Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

wielu ludzi na wielu forach pytalem oczywiscie wszyscy mi mowili ze gra jest najzajebistsza

ta gra przeczy wszystkim prawom kazdego RPGa przeciez we wszystkich grach RPG mmorpg crpg i innych rpg chodzi oto zeby miec jak najmocniejsza postac z jaknajlepszymi itemami a to ze staty wszystkiego sa takie same to bylo pewnie lenistwo tworcow
:/ :/ :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:

wielu ludzi na wielu forach pytalem oczywiscie wszyscy mi mowili ze gra jest najzajebistsza


ta gra przeczy wszystkim prawom kazdego RPGa przeciez we wszystkich grach RPG mmorpg
crpg i innych rpg chodzi oto zeby miec jak najmocniejsza postac z jaknajlepszymi itemami, skillami i lvlem
a to ze staty wszystkiego sa takie same to bylo pewnie lenistwo tworcow
:/ :/ :/ :/ :/



sorry zamiast edytuj nacisnalem odpowiedz przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo chęć zwiększenia rywalizacji między graczami i udowodnienie że to iż ktoś ma "knajta z aksem +5" a ktoś z +1 nie jest gorszy bo liczą się przede wszystkim umiejętności i dostarcza to więcej emocji? Ach i byłbym zapomniał przeczytaj regulamin w kwestii przeklinania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa rozne twierdzenia na temat ze ,,zajebisty" to przeklenstwo

z tym textem o umiejetnosciach to go*wno prawda w kazdej grze (procz GW) nie licza sie jakies ,,umiejetnosci gracza" tylko w 90% itemy i poziom a w 9% spryt (umiejetnosci/inteligencja gracz) 1% szczescie (krytyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:

ta gra przeczy wszystkim prawom kazdego RPGa przeciez we wszystkich grach RPG mmorpg
crpg i innych rpg chodzi oto zeby miec jak najmocniejsza postac z jaknajlepszymi itemami
a to ze staty wszystkiego sa takie same to bylo pewnie lenistwo tworcow


nooo, a gra ma taki lamerski tytuł, bo nikomu nie chciało się nad nim posiedzieć... partanina ://////////////
trochę się przeliczyłeś, GW to nie jest każdy erpeg, nikt nigdy tak nie twierdził. nie ma tu nieskończonego grindu (''bo postać musi mieć 500 leveli do nabicia, zanim zacznie coś znaczyć''), nie trzeba cisnąć po nocach, żeby uciułać na porządny sprzęt. gra ma dostarczać maksimum przyjemności przy minimum wysiłku.
trzeba było dokładniej zapoznać się z mechaniką rozgrywki przed zamówieniem.
skoro pytałeś na forach w tematach poświęconych Guild Warsowi, to trudno, żeby fani tej gry wyzywali ją od niedopracowanych crapów i odradzali jej zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz Guild Wars jest wyjątkowe i sam doszedłeś do tego co próbuję ci wytłumaczyć od kilku minut:) Btw dla mnie to idiotyzm choć wiem że tak jest bo grałem w inne Mmo (wiem ze GW to Crpg spokojnie). I to czego szukałem tzn skille gracza a nie jego wypas itemy dają mu przewagę. Jest to jakkoby bardziej sprawiedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:

ta gra przeczy wszystkim prawom kazdego RPGa

Mało którego gracza GW to obchodzi :P
W GW ma się mocną postać w głównej mierze jeśli gracz jest myślący i umie grać. Tutaj to, że coś jest najlepsze nie jest determinowane przez cyferki. I to m.in. sprawia, że GW jest świetną, niepowtarzalną grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po. 1. pytalem na na forach o GW tylko takich jak te
Po.2 . jak mialem sie zapoznac z mechanika jesli nie gralem w gre
po. 3. http://9dragons.acclaim.com/ - to jest gra w ktorej licza sie itemy skille w duzym stopniu, grind i umiejetnosc rozdania statow
Po 4. wiem ze GW to cRPG ale nie ,,typowe"

w sumie nie powinienem tak mowic o GW bo jeszcze jej nawet nie zainstalowalem ale mam nadzieje ze sie mylilem do tej pory moze naprawe przypadnie mi do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie wypowiadaj się raczej, skoro jeszcze nie grałeś, a jedyne "MMO" (śmiech na sali) to "darmówki", gdzie liczy się 10% grindu, 5% skilla, 5% szczęścia i 80% tego, ile wpłaci się do kasy wydawcy. Zresztą może sam zobaczysz...


Mały offtop: smuci mnie, gdy widzę, że Acclaim, dla mnie firma legenda (pierwszy oryginał za 150zł - Constructor, dzieckiem jeszcze byłem, a gra nadal jest wspaniała) spadła do poziomu "darmowych" MMO, a niedawno widziałem reklamę ich nowej gry "RPG" z kucykami :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:04, Xyva napisał:

sa rozne twierdzenia na temat ze ,,zajebisty" to przeklenstwo


Ja twierdzę, że jest. A nadużywanie wulgaryzmów świadczy o ubóstwie słownikowym. Nie rób więc tego proszę.

A GW to naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że pet (ten duży) Czarny Moa zwiększa szansę wypadania itemów?? W połączeniu z r12 kurzicków też daje bonus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie zaglądam tu często,ale wystarczająco często,żeby stwierdzić,że Twoje wypowiedzi są zbędne.Piszesz głupie posty w temacie w którym duża część ludzi lubi tą grę.Nie wiem po co to robisz,ale jest to zbędne!Jesli podoba Ci się grind(wg.mnie dobry dla 5-latków-"ojej!ale fajny,kolorowy troll!bede go naparzać przez nastepne 2 tygodnie,żeby nabić muj lewel,rzeby zabnić wszystkich tych złych!"<-oczywsite błędy ortograficzne są zamierzone) to graj sobie w 9Dragon''s/Mu/2Moons/Lineage 2 lub inne tego typu gry.Nie rozumiem co fajnego jest w grindzie,więc w tej kwestii się nie dogadamy.W zasadzie na temat Gw w ogóle się nie dogadamy,bo w nią nie grałeś,więc podziej się na innym forum/w innym wątku tego forum.Zagraj najpierw w tą grę a potem wysuwaj argumenty,które mają jakiekolwiek podstawy.Widze,że 9 Dragons zrobiła Acclaim...2 Moons też.Jeśli 9 Dragons jest podobne do 2 Moons to raczej Acclaim nie ma się czym pochwalić.

Parę słów na temat "itemów"-w GW przedmioty o maxymalnych statach możesz dostać od byle kogo za śmieszne pieniądze.Co prawda jeśli chcesz przedmiot z fajnym wgylądem musisz dopłacić trochę,ale cały sęk w tym,że nie musisz bulić astronomicznych sum,żeby mieć wypimpowaną broń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:48, Xyva napisał:

PS: zaczynam głęboko żałowa ze ta gra czeka na mnie na poczcie :/ :/ :/ :/


Jak chcesz jakiegoś grindowego mmo z milionem leveli i broni zadających 3340965 obrażeń to kup coś azjatyckiego. W gw liczy się głównie mózg, jak go nie masz, to będzie Ci ciężko. Najlepszy możliwy sprzęt można zdobyć stosunkowo łatwo i niskim kosztem (wyjąwszy parę gratów, które kosztują i podstawkę, w kórej tak łatwo nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:25, MasterHeroes napisał:

Czy to prawda że pet (ten duży) Czarny Moa zwiększa szansę wypadania itemów?? W połączeniu
z r12 kurzicków też daje bonus??


Kto Ci to nagadał? Masz jakieś źródło, czy tylko kumpel z gildii? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:25, MasterHeroes napisał:

Czy to prawda że pet (ten duży) Czarny Moa zwiększa szansę wypadania itemów?? W połączeniu
z r12 kurzicków też daje bonus??


nooo, a jak zdejmiesz wszystkie części zbroi i zatańczysz przed bossem tuż przed jego zabiciem, to rośnie szansa na drop greena :)
bzdurka, nie słuchaj tego, co mówią kumple na guild czacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:


ta gra przeczy wszystkim prawom kazdego RPGa



i...? Jak ci to przeszkadza, to idź pograj w MU Online czy inny syf...

>przeciez we wszystkich grach RPG mmorpg

Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:

crpg i innych rpg chodzi oto zeby miec jak najmocniejsza postac z jaknajlepszymi itemami


Widzisz. A w GW liczy się myślenie (jak złożyć dobry build, jak skutecznie aggrować takie mobki, a jak inne czy też układać całe plany na farm/dungdeon/bossa) , rozrywka oraz to, że gra ludzi - tutaj nie muszę zarywać nocek, żebym wreszcie mógł dostać item, dzięki któremu dopiero zacznę grać "na serio". Np. tak było w Diablo II (dla mnie ta gra to legenda, jestem jej fanem, ale to nie przeszkadza mi w krytyce) - buildy każdy miał takie same, skille się nei liczyły, a kozaczył tylko ten, kto miał ultra-uber-level (od 91do 100lvl każdy poziom zajmował wyżej niż tydzień, dwa, potem nawet miesiac intensywnej gry - gdzie fun?) i max przedmioty, bo to one definiowały twoje "umiejętności" gry. Bawi cię bycie no-life ? Proszę, grać w tytuły odane przez kolegów wyżej - ja mam też normalne życie.

Dnia 21.09.2008 o 19:58, Xyva napisał:

a to ze staty wszystkiego sa takie same to bylo pewnie lenistwo tworcow


Nie, chodzi o to, żeby każdy mógł używać dobrego sprzętu , a nie tylko ci, co całe życie spędzają przed monitorem :)


Pozdrawiam serdecznie.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

połowie z was najchetniej zucilbym jakiegos ostrego bluzga w twarz ale nie chce banna

gdyby nie gw wy tak samo byscie sie podniecali grami typu Mu diablo albo inne RPG

9dragons to najlepsza gra Acclaim wszystcy tak mowicie ze jest slaba bo nigdy w cos takiego nie graliscie bo jestescie za glupi zeby zrozumiec questy/skille/wymagania po angielsku

wiekszasc gier acclaimu i innych tworcow gier ,,darmowych" jest za darmo tylko jest mozliwosc kupienia jakiegos go*na na oficjalnej stronie al sam nie wiem co mozna kupywac bo nigdy sie tym nie interesowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe grać w GW ani tu pisać. Jak coś się nie podoba to nara.
Zdania zaczyna się z dużej litery, stosuje się też znaki interpunkcyjne. Zamiast GW lepiej kup słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurcze,mam nadzieje,że któryś mod pokusi się o bana,bo jesteś zwyczajnym prostakiem.Nie umiesz odpierać po ludzku argumentów i tylko byś bluzgał.Dzieci Neo tutaj nie potrzeba,więc do prawdy,podziej się na forum odpowiednim dla ciebie,chłopczyku.Konstruujesz zdania na poziomie ojca R.(wiadomo o kogo chodzi).Z ciekawości rzuciłem okiem na 9 Dragons-wygląda jak tania kopia GW z grindem.Tak na marginesie GW od początku było po angliku.Polski język wprowadzono gdzieś ok.2lata po premierze pierwszej części.Skoro ty nie rozumiesz questów/skilli/wymagań po angielsku nie znaczy to,że my też nie.Z resztą jak mógłbyś rozumieć po anglielsku skoro ledwo znasz ojczysty język?Gdyby nie było GW prawdopodobnie podniecał bym się grami singlowymi.Jeszcze słówko o grach Acclaimu-grałem chwilę w 2 Moons,bo niby miała być hardkorowa siekanka.Posiekałem z godzinkę pająki z łuku i dałem sobie spokój,bo giera jest marna.Nie zamieszczaj w tym wątku więcej swoich postów,bo są zbędne.Przedstawiasz poziom intelektualny o wiele za niski,żeby się tu wypowiadać.Domyślam się,że pokusisz się o kolejną prostacką odpowiedź na posty skierowane przeciwko tobie(w tym mój post) i nie mogę się doczekać co też ambitnego wystukasz.Mam tylko nadzieję,że "zucisz" poprawną językowo wypowiedź.W sumie jeśli masz chodź trochę godności to daj sobie spokój.Popieram post kolegi Krzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, na czym polega "skill" w GW, bo np w CS''ie to sprawa prosta, ale w np. w tej grze trudno mi to zdefiniować(pewnie za krótko gram). Chodzi o to, że np. atakuje monka 1., czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować