Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Kogo to obchodzi, mówimy o Minion Masterach i skillach z tym związanych. MM bomber nie ma czasu na rzucanie czegokolwiek innego poza minionami/nova/detonatorem (chociaż patrząc na sabwaya dodatkowe skille z Protection Prayers dają ciekawy mix).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:17, Kerberos napisał:

Mam pytanie: w jaki sposób można wykonać zadanie "Przejęcie Orriańskiej Księgi"?

Jeśli podasz nazwę po angielsku, to będziemy w stanie Ci pomóc dużo szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:57, Belegdil napisał:

> Mam pytanie: w jaki sposób można wykonać zadanie "Przejęcie Orriańskiej Księgi"?

Jeśli podasz nazwę po angielsku, to będziemy w stanie Ci pomóc dużo szybciej :)

Już nieaktualne... Przeszedłem zadanie przed chwilą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmmm,niezbyt pozytywnie mnie nastawiasz do tego leszcza :/ Widziałem na wiki temat poświęcony klepaniu Rotscale''a.Ciekawe jak to wszystko w praniu będzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A doradźcie jak zachęcić samego siebie do powrotu do zabawy i gry w GW, ponieważ od ostatnich miesięcy to włączam grę rozglądam się kamerką i tyle........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:49, Lestat20 napisał:

A doradźcie jak zachęcić samego siebie do powrotu do zabawy i gry w GW, ponieważ od ostatnich
miesięcy to włączam grę rozglądam się kamerką i tyle........:(

Dopisuję się do pytania. Mam to samo, grałem półtora roku i jakoś nie ma po co do tej gry wracać a muszę tu powiedzieć że nawet nie ukończyłem żadnej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:02, MasterHeroes napisał:

> A doradźcie jak zachęcić samego siebie do powrotu do zabawy i gry w GW, ponieważ
od ostatnich
> miesięcy to włączam grę rozglądam się kamerką i tyle........:(
Dopisuję się do pytania. Mam to samo, grałem półtora roku i jakoś nie ma po co do tej
gry wracać a muszę tu powiedzieć że nawet nie ukończyłem żadnej kampanii.

Ja na dodatek mam GW: Nightfall i Factions i również nie ukończyłem kampanii a factions nawet dobrze nie zaczołem...

Wogóle ostatnim czasie jakoś gry mnie nie bawią:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:02, MasterHeroes napisał:

Dopisuję się do pytania. Mam to samo, grałem półtora roku i jakoś nie ma po co do tej
gry wracać a muszę tu powiedzieć że nawet nie ukończyłem żadnej kampanii.

Nie ma to jak zadać pytanie i jednoczesnie sobie na nie odpowiedzieć. O odpowiedź sie domyśl :P

@Lestat20
Patrz wyżej (no już na pewno patrz na odpowiedź moją na post drugi), bądź zrob nową postać. Albo już w ogóle nie wracaj no bo po co jeżeli ktoś ma ci mówić co masz robić a sam nie masz bladego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:06, Lestat20 napisał:

Wogóle ostatnim czasie jakoś gry mnie nie bawią:((


Tylko się cieszyć. Pobiegaj za piłką, poodwiedzaj kolegów i koleżanki.

Ale koniec offtopu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spróbowałem Rotscale''a...nie warto było :/ Koleżka wali takie obrażenia,że hej!Zabiłem obu kleryków,ale już reszta nie przeszła.Koleżka z którym poszedłem nie miał pojęcia co robi.Jego mnisi mieli podstawowy zestam nic nie wartej broni i energie na poziomie 33 :/ Kurde!33 to ma moja łuczniczka :/ W każdym razie trzeba będzie szarpnąć sie te 25k,żeby mi Rotscale''a zabili,bo nie mam na to nerwów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:19, Jarzy napisał:

W każdym razie trzeba będzie szarpnąć sie te 25k,żeby mi Rotscale''a zabili,bo nie mam na to nerwów :/


No pewnie, nie ma się co męczyć i tracić nerwy. Gra powinna sprawiać radosć a nie cierpienie. Ja go olałem i nie żałuję. :)

sony ericsson -->> Najszybciej się to robi na robakach w Elonie. Pet zdobywa exp''a nawet jak jest martwy. Ewentualnie zrób sobie jakiś build do farmu i jeden skill zastąp Charm animal. Wtedy expić będzie też zwierzak, nawet jak zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 08:31, Budo napisał:

/.../

Będzie za darmochę dla graczy posiadających wszystkie kampanie.

Wszystkie kampanie = pudełka + bonus pack czy wszystkie kampanie wydane pudełkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 11:00, Solstheim napisał:

Wszystkie kampanie = pudełka + bonus pack czy wszystkie kampanie wydane pudełkowo?


Trzeba mieć na koncie odblokowane wszystkie kampanie core czyli Prophecies, Factions oraz Nightfall. Dodatku EotN czy bonus packa nie trzeba mieć. Hero ten będzie dostępny od 4 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować