Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 17:49, Jarzy napisał:

A skąd wiesz,że do końca?Zwykle takie eventy dawali od 21


Hm. Nie do końca :) Pozwolę się wtrącić - ostatni nieplanowany Wintersday -> drop był tak samo, w czwartek, piątek, a oficjalny event był od 21.Podobnie było z Dragon Festival ostatnim :) Myślę więc, ze tu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że popędzam do odpowiedzi, ale jak to jest ze mną: napalę się, mogę kupic,a tu du** i gry nie ma. Nie mam zbytnio kasy, dlatego chcę platynową kolekcję GW:Nightfall''a. Jutro po 12 jadę do Konina do Empiku, i chcę wiedziec czy wydali już do tego sklepu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema all
chciałem poruszyć kwestie premiery Guil Wars''a 2:
1. jak myślicie czy kiedy powstanie GW 2 wszyscy którzy grali w GW 1 rzuca wszystko poleca kupić GW 2 i wszystkie dyskryty w GW 1 będą opuszczone i obumarłe?
2. sadzicie ze GW 2 będzie równie grywalna co GW moim skromnym zdaniem raczej 1 - edynka będzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 20:16, Xyva napisał:

siema all
chciałem poruszyć kwestie premiery Guil Wars''a 2:
1. jak myślicie czy kiedy powstanie GW 2 wszyscy którzy grali w GW 1 rzuca wszystko poleca
kupić GW 2 i wszystkie dyskryty w GW 1 będą opuszczone i obumarłe?


Chyba dużo ludzi nie będzie grało w GW, jak wyjdzie GW 2. Na pewno będzie coraz mniej ludzi, aż kiedyś zamkną serwery.

Dnia 19.09.2008 o 20:16, Xyva napisał:

2. sadzicie ze GW 2 będzie równie grywalna co GW moim skromnym zdaniem raczej 1 - edynka
będzie lepsza

GW 2 to już nie będzie CORPG. Będzie to MMORPG, tylko, że darmowy, sądze, że będzie jeszcze bardziej grywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, po co ten post to nie wiem... czy my wyglądamy na wróżki? Właź na stronę, albo łap za telefon i sprawdź sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to to co to mialo znaczyc co ma do tego telefon. co do strony to tez nie wiem oco ci chodzi bo przeciez wszedlem na strone TĄ noobku i z mysla iz to jest forum o gw zamiescilem ten post
wiec nie wiem co ma znaczyc TWOJ post
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to sorry nie zauważyłem przepraszam ale z rozpedu myslalem ze odpisuje na moj bo byl pod moim postem

a tak z innej beki jakto jest z tym Guild Wars Bonus Mission Pack czytalem pare artykulow ale one sa stare z 07 roku czy mozna go gdzies kupic w polskiej wersji jezykowej i czy wogle mozna go dostac w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale dostane to w polsce? i ewentualnie w polskiej wersji i czy to jest jako taki dodatek z pudelkiem w wszystkim czy sam klucz aktywacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:01, Xyva napisał:

ale dostane to w polsce? i ewentualnie w polskiej wersji i czy to jest jako taki dodatek
z pudelkiem w wszystkim czy sam klucz aktywacyjny

Do kupienia na RpgShop (użyj googla), jest to tylko klucz aktywacyjny. Wersja obojetnia jakaby nie była i tak bedzie dostępna w języku polskim ponieważ uruchamia się go z poziomu bycia w mieście i rozmowy z odpowiednią osobą.

@Gall
Proponuje wcześniej upewnić się, a potem dopiero pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie guildwars.pl jest reklama sklepu który sprzedaje klucze do BMP. Wersji pudełkowej nie dostaniesz w Polsce nawet nie wiem czy jest taka wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:05, Xyva napisał:

i gdy go kupie bede musial tylko dodac cd kay tak jak przy kazdej kampanii?


Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni zrobic wersje pudelkowa wtedy wiecej ludzi by o tym wiedziala co jest jednoznaczne z wiekszym zarobkiem. Ja sam sie dowiedzialem przypadkiem gdy przegladalem strone GuildWars.pl

PS: a jest jeszcze jakas niespodzianka typu Guild Wars Bonus Mission Pack - chodzi mi o takie podobne dodatkowe misje/lokacje ktorych nie ma w podstawowych kampaniach i dodatku EotN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:12, Xyva napisał:

powinni zrobic wersje pudelkowa wtedy wiecej ludzi by o tym wiedziala co jest jednoznaczne
z wiekszym zarobkiem. Ja sam sie dowiedzialem przypadkiem gdy przegladalem strone GuildWars.pl


Eee nie sądzę, nie bój się, oni to dobrze przemyśleli. Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, to była kiedyś dostępna pudełkowa wersja bmp na gram.pl... albo to było coś związanego z gwen, nie pamiętam dokładnie :F

Dnia 19.09.2008 o 22:12, Xyva napisał:

PS: a jest jeszcze jakas niespodzianka typu Guild Wars Bonus Mission Pack - chodzi mi
o takie podobne dodatkowe misje/lokacje ktorych nie ma w podstawowych kampaniach i dodatku
EotN


Chyba już nic nie ma ^^
Na przyszły rok planowane jest jakieś większe uaktualnienie, może dodadzą jakiś nowy obszar, misje, questy, sprzęt, wrogów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:39, Xyva napisał:

na przyszly rok planowana jest premiera GW 2:/ 2010
szkoda ze tak pozno kupilem GW(tydzien temu):(


ta, a w 2012 jest planowany koniec świata.
nie ma nawet oficjalnej daty planowanej bety GW2, więc z sądami na temat premiery bym się wstrzymał.
edit. aha, przyszły rok to 2009, nie 2010.
ogólnie widzę, że lubisz sobie pospamować, to nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować