Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 13:48, Xyva napisał:

mam takie pytanko jest system Mountów w GW?


Jest bardzo prosty, w gw w zasadzie nie ma mountów :P

w gwen jest siege devourer, a w nf junundu, wielki robak- ale korzystanie z nich jest bardzo ograniczone i to w zasadzie żaden mount.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam ale muszę dopisac że sprawa wygląda tak, że chcę kupić używane Guild Wars na allegro. Napisał tak:
Witam, mam do sprzedania pudełka z kompletna ich zawartoscia Guild Wars z dodatkami Nightfall oraz Factions.
Raz instalowane, nie porysowane, jak nowe. Sprzedaje same płyty bez konta. Zapraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdy gram łowcą i chce zlapac peta moge to zrobic samemu czy ktos musi tankowac?


PS: jesli chodzi ci o zrobienie dwóch kont na jednyym cd-kayu a innych plytach to nie mozesz, lecz jesli chodzi ci o o to ze kupisz plyty od goscia a cd kay juz masz albo masz zamiar kupic nowy to mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koleś nie sprzedaje gry, tylko płytki z kolorowym nadrukiem. będziesz mógł zainstalować, ale za bardzo nie pograsz, bo nie dostajesz klucza aktywacyjnego. "same płyty bez konta" to wystarczająca wskazówka, nie uważasz?
nie opłaca się kupować całych, używanych kont na allegro - zawsze istnieje szansa, że zostaniesz tęgo wydymany.
cena sklepowa zafoliowanego pudełeczka z jedną częścią to teraz jakieś 59 złotych (odkąd GW weszło do Platynowej Kolekcji) - taniej nie znajdziesz nawet samych kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Same płyty bez konta... rozumiesz? Płyty są niepotrzebne w gw, nie kupuj tego!
Najwazniejsza rzecz to cd key, czyli klucz za pomocą którego tworzysz konto. Grę można równie dobrze zassać z netu!

Azra---> a ja znalazłem, za 55 o oo i kupiłem nawet. I co i co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:02, Xyva napisał:

A gdy gram łowcą i chce zlapac peta moge to zrobic samemu czy ktos musi tankowac?


Możesz łapać sam, tylko, w czasie łapania pet staje się wrogi, więc trzeba odesłac henczy. Tankować trzeba tylko Czarnego Niedźwiedzia w pre, ponieważ ma on skill przerywania tame''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:06, Xyva napisał:

a najlepszym petem w grze jest tenczowy phoeniks??


Tęczowy jak już. Pety są równe, różnią się tylko rodzaje zadawanych obrażeń (cięte, kłujące itd.). Kżdego peta można wytrenować na kilka sposobów (np dire- zadaje więcej dmg, ale ma mniej życia), ale generalnie pety są równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:22, Xyva napisał:

tzn ze szczor jest rowny np niedzwiedziowi jesli sa np na agressive lvlu?


tak. statystyki mają takie same, różnią się tylko wyglądem. prawie tak, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich broni/armorów w tej grze ;]

Budo -> pffff cztery złote do przodu, ledwo na dwa browary starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:23, Azrathel napisał:

Budo -> pffff cztery złote do przodu, ledwo na dwa browary starczy :P


Znajdź mi dwa dobre browary za 4 złote... ale Ty młody jesteś, to co Ty tam pijesz, jakieś Wojaki z biedronki pewnie xD
khem... czy wiadomo coś na temat tego noworocznego update''u? Czy w ogole ktoś z AN się wypowiadał? Czy to tylko wyobraźnia głodnych fanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 19:26, Budo napisał:

Znajdź mi dwa dobre browary za 4 złote... ale Ty młody jesteś, to co Ty tam pijesz, jakieś
Wojaki z biedronki pewnie xD

browar nie musi być dobry, ważne, żeby kopał xD a tak w ogóle to ja nie piję :P

Dnia 21.09.2008 o 19:26, Budo napisał:

khem... czy wiadomo coś na temat tego noworocznego update''u? Czy w ogole ktoś z AN się
wypowiadał? Czy to tylko wyobraźnia głodnych fanów?

stawiam na dawno zapowiadany update HoMa - nie wiem, czy można już wystawiać bronie Tormented? planowana też była akcja na account-wide HoM, czyli wspólne osiągnięcia dla wszystkich postaci na koncie.
chodzą też słuchy o jakiejś dodatkowej zawartości, misje czy coś, ale w sumie już nawet nie pamiętam, gdzie o tym czytałem i czy ma to coś wspólnego z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym jeszcze wrocic do statow (przerywając wyrafinowana konwerscje)
jakto wszystkie bronie maja tylko inny wyglad?? tzn topor niemagiczny ktory nosimy na poczatku gry jest rowny toporwi niemagicznemu jaki najlepszy mozemy nosic na 20 lvl?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że nie ma broni magicznych i niemagicznych w GW. Są po prostu bronie z różnymi skinami:) No chyba że mody do broni nazywać czarami to może wtedy...
Ale nie rozumiem jak według Ciebie topór noszony na początku gry może być taki sam jak ten na lvl 20? Zacznijmy od tego że moja rangerka lvl 5 ma Urgoz Longbow a ma on max staty:PAle to raczej dlatego że taki jej dałem bo miałem schowany w skrzynce Xunlai. Słowem broń z jaką zaczynasz na początku zawsze jest tandetą chyba że zacząłeś grać postacią pvp wtedy od razu bronie mają max dmg ale już niekoniecznie perfect mody bo te odblokowujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniej-więcej tak.
już na samym początku gry możesz sobie skombinować topór z maksymalnymi obrażeniami (dla topora to 6-28, dla miecza 15-22 itd) i najlepszymi upami (czyli na przykład +30 do życia i przebicie pancerza 20%/20%).
tak na dobrą sprawę bronie różnią się tylko wyglądem, szybko dostaniesz w łapki najlepszy pod względem statystyk oręż, zmieniać się będzie jedynie wygląd - bo ''fajniej'' jest mieć świecący, powykręcany topór niż jakąś zwyczajne nudziarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:44, Gall historyk napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Xyva

Dnia 21.09.2008 o 19:44, Gall historyk napisał:

tzn ze szczor jest rowny np niedzwiedziowi jesli sa np na agressive lvlu?



tak. statystyki mają takie same, różnią się tylko wyglądem. prawie tak, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich broni/armorów w tej grze ;]


PS: zaczynam głęboko żałowa ze ta gra czeka na mnie na poczcie :/ :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um dlaczego ja uważam że GW jest wspaniałą grą ze wspaniałym potencjałem:) To że twój topór nie będzie się nazywał "Magiczny Topór Totalnej Nawalanki" i że nie będzie że tak powiem magiczny czy też khem zaczarowany nie znaczy że nagle ot tak cała gra jest do niczego. A może się mylę?

P.S: Na przyszłość mała rada- przed zakupem zadawaj pytania bo jak właśnie tego doświadczyłeś produkt może nie być w twoim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:30, Azrathel napisał:

chodzą też słuchy o jakiejś dodatkowej zawartości, misje czy coś, ale w sumie już nawet
nie pamiętam, gdzie o tym czytałem i czy ma to coś wspólnego z prawdą.


Pewnie na naszym forum czytałeś :P
HoM będzie ulepszany w dwóch etapach, najpierw zostanie dodana mozliwość dodawania tormented weapons, możliwe, że to nastąpi już w październiku, reszta zmian w przyszłości.
Źródło: http://wiki.guildwars.com/wiki/ArenaNet:Developer_updates
Co do przyszłorocznych zmian to jak chcesz to sobie przesłuchaj wywiad z ludźmi z AN zrobiony podczas PAX gdzie było o tym mówione: http://eu.plaync.com/eu/news/stream/games_convention_special_3
Skrótowo zapis tego wywiadu był tłumaczony tutaj: http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=33470&st=0
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować