Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 21:24, Azrathel napisał:

> Jak mogę zrobić misję z Mistrzem Szeptów, jeśli zamiast niego wybrałem ratowanie
Kormir.
> Potrzebuję tej misji do tytułu Obrońcy Elony.

w Nightfallu jest właśnie taki zabieg - wybiera się bohatera, za którym chce się podążyć
i wykonuje ''jego'' misję. wybrałeś misję Margrid (Poghan Passage bodajże), ale spoko
- skończ kampanię. będziesz bez problemu mógł wykonać brakujące misje po rozmowie z pozostałymi
bohaterami (spotkasz ich tuż po pokonaniu finałowego bossa).

Aha, dzięki, że mi wytłumaczyłeś, bo już miałem pełno w gaciach, że coś zesyfiłem i już tej misji nie będę mógł zrobić. Cała gra od nowa, to byłby koszmar.
BTW: Twoim zdaniem, którą misję było lepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:29, RAVvy napisał:

BTW: Twoim zdaniem, którą misję było lepiej wybrać?


według mnie zależy to od profesji, jaką grasz - ja wybierałem tak, żeby hero, których odblokuję, pasowali do mojej postaci tak, abym był w stanie składać najbardziej zoptymalizowane party. czyli na przykład grając wojownikiem lepiej wziąć Norgu (mesmer) zamiast Gorena (wojownik), bo z mesa będzie większy użytek i może się bardziej przydać (to oczywiście tylko przykład, kto normalny gra z mesami... ;D ale mam nadzieję, że łapiesz, o co chodzi).
a w sumie to i tak nie ma znaczenia, bo kampanię można zaliczyć bardzo szybko i równie szybko odblokować sobie wszystkich hero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ostatnie pytanko na dzisiaj: jak skończę NF''a to lepiej kupić FC czy GWEN(Propa nie biorę pod uwagę...na razie). W GWEN bardzo podoba mi się Monument dla derva, a mój kuzyn mówił, że jest z tą kampanią bardzo dużo zabawy. Z kolei w FC sin(już wybrałem sobie build xD), ab i punkty uznania dla gildii. Domyślam się, że ostateczny wybór i tak jest uzależniony od moich własnych upodobań, ale jestem ciekawy opinii bardziej doświadczonych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Zdecydowanie FC, jest to moim zdaniem w ogóle najlepsza część GW :). Klimat, klasy, klimat, AB, klimat, oryginalny świat, klimat i dość odpowiadający mi poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:48, RAVvy napisał:

Dobra to ostatnie pytanko na dzisiaj: jak skończę NF''a to lepiej kupić FC czy GWEN(Propa
nie biorę pod uwagę...na razie). W GWEN bardzo podoba mi się Monument dla derva, a mój
kuzyn mówił, że jest z tą kampanią bardzo dużo zabawy. Z kolei w FC sin(już wybrałem
sobie build xD), ab i punkty uznania dla gildii. Domyślam się, że ostateczny wybór i
tak jest uzależniony od moich własnych upodobań, ale jestem ciekawy opinii bardziej doświadczonych
graczy.

Ja bym wziął najpierw Fc. Jednak Kurzickowie lub Luxoni to podstawa każdego szanującego się gracza, no i są bardzo ważni dla każdej gildii.xD Zresztą dostajesz dwie nowe postacie, z których zabójca jest całkiem niezły. No i w ogóle Factions ma niesamowity klimat, który odkryjesz po zobaczeniu fantastycznych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wycena to nie jest, ale mam takiego małe pytanko ;). Orientuję się ktoś może ile aktualnie kosztuje zodiack axe ;D ? Byłbym bardzo wdzięczny o szybką odpowiedź, ponieważ mam zamiar nabyć ... a aktualnie mam sporą sumę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Azrathel
> > kto normalny gra z mesami... ;D


jesli to zart (mam nadzieje, bo " ;D " to sugeruje to ok).. a jesli nie to n/c

@PatrolPatryk
> Ja bym wziął najpierw Fc. Jednak Kurzickowie lub Luxoni to podstawa każdego szanującego
> się gracza, no i są bardzo ważni dla każdej gildii.xD Zresztą dostajesz dwie nowe postacie,
> z których zabójca jest całkiem niezły. No i w ogóle Factions ma niesamowity klimat, który
> odkryjesz po zobaczeniu fantastycznych lokacji.


Rytek daje duzo wiecej frajdy... mimo wszystko Sin ssie w PvE w porownaniu z Rt... ale co do reszty to prawda: Factions ma zajebisty klimat - a i fabula - pod warunkiem ze czyta sie teksty pobocznych questow - jest fikusna - choc wielu (nieslusznie!) uwaza ja za najslabsza z calego GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:33, Yanek12 napisał:

Może i wycena to nie jest, ale mam takiego małe pytanko ;). Orientuję się ktoś może ile
aktualnie kosztuje zodiack axe ;D ? Byłbym bardzo wdzięczny o szybką odpowiedź, ponieważ
mam zamiar nabyć ... a aktualnie mam sporą sumę ;).


http://www.guildwarsguru.com/auction/categories.php?parent_id=1176 ; tutaj można nawet kupić ;] Ale fakt dobrego poniżej 20k nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe oczywiście, że to żart - mes to super sprawa, szczególnie taki na hero dominację, jak siądzie na wrogiego castera (mowa o PvE) to nie ma przebacz :D
prawda jest jednak taka, że rzadko się w PvE z mesów korzysta - przyznam, że sam wolę wziąć jakiegoś nukera, mma albo porządnego monka niż mesa... tak jest, na mesowate przyjemności rzadko można sobie pozwolić, na HM dla mesów w moim teamie miejsca nie ma (przeważnie, zależy od okoliczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC 8+1 / Ilu 12+1+3 / Insp 10+1 / Healing Prayers 2

Ineptitude {e}/ Wandering Eye/ Clumsiness/ Signet of Clumsiness/ Leech Signet/ Hex Eater Signet/ Ether Feast/ Resurrection Chant

...by grało sie prościej... ^^

o.O
a swoja droga ciekawa sprawa: zauwazylem ze od jakiegos pol roku moje party ( na H+H) niezmiennie wyglada tak samo: Gwen / Hayda / Olias / Mhenlo / Khim(Lina) / Cynn / Herta.... szczegolnie ten uklad : Mhenlo+Khim/(Lina)+Cynn+Herta jest bardzo mocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł, ale nie jestem pewien czy jest wykonalny.
Ele/N, jako MM. 12 w Energy Storage, 12 w Death Magic i build pod MM z Glitem np. Dzięki takiemu rozwiązaniu MM nie miałby problemów z maną, a czy ktoś może mi wskazać tego minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:07, Kryhuu napisał:

Mam pewien pomysł, ale nie jestem pewien czy jest wykonalny.
Ele/N, jako MM. 12 w Energy Storage, 12 w Death Magic i build pod MM z Glitem np. Dzięki
takiemu rozwiązaniu MM nie miałby problemów z maną, a czy ktoś może mi wskazać tego minusy?


słabe miniony, brak bloodstained insygnia, ogólna kiepawość pomysłu. necro ma soul reaping, więc jako mm nie ma również problemów z energią (w GW nie ma many). nie wiem, po co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:07, Kryhuu napisał:

Mam pewien pomysł, ale nie jestem pewien czy jest wykonalny.
Ele/N, jako MM. 12 w Energy Storage, 12 w Death Magic i build pod MM z Glitem np. Dzięki
takiemu rozwiązaniu MM nie miałby problemów z maną, a czy ktoś może mi wskazać tego minusy?


To MM ma kłopoty z energią? Pierwsze słyszę.
U mnie jakoś rozwiązuje je z powodzeniem ten skill:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Signet_of_Lost_Souls

Minus E/N MMa, który od razu przychodzi do głowy - death magic max na 12 - a to daje 21 lvl takiego flesh golema zamiast 25 na DM 16. Może różnica byłaby mniej widoczna przy bomberze, ale jakoś nie mam ochoty w bombera się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem podobny build na ktorejs z moich nowych postaci (z braku hero necro na "starcie") - Vekk biegal z czyms takim - nawet sie to mniej wiecej sprawdza - ale zaraz po dorwaniu prawdziwego "Necro" Hero wymien na "prawdziwego MMa

P.S:
a dokladnie ten build to:
ES 12 / DM 12 / BM 3
Jagged Bones {e}/ Anim.Bone Minions/ Anim. Bone Fiend/ Blood of the Master / Glyph of Lesser Energy/ Aura of Restoration/ Dark Bond/ Res

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:34, Azrathel napisał:

hehe oczywiście, że to żart - mes to super sprawa, szczególnie taki na hero dominację,
jak siądzie na wrogiego castera (mowa o PvE) to nie ma przebacz :D
prawda jest jednak taka, że rzadko się w PvE z mesów korzysta - przyznam, że sam wolę
wziąć jakiegoś nukera, mma albo porządnego monka niż mesa... tak jest, na mesowate przyjemności
rzadko można sobie pozwolić, na HM dla mesów w moim teamie miejsca nie ma (przeważnie,
zależy od okoliczności).


Pewnie, że zależy co kto lubi. Ale ja właśnie skończyłem Shards of Orr z h/h, przy wydatnej pomocy Norgu na takim buildzie:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Me/Rt_Psychic_Interrupter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje panowie, w GW nie grałem więcej jak pół roku więc umknęły mi takie pierdoły jak max12 przy drugiej profesji, dobrze, że się zapytałem.

Azrathel, uwagę na temat many/energii uważam trochę za czepialstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:13, walgierz napisał:

> Mam pewien pomysł, ale nie jestem pewien czy jest wykonalny.
> Ele/N, jako MM. 12 w Energy Storage, 12 w Death Magic i build pod MM z Glitem np.
Dzięki
> takiemu rozwiązaniu MM nie miałby problemów z maną, a czy ktoś może mi wskazać tego
minusy?

To MM ma kłopoty z energią? Pierwsze słyszę.
U mnie jakoś rozwiązuje je z powodzeniem ten skill:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Signet_of_Lost_Souls

Minus E/N MMa, który od razu przychodzi do głowy - death magic max na 12 - a to daje
21 lvl takiego flesh golema zamiast 25 na DM 16. Może różnica byłaby mniej widoczna przy
bomberze, ale jakoś nie mam ochoty w bombera się bawić.


E/N miewa czasem problemy z ene... SoLS dziala fajnie ale na N/* (na E/N cienko chodzi bez Soul Reaping)... jako bomber E/N nie ma za bardzo sensu (Rt/N to chyba raczej najlepszy bomber)... ale z takim np "Jagged Bones" E/N tez moze niezle pobrykac :)... poza tym jak juz koniecznie chce sie pokombinowac mozna zrobic ele dual elementa - podpakowac attr z zywiołow a miniony traktowac jak chodzaca mane...ale to troche zawracanie glowy... :)


btw.: fajny ten Psychic Interrupter ( /clap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(Rt/N to chyba raczej najlepszy bomber)
Imho to także najlepszy MM. Jego att(wybacz że nie podam nazwy, ale gw nie mam na kompie a nie gram już troche czasu) odpowiadający za rózne tworzonka(A jednak mi się przypomniało) czyli Spawning Power na 15(12+3) daje więcej niż byśmy mieli Death magick na (15) bo mimo iż miniony teoretycznie mają słabszy lvl to każdy punkt w spawning daje 6% wiecej do hp stworzonka,i coś tam jeszcze. I takim sposobem nasze miniony mają więcej hp, ale zadają mniejszy dmg i można mieć ich "tylko" 8. No dobrze ale rytek ma skil który przy tworzeniu stworzonka zadaje XX dmg od light w miejscu jego powstania, więc nie ma nic przyjemniejszego od minionka w srodku rupy mobów. Z energią radzimy sobie drugim skilem(są to enchanty trwające 1minute) który za każde nowe stworzenie dodaje nam many i żywota. I wcale nie trzeba bawić się w resztę bombingu(Enchowanie minionów) a otrzymujemy(po wielu testach jakie robiłem sam) wydajniejszą maszynke od czystego necro,którą w przeciwieństwie do bombera z prawdziweo zdażenia można dobrze obsłużyć bez dodatkowej pary rąk i kontrolerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do wniosku, że wojownik to najsłabsza profesja do PvP. Wystarczy na niego rzucić "Podstępny Pasożyt", "Empatia" i "Wizje Żalu". Tym sposobem drużyna traci jednego zawodnika... Ponadto "Podstępny Pasożyt" powinien być lekko "znerfiony"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować