny skilli rosną z każdym zakupionym aż cena dojdzie do 1k za
> skilla, więcej nie będą kosztować.

I tutaj chciałbym się pochwalić, że na asku mam vabbian armor, i skille kosztują u mnie
50g. Po prostu bardziej się opłacało skille od assassina łapać tomami, niż kupować...xD

Ładnie, ładnie już widziałem twoją galerię na gramsajcie ;). Postacie godne oglądania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, obywatele gramowicze, jak mam oswoic niedzwiedzia? Mam 5 lvl i probowalem na wszystkie sposoby, zawsze uzywa "przerwania oswajania" i nigdy sie nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 01:28, Mack..... napisał:

Powiedzcie mi, obywatele gramowicze, jak mam oswoic niedzwiedzia? Mam 5 lvl i probowalem
na wszystkie sposoby, zawsze uzywa "przerwania oswajania" i nigdy sie nie udaje:(

W pre-searching teoretycznie nie można go złapać, jednak jest pewien trik, dzięki któremu można tego dokonać... ;) Szukasz sobie jakiejś osoby do pomocy i robicie tak, by misio atakował Twojego towarzysza, a wtedy ty możesz spokojnie rzucać skilla, bez obawy że zostanie on przerwany przez niedźwiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 01:34, czapla56 napisał:

> Powiedzcie mi, obywatele gramowicze, jak mam oswoic niedzwiedzia? Mam 5 lvl i probowalem

> na wszystkie sposoby, zawsze uzywa "przerwania oswajania" i nigdy sie nie udaje:(

W pre-searching teoretycznie nie można go złapać, jednak jest pewien trik, dzięki któremu
można tego dokonać... ;) Szukasz sobie jakiejś osoby do pomocy i robicie tak, by misio
atakował Twojego towarzysza, a wtedy ty możesz spokojnie rzucać skilla, bez obawy że
zostanie on przerwany przez niedźwiadka.

Probowalem, niestety chyba juz to naprawili:) No coz, wilk narazie musi wystarczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żal się coś ostatnio w tym GW dzieje. Najpierw przy zalogowaniu nie mam gildi (o.O) potem przy zmianie dystryktu wywala mi błąd =007 a teraz nie moge się zalogować na żadną postać ;) Ciekawe co robią ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to sam...

Dnia 26.07.2008 o 09:24, Prince07 napisał:

Ciekawe co robią ;>

100k dla każdej postaci i zwiększenie liczby miejsc w gildii do 200 ;P. Biorąc pod uwagę to, że w GW gra coraz więcej ludzi, mogli by zwiększyć tą liczbę miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, źle się dzieje w państwie duńskim. GW coraz bardziej niestabilne, o lagach nei wspominając. Albo szykują jakieś zmiany, albo po prostu oszczędzaja na utrzymaniu serwerów. W tym tygodniu nie zdarzyło sie żeby nie miał lagów, pingi po 1k i wyżej. Momentami grać się nie da. Dziś próbowałem wbić na AB a gra nie dopuszczała drużyny, choc licznik i komunikat potwierdzał rozpoczęcie walk. Lipa wielka. Mam nadzieje, ze to tylko przejściowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem co się dzieje, ale od 30 min nie mogę włączyć Guild Wars, jak próbuję wejść do klasztoru po wybraniu postaci piszę tak "Dokonanie tej czynności było niemożliwe, prosimy spróbować za kilka minut ( kod=040)". Wie ktoś co to za problem ? Może to ping mam za duży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 11:20, kavior15 napisał:

>/.../

Każdy ma chyba te problem. Nie ma się co martwic, niedługo ANet powinna to naprawic.


Patrzę, że coraz częściej pojawiają się takie problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto grał od rana lub teraz to to mieli. Teraz moze już nie lub niektórzy ale rano były takie lagi, że podczas misji nikt nie mógł sie ruszyc przez dobre kilka minut. Ale teraz mnie wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 12:04, Budo napisał:

Może to wina Twojego netu, u mnie gra muzyka.


Na pewno nie. Gadałem z ludźmi w grze. Takie problemy mają też za granicą, np. Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować