Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Warek nie jest najsłabszy do pvp. Nieraz zdarzało mi się zjechać takiego mesa, co myślał że jak rzucił na mnie empatię to już wymiata ;]
Każda klasa jest do czegoś innego po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 07:30, Grinczar napisał:

Powoli dochodzę do wniosku, że wojownik to najsłabsza profesja do PvP. Wystarczy na niego
rzucić "Podstępny Pasożyt", "Empatia" i "Wizje Żalu". Tym sposobem drużyna traci jednego
zawodnika... Ponadto "Podstępny Pasożyt" powinien być lekko "znerfiony"...


znerfiony powinien być gracz, który atakuje na pałę mając na sobie tyle hexów O_o
warek ma dobry dps, dużo skilli anty-kite, milutki knockdown, bardzo od biedy może też interruptować. praktyka, praktyka, praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A''propos warka- warto się przyjrzeć zapomnianemu skillowi Warrior''s Endurance, który od czasu powstania dostał już dwa buffy. Obecnie skill ten zapewnia naprawdę solidny przypływ energii i w dodatku nie jest stance''em, czyli oprócz niego mozemy wrzucić jakiś ias (flail, tiger stance, co kto woli). W dodatku czas działania jest taki sam, albo dłuższy niż recharge, a koszt to 5.
Teraz warek może naprawde rozwinąć skrzydła używając skilli za energię, które zapewniają bardzo duże obrażenia i przeważnie mają niski recharge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące stackingu run. Czy nie stackujące się runy dotyczące tego samego atrybutu ale różnej wielkości nie stackują się ze sobą? Np. minor i major absorbtion? A jeśli nie, to która z nich "działa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:09, Tokix napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem GW, od której części zacząć ?:)


przeczytaj przypięte FAQi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:09, Tokix napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem GW, od której części zacząć ?:)

W Prophecies masz rozbudowany tutorial na początku gry, który pomoże nauczyć się sterowania itp. W Nightfallu zaś dostępni są bohaterowie, którym można ustawić skille, których będą używać i gra się z nimi lepiej niż z najemnikami. Gdy już rozkręcisz się w grze kup GW:Factions, bo wprowadza jakże potrzebne wszystkim gildiom frakcje Kurzicków i Luxonów, dla których nabija się uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minionów lvl 18 >>> 8 minionów lvl 14 z +60%hp (hp prawdopodobnie więcej, znacznie mniejszy armor i damage). Blood of the Master +122hp > BotM +99hp. Soul Reaping >>>>> Boon of Creation (powodzenia z tworzeniem armii Bone Fiendów, bo pod względem dps tylko one się liczą). 105 armor piercing damage + poison > 65 lightning (zredukowane) dmg z Explosive Growth (dobre tylko przy Animate Bone Minions). Jak chcesz normalnego MM z armią Bone Fiendów jako dps to tylko necro, jak chcesz mieć bombera to albo necro mm (najlepiej hero), albo słabszy Rt, za to łatwiejszy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam mały problem ostatnio robiłem formata teraz zainstalowałem GW na nowo podałem login i hasło poprawnie wszedłem na swoje konto a tu niema ani jednej z zakupionych przeze mnie kampanii tylko postać z wersji testowej która już dawno usunąłem co jest grane i co ja mogę z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:25, Kulawiec napisał:

E/N miewa czasem problemy z ene... SoLS dziala fajnie ale na N/* (na E/N cienko chodzi
bez Soul Reaping)...


Eee, do głowy by mi nie przyszło grać jako MM na elku. A co to, mało kapitalnych skilli ma elemek, żeby się w necro nim bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:17, flymar napisał:

Pytanie dotyczące stackingu run. Czy nie stackujące się runy dotyczące tego samego atrybutu
ale różnej wielkości nie stackują się ze sobą? Np. minor i major absorbtion? A jeśli
nie, to która z nich "działa"?


Runy non-stacking nie stackują się ze soba, za to stackują się ze stacking. Ale jak masz dwie takie same, to działać będzie tylko ta silniejsza. Więc w armorze tylko jedna superior absorption na byle jakiej części załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:44, DevilQ napisał:

Witajcie mam mały problem ostatnio robiłem formata teraz zainstalowałem GW na nowo podałem
login i hasło poprawnie wszedłem na swoje konto a tu niema ani jednej z zakupionych przeze
mnie kampanii tylko postać z wersji testowej która już dawno usunąłem co jest grane i
co ja mogę z tym zrobić ?

w00t? słyszałem o znikających po formacie zbrojach itepe, ale nie o znikających postaciach.
użyj komendy -image, aby ściągnąć absolutnie wszystkie pliki gry. innego pomysłu nie mam (no poza oczywistym, że wklepałeś hasło dla konta trialowego, a nie ''normalnego'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:42, Budo napisał:

A''propos warka- warto się przyjrzeć zapomnianemu skillowi Warrior''s Endurance,


Ten elit to moja nowa guildwarsowa fascynacja. Eksperymentuję z nim od kilku dni i jest super.
WE, Conjure Lightning, Cyclon Axe, Whirlwind Attack, Mental Block i już mamy podstawę pięknego buildu. A jak hero wrzuci jeszcze Splintera, to jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:51, Budo napisał:

Runy non-stacking nie stackują się ze soba, za to stackują się ze stacking. Ale jak masz
dwie takie same, to działać będzie tylko ta silniejsza. Więc w armorze tylko jedna superior
absorption na byle jakiej części załatwi sprawę.

Rozumiem, a co z insygniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:00, flymar napisał:

Rozumiem, a co z insygniami?

One się sumują (prawie wszystkie - jeśli jest inaczej, to masz zaznaczone to w opisie insygnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee. Co mam zmienić w tej kreaturze, żeby imitowało build do GvG dla d/mo. W PvE zamiast sygnetu jest Odwieczna Aura(też się nienadaje do PvE?). Atrybuty Biegłosć w kosach:12 Modlitwy ziemi:10 Mistycyzm:10

20080826131724

20080826131845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

10 minionów lvl 18 >>> 8 minionów lvl 14 z +60%hp (hp prawdopodobnie więcej,
znacznie mniejszy armor i damage). Blood of the Master +122hp > BotM +99hp. Soul Reaping
>>>>> Boon of Creation (powodzenia z tworzeniem armii Bone Fiendów, bo
pod względem dps tylko one się liczą). 105 armor piercing damage + poison > 65 lightning
(zredukowane) dmg z Explosive Growth (dobre tylko przy Animate Bone Minions). Jak chcesz
normalnego MM z armią Bone Fiendów jako dps to tylko necro, jak chcesz mieć bombera to
albo necro mm (najlepiej hero), albo słabszy Rt, za to łatwiejszy w obsłudze.

Thx po prawie 3latach gry na pewno mi się przyda. To co napisałeś to jest teoria, niestety nie uwzględnia ona czynnika "ludzkiego" a w tym wypadku "mobowego". Na misjach typu Vizunah Square gdzie jest dużo mobów(nm czy hm) zdecydowanie lepiej mi jak i teamowi szło własnie z rytem. Duża zbita grupa mobów i każdy trup=dmg dla wszyskich mobów. Nie chce się kłócić a i na dyskusję nie mam czasu bo nie pisze od siebie, ale z doświadczenia jakie mam po GW z Nm jak i z HM w moim przypadku znacznie łatwiej szło z Rt/N niż z N/X a czasami to właśnie RT/N umożliwiał zakończenie misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:49, walgierz napisał:

> E/N miewa czasem problemy z ene... SoLS dziala fajnie ale na N/* (na E/N cienko
chodzi
> bez Soul Reaping)...

Eee, do głowy by mi nie przyszło grać jako MM na elku. A co to, mało kapitalnych skilli
ma elemek, żeby się w necro nim bawić?


pewnie ma... ale czytanie ze zrozumieniem sie klania :P Kryhuu rzucil temat z E/N jako mm pare postow wyzej to mu odpowiadalem :P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

10 minionów lvl 18 >>> 8 minionów lvl 14 z +60%hp (hp prawdopodobnie więcej,
znacznie mniejszy armor i damage). Blood of the Master +122hp > BotM +99hp. Soul Reaping
>>>>> Boon of Creation (powodzenia z tworzeniem armii Bone Fiendów, bo
pod względem dps tylko one się liczą). 105 armor piercing damage + poison > 65 lightning
(zredukowane) dmg z Explosive Growth (dobre tylko przy Animate Bone Minions). Jak chcesz
normalnego MM z armią Bone Fiendów jako dps to tylko necro, jak chcesz mieć bombera to
albo necro mm (najlepiej hero), albo słabszy Rt, za to łatwiejszy w obsłudze.



bomber nie uzywa bone fiendow bo za drogie w ene - jedynie bone minions (bo 2 naraz wyskakuja)... dps u bombera nie gra roli, ogolnie dmg minionow nie gra u niego roli, wiekszy armor miniona nie gra roli bo on nie ma walczyc tylko umierac za sprawe - hp liczy sie bardziej (np ze wzgledu na burning)...necro bomber ssie bo bomber ma sens w zasadzie tylko ze skillami RT a te wychodza ze Spawning Power (explosive growth, signet of creation, bonus do hp z att SP; itp itd) --> N/Rt ma "zero" w SP wiec ssie na calego... i wbrew pozorom hero Rt/N m-bomber jest gorszy od gracza (ktory umie grac bomberem ofc!) a to dlatego ze potrafi sie przywiesic na enchantowaniu minionow kiedy akurat nie jest to potrzebne.... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować