Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 01:24, Jarzy napisał:

Nie ma to jak niefart :/ W najbliższy weekend podwójne punkty uznania w EotN(czekałem
na to całe wakacje) a tymczasem musze wyjechać.Ech...

Ano niefart. Ja miałem EotN kupywać w najbliższym czasie a tu w tym tygodniu taki event dali.
BTW mogliby zrobić double SS/LB bo z ostatniego nie skorzystałem (nie miałem jeszcze HM w NFie). ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 01:24, Jarzy napisał:

Nie ma to jak niefart :/ W najbliższy weekend podwójne punkty uznania w EotN(czekałem na to całe wakacje) a tymczasem musze wyjechać.Ech...


Buahahaha z czego sie śmieję? Sam z siebie sie śmieję. Ostatnio jak był taki weekend to wyjechałem i teraz też mnie nie będzie przy kompie. Normalnie chyba zaczynam słyszeć śmiech Boga.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:25, MasterHeroes napisał:

2. w Faction możesz zrobić dodatkowo zabójcę i rytualistę, ale skille dla innych postaci
są tak słabe, że elementalisty nie zrobisz. Jedynie fajne skille dostał rytualista i
zabójca (dodatkowe profesje muszą jakoś zacząć) i nekromanta.


http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_Factions_warrior_skills
http://wiki.guil dwars.com/wiki/List_of_Factions_ranger_skills
http://wiki.guildwars.com/wiki/List_o f_Factions_monk_skills
http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_Factions_necromancer_ skills
http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_Factions_mesmer_skills
http://wiki.g uildwars.com/wiki/List_of_Factions_elementalist_skills

BHA, Heal as One,Enraged Lunge słabe skille dla Rangera nie? Dragon Slash, Triple chop to pewnie uniemożliwiają zrobienie warka? Shaterstone to już mega epicfail i nie można grać elkiem na water?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 09:59, L33T napisał:

Każdą klasą da się coś wyczarować poza tym w GH masz trenera z core skills.


Jasne, że tak, ale jak masz 1-2 elity do wyboru to nie jest fajnie, prawda? Chyba, że lubisz biegać z Second Wind ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To jest chyba nerwowy śmiech frustracji jak w moim przypadku XD Każdy możliwy podwójny weekend przegapiłem!W zeszłym roku wróciłem na uczelnię-dali podwójne S/LB.Podwójny EotN zawsze dawali jak byłem poza domem.Dają kurde zbędne weekendy typu:podwójne nagrody w HvH albo podwójne baltazary na RA itd. a jak przydałby się porządny weekend to go dają w roku akademickim.Dobrze,że chociaż grog sie sypnął w zeszły piątek ;) W sumie i tak pewnie będe robił punkty w EotN za pomocą książek,ale jakbym był w weekend to bym machnął pare vanqów na tych terenach.Możemy sie podołowac razem :P

Krzycho->mnie już na szczęście podwójne SS/LB nie dotyczą,bo wymaxowałem oba tytuły w te wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:49, Jarzy napisał:

Dają kurde zbędne weekendy typu:podwójne nagrody w
HvH albo podwójne baltazary na RA itd. a jak przydałby się porządny weekend to go dają w roku akademickim

Zależy jak dla kogo zbędny. Bo dla niektórych weekendy PvE są zbędne. Wszystkim niestety nie można dogodzić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Problem w tym,że weekendy PvP są lepsze jakościowo niż te od PvE :/ Weekendy PvE to badziewie typu:potrójna szansa na farbkę albo inny równie bezużyteczny pomsył podczas gdy PvP dostaje podwójne pkt do tytułów czy inne tam premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:35, Jarzy napisał:

/.../
Problem w tym,że weekendy PvP są lepsze jakościowo niż te od PvE :/ Weekendy PvE to badziewie
typu:potrójna szansa na farbkę albo inny równie bezużyteczny pomsył podczas gdy PvP dostaje
podwójne pkt do tytułów czy inne tam premie.


Nie zapominaj o eventach w stylu wintersday czy helloween :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:56, Gregory47 napisał:

Witam. Mam pytanie, a mianowicie czy jeśli zakupie GW to wszystkie lokacje będą mi się
pobierać tak jak w trialu???a

Nie. Wystarczy, że zainstalujesz grę z płyty i lokacje bedą ładowały sie parę sekund w zależności od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:56, Gregory47 napisał:

Witam. Mam pytanie, a mianowicie czy jeśli zakupie GW to wszystkie lokacje będą mi się
pobierać tak jak w trialu???a


tak, chyba, że ściągniesz wszystko za jednym zamachem (~4GB?) używając komendy -image.
http://www.guildwars.pl/?art=178

wipek -> huh? instalowałem z płyty, a mimo to dużo rzeczy mi się jeszcze przy grze ściągało na dyskacz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:58, Azrathel napisał:

wipek -> huh? instalowałem z płyty, a mimo to dużo rzeczy mi się jeszcze przy grze
ściągało na dyskacz... :)

Pisząc myślem że kupując wersję Platynową jest to uaktualnione więc możliwe, że ściągać będzie krócej. Więc i tak jak na trialu ściągać nie bedzie ;) A jeżeli nie no to tylko chyba -image ratuje sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 23:45, Xyva napisał:

połowie z was najchetniej zucilbym jakiegos ostrego bluzga w twarz ale nie chce banna

gdyby nie gw wy tak samo byscie sie podniecali grami typu Mu diablo albo inne RPG

9dragons to najlepsza gra Acclaim wszystcy tak mowicie ze jest slaba bo nigdy w cos takiego
nie graliscie bo jestescie za glupi zeby zrozumiec questy/skille/wymagania po angielsku

wiekszasc gier acclaimu i innych tworcow gier ,,darmowych" jest za darmo tylko jest mozliwosc
kupienia jakiegos go*na na oficjalnej stronie al sam nie wiem co mozna kupywac bo nigdy
sie tym nie interesowalem

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz. Po pierwsze sam zaprzeczasz sobie, bo skoro "gdyby nie GW", to byśmy się podniecali innymi MMO, to wynika z tego, iż GW jest lepsze niż inne gry tego gatunku (ogólnie MMO - wiem GW to CORPG). A Ty za to jesteś chyba za mądry, żeby zrozumieć j.polski. I to jest kolejna zaleta GW, że jest po polsku. Nie wiesz co można kupić, bo może nie wiesz, gdzie wpisać adres strony (jesteś za głupi?)?

Pogadaj do siebie przed lustrem, nagraj to, a potem odtwórz i usłyszysz co za pierdoły gadasz. Lub napisz coś najpierw notatniku albo Word, żeby ci poprawił błędy, a potem zobacz co ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:02, wip_01 napisał:

Pisząc myślem że kupując wersję Platynową jest to uaktualnione więc możliwe, że ściągać
będzie krócej. Więc i tak jak na trialu ściągać nie bedzie ;) A jeżeli nie no to tylko
chyba -image ratuje sytuacje.

Tak, jest uaktualnione. Wczoraj kolega instalował Prophecies z Platynowej Kolekcji i musiał dociągnąć tylko kilkanaście MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 18:07, KrzychoCJ napisał:

Tak, jest uaktualnione. Wczoraj kolega instalował Prophecies z Platynowej Kolekcji i
musiał dociągnąć tylko kilkanaście MB.


no to miodzio*, za moich czasów trzeba było dużo rzeczy samemu sobie ściągnąć :)

* trzymajcie walgierza z daleka!!111 O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:13, Azrathel napisał:

no to miodzio*, za moich czasów trzeba było dużo rzeczy samemu sobie ściągnąć :)

Za Twoich czasów ściągało się to kręcąc korbą ;P

Dnia 24.09.2008 o 18:13, Azrathel napisał:

* trzymajcie walgierza z daleka!!111 O_O

Tja, utrzymają.

Po zainstalowaniu GW z płytki dołączonej do GWEN ściągało mi pliczki kilka minut tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:01, krzycho250 napisał:

Witam
Mam pytanie, gdzie mogę wymienic w nf kournańskie monety (chodzi mi o nazwe lokacji)??

Z góry dziękuję :-)


Centrum Dowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować