Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 17:40, szerszeń45 napisał:

W 30 minut FoW na HM? OMG a ja się z gildią męczyłem jakieś 2,5h na NM...


błe he he wszystko zależy od składu... Jedną misje w NF (tą z Shiro) męczyliśmy z kolegami kilka dni a raz jak trafiłem na dobry team w którym wszystko było odpowiednio zbalansowane przeszliśmy w kilkanaście minut i nikomu nie przydarzyło sie nawet dednąć, szliśmy jak burza... moby padały jak te śmieszne z pre-Ascalonu 0lvl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:19, SaraterWarrior napisał:

... Tą z Shiro ja robiłem 30 sekund xD

Chyba tą w Factions. On mówił o GoM a tego raczej w 30 sekund nie zrobisz (albo o czymś nie wiem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:29, KrzychoCJ napisał:

Chyba tą w Factions. On mówił o GoM a tego raczej w 30 sekund nie zrobisz (albo o czymś nie wiem...).


Dlaczego. Mnaóstwo osób robi ją błyskawicznie. Wystarczy wparować w kilka wrogich grup. I po misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 18:13, Alehor napisał:

> W 30 minut FoW na HM? OMG a ja się z gildią męczyłem jakieś 2,5h na NM...

błe he he wszystko zależy od składu... Jedną misje w NF (tą z Shiro) męczyliśmy z kolegami
kilka dni a raz jak trafiłem na dobry team w którym wszystko było odpowiednio zbalansowane
przeszliśmy w kilkanaście minut i nikomu nie przydarzyło sie nawet dednąć, szliśmy jak
burza... moby padały jak te śmieszne z pre-Ascalonu 0lvl xD

Mówisz że zrobiłeś w tyle GoM na HM czy na NM ;> ? bo cie już nie zrozumiałem. Ja z kumplem + hero zrobiliśmy za pierwszym razem GoM w 40 min na NM ^^.

L33T - Dzięki bardzo za rady :).

KrzychoCJ - Może liczył już od zaczęcia walki z shiro, bo jakby nie patrzył w NF, ostatnio - już po scpowaniu shriny zabiliśmy z kumplem shiro w 10 sec ?, wystarczyło parę razy użyć Wild Blow, stance mu się kończyły, a reszta to już tylko kwestia dmg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kintaj to Cantha, tak? ;]
1. Minister Cho''s Estate 2. Zen Daijun 3. Vizunah Square 4. Nahpui Quarter 5. Tahnnakai Temple 6. Arborstone 7. Boreas Seabed 8. Sunjiang District 9a. The Eternal Grove 9b. Gyala Hatchery 10. Unwaking Waters 11. Raisu Palace 12. Imperial Sanctum

Czyli w sumie 13.

Edit: 9a, 9b bierze się stąd, że jedną z tych misji wykonujesz, jeśli wybierzesz Kurzicków, a drugą po wyborze Luxonów. Jeśli wybrałeś np. Kurzicków, to wykonujesz Eternal Grove i później wystarczy dojść do outposta Gyala Hatchery, aby wykonać misję Luxonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 19:15, SaraterWarrior napisał:

Pytanko. Dlaczego w grze jest napisane, że aby zdobyć tytuł obrońca kintaju trzeba ukończyć
13 misji. Ja naliczyłem tylko 12.


Zapewniam Cię, że jest 13. Prawdopodobnie nie liczyłeś misji od frakcji (luxon lub kurzik, w zależności którą wybrałeś na początku), bo trzeba zrobić obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 19:49, KinggAdek napisał:

Co lepsze PvP czy Pv....?

*PvE
Zależy od Ciebie. Ja wolę PvE, bo ''od PvP'' mam np. CoD''a 4 :P Ale bardzo dużo ludzi gra w PvP i ja też czasem pogrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 19:52, SaraterWarrior napisał:

No, ok, ale teraz zdobądź te 10K punktów uznania luksonów.

Żaden problem. Jeśli masz gildię luxońską to idziesz na AB i szybko nabijasz. Jeśli tak jak ja masz gildię Kurzick, albo jej nie masz to po prostu poświęć trochę czasu na zabijanie mobów, najlepiej na obszarze z dużą ilością bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie odnośnie factions, ponieważ moją postacią wykonałem trzy misje, a w tytułach mam zaliczone tylko dwie :/ Jakiś bug czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:01, Varo napisał:

Witam mam takie pytanie odnośnie factions, ponieważ moją postacią wykonałem trzy misje,
a w tytułach mam zaliczone tylko dwie :/ Jakiś bug czy coś ?

Aby misja była zaliczona do tytułu Protector of Cantha, musisz wykonać ją na Master''s Reward. Jeśli wykonasz misję, ale nie na MR, to nie liczy się ona do tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować