Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 17:56, MichalixPL napisał:

> > >
> > To w takim razie podziekowania laduja do was obu ;>
> > Dla niego za to ze tobie dal a dla cibie za to ze mi dales ;D
> > juz 82%, ogladam sobie bardzo klimatyczna niemiecka stronke o tym, piekna muzyka

> jest
> > :)
> > ojj cos czuje ze gram.pl sie wzbogaci o pare zlociwszy ktore wydam na GW :)

>
> A ja się waham między GW a WoW i tak juz dwa tygodnie myślę i nie mogę wymyslic,co
kupic:)
> 8PPCL-8L6CB-FPQ2D-GM3DQ-N87RR

Ja gralem w wow`a trail i mnie sie niezbyt podobal, zawsze to samo no i bullic co miesiac
za granie tez niezbyt wypada, a tu w GW widze ze niezly jest.

ten klucz rowniez nie dziala :/


masz maila?Wyślę ci całą paczke:)

899C2-7P1G7-47MN4-7PHD6-24NQ3
mnie wszedł pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:58, Azrathel napisał:

walgierz mnie uprzedził, nvm ;]
te klucze to pewnie z CD-A, trudno będzie znaleźć jakiś wolny.

z CDA
6CC8M-4G7HL-DK7JG-6F6H3-NLM71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:57, walgierz napisał:

Tnij proszę cytaty z postów na które odpowiadasz.

Ok, przepraszam.

@PirxPL
dawaj na irc ;>

Przepraszam za maly OT

899C2-7P1G7-47MN4-7PHD6-24NQ3
ten wszedl
a wiec zmykam zobaczyc jak to jest
dzieki za pomoc, pozniej opisze swoje wrazenia
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:29, Pirxpl napisał:

...

w gw nie ma czegoś takiego jak zapisy. Są postacie, są konta i można grać na kilku różnych kompach w gw na tym samym koncie (oczywiście nie w tym samym czasie) . To działa w obydwie strony tak więc można grać na różnych kontach na jednym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:09, patrYX93 napisał:

> ...
w gw nie ma czegoś takiego jak zapisy. Są postacie, są konta i można grać na kilku różnych
kompach w gw na tym samym koncie (oczywiście nie w tym samym czasie) . To działa w obydwie
strony tak więc można grać na różnych kontach na jednym komputerze.

No tak.Masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:57, SaraterWarrior napisał:

Mam pytanko odnośnie monka 55. Jak to jest jak cierpi np. na podpalenie lub zatrucie?
Ginie szybko, nie? czy jak to jest? W żadnym buildzie nie ma nic takiego jak Purge conditions
czy jakoś tak.


teraz zamiast healing breeze stosuje się Mystic Regeneration (skill derwisza) - zapewnia regenerację zdrowia +3 za każdy działający na postać enchant. w większości wypadków daje to bezpieczny regen, pojedyncze kondycje nie mogą 55hp monka zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:57, SaraterWarrior napisał:

Mam pytanko odnośnie monka 55. Jak to jest jak cierpi np. na podpalenie lub zatrucie?
Ginie szybko, nie? czy jak to jest? W żadnym buildzie nie ma nic takiego jak Purge conditions
czy jakoś tak.

Healing Breeze, a przede wszystkim Mystic Regeneration... Choc ponoc ostatni skill jakis czas temu znerfili, wiec nie wiem, jak on obecnie sie spisuje w 55hp monku... Ale po przejsciu Propha wlasnie ta klasa z pewnoscia zinteresuje sie tym farmem. A nie wiele mi zostalo.

I wez tak nie przezywaj, bo siejesz niesamowity zamet i chaos w tym watku. -,-'' Nie spamuj, nie pytaj sie o byle pierdolke, and finally... Use wiki, Luke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej się gra w PvP? Jaką klasą? I jaki zestaw umiejętności. Bo nie potrafię w Arenach Losowych wygrać 5 walk pod rząd... Zwykle dostaje o wiele, ale to wiele słabszą drużynę. A jak raz dostałem lepszą to w 5 walce przegraliśmy. Która z klas posiada kosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:22, Grinczar napisał:

Czym najlepiej się gra w PvP? Jaką klasą? I jaki zestaw umiejętności. Bo nie potrafię
w Arenach Losowych wygrać 5 walk pod rząd... Zwykle dostaje o wiele, ale to wiele słabszą
drużynę. A jak raz dostałem lepszą to w 5 walce przegraliśmy.


buildów poszukaj na pvx, bardziej doświadczeni gracze składają je sami, nowi muszą grać gotowymi zestawami. nie ma czegoś takiego jak ''najlepsza klasa'', szczególnie na RA, gdzie o zwycięstwie decyduje głównie fart przy losowaniu do teamów. przez 10 podjeść z rzędu nie będziesz miał monka w drużynie, przez następne 10 będzie Ci się trafiało po trzech ;]

Dnia 20.08.2008 o 20:22, Grinczar napisał:

Która z klas posiada kosę?

każda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda postac jest dobra potrzebny jest tylko odpowiedni build istnieje strona na której można znaleść odpowiedni dla danej profesji : http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Kosa to broń derwisza (postać z kampanii Nightfall)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że te zestawy na PvX są z różnych kampanii, a ja na razie posiadam pierwszą, ale dziękuje za wszystkie informacje.
Jak kupię Factions i będę miał stworzoną postać PvP to w dziale "Sprzęt PvP" dojdą nowe rzeczy jak np. zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec pogralem sobie 2h w wersje probna GW:EN
uczucia? mieszane, szczerze mowiac...

spodziewalem sie czegos wiecej, wszystko jest takie troche pomieszane, sterownie troszke nie wygodne, trudno sie z poczatku oswoic w tym swiecie.
Co najbardziej jest jakby dziwne w GW to ze tylko w miastach mamy kontakt z prawdziwymi graczami a pozniej juz nie (tylko z wlasna druzyna) co prawda frajda jest, ale i tak troszke to jest pomieszane.
Niewiem co zbytnio maja ci ktorzy przy 20lvl ruszaja z innymi na eksploracje ktorzy maja 5lvl ?
Do zalet mozna zaliczyc muzyke - jest swietna, mozna dzieki niej sie wczuc w klimat.
Co do klimatu jest rowniez swietny, nie ma co ale GW jest chyba najbardziej klimatycznym MMORPG.
Na plus nalezy rowniez zaliczyc grafike ktora co prawda nie pokazuje jakies najnowsze efekty oraz fajerwerki ale jest przyjemna dla oka.
Lecz co mnie chyba najbardziej wkurzalo to ten chaos przy walce, niewiadomo co z kad, z kim z czym...

ale co tam sie bede rozpisywal ;> Gierka ogolnie spoko
Narazie rozwaze jeszcze decyzje jej zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziala wam gra ? mi po aktualce (przed chwila bodajze byla) przestala chodzic, ciagle tylko blad 058 i nic dalej...

uprzedzam i mowie ze wylaczylem juz antywira i firewalla wiec to niwe tego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować