Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Acha. Dopiero niedawno kupiłem Guild Wars więc nie wiem o co wam chodzi, ale zapowiada się świetnie. Co do wypowiedzi Olamagato, to raczej nie będę grał każdą klasą, bo bez sensu jest przechodzić 10 razy kampanie. Acha, czy gdy zakończymy już kampanie, to będą do zrobienia jakies misjie? Co do umiejętności elitarnych, to czytałem, że trzeba wygrać 25 rund gvg, żeby mieć 1 "stopień" więc to chyba jest pvp. Acha i czy dorze zrobiłem wybierając elementaliste a jako druga profesja mnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 10:27, Cieju09 napisał:

Acha, czy gdy zakończymy już kampanie, to będą
do zrobienia jakies misjie? Co do umiejętności elitarnych, to czytałem, że trzeba wygrać
25 rund gvg, żeby mieć 1 "stopień" więc to chyba jest pvp.


Erm po pierwsze owszem będą jeszcze questy do zrobienia a po drugie nie wiem czy zrozumiałem ale umiejętności elitarne zdobywamy wygrywając gvg?O.o Pierwsze słyszę umiejętności elitarne zdobywamy albo na zabitych bossach za pomocą odpowiedniego skillu(tak robią postacie pve istnieje jeszcze jedna dla nich droga łapania elit ale nie będę się teraz rozwodził) bądź kupujemy za specjalne punkty u kapłana Baltazara(tak robią postacie pvp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 10:27, Cieju09 napisał:

Acha. Dopiero niedawno kupiłem Guild Wars więc nie wiem o co wam chodzi, ale zapowiada
się świetnie. Co do wypowiedzi Olamagato, to raczej nie będę grał każdą klasą, bo bez
sensu jest przechodzić 10 razy kampanie. Acha, czy gdy zakończymy już kampanie, to będą
do zrobienia jakies misjie?


Misje będziesz mógł robić te co wcześniej. Ale będziesz miał dużo zajęć, chodźby misje na HM, czy wybijanie moobów z danego terenu na HM. Ogólnie rzecz biorąc to robienie tytułów.

Co do umiejętności elitarnych, to czytałem, że trzeba wygrać

Dnia 27.09.2008 o 10:27, Cieju09 napisał:

25 rund gvg, żeby mieć 1 "stopień" więc to chyba jest pvp.


Że co? :) Umiejętności elitarne tzw. elitki "łapie" się z bossów. Zabijamy bossa danej klasy (bossów jest wiele z elitkami) i specjalnym sygnetem bierzemy od niego elitke. Można mieć jedną elitke na pasku skilli (8 miejsc)

Acha i czy dorze zrobiłem

Dnia 27.09.2008 o 10:27, Cieju09 napisał:

wybierając elementaliste a jako druga profesja mnich?


Może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po zakończeniu kampanii dostajesz dostęp do questów elitarnych i jest czas na robienie bardziej wymagających rzeczy. Lochy, UW/ FoW (obszary elitarne), Deep, Urgoz Warren, DoA, Tytany... jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze o tytułach nie o umiejętnościach elitarnych a może się mylę?:) Hard Mode-HM- Tryb Zaawansowany sprawia że mobkom podnoszą się levele (czyli mają więcej hp, i zadają więcej dmg) ale za to ty masz większą szansę że z nich coś fajnego wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HM jest dostępne dla wszystkich twoich 20-topoziomowych postaci, pod warunkiem, że przynajmniej jedna twoja postać ukończyła daną kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 13:36, lordfett napisał:

Swoją drogą, czy jest inne skuteczne miejsce na farm punktów Asur niż Arbor Bay? ;)


Arbor Bay nie jest takie złe, 5k do 9k w 45-50min na NM jeśli bonusy dobrze podejdą i leci się optymalną trasą na której cały czas można utrzymać Rampage Bonus. A że samemu nie trzeba robić prawie nic bo hero i henche załatwiają sprawę sami, można w tym czasie zajmować się ciekawszymi rzeczami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Ostatnio jak kasowałem bonusowe przedmioty z ekwipunku przez przypadek usunąłem też księgę M.O.X.''a, jeszcze przed udaniem się do lokacji z zadaniem. Jest jakaś szansa na odzyskanie jej? Może to trochę głupie pytanie, jak na mój staż w Guild Wars''ie (dwa latka mi stukną), ale łudzę się jeszcze na jakąś szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 21:04, tomas92 napisał:

Jeżeli powiesz mi jak się tam dostać, to oczywiście pójdę ;)

Secret lab jest w The Falls najbliższa osada z której możesz się tam dostać to Ventari''s Refuge. Załączam tez link do questa w którym pisze o labie i w którym to jest mapka.

http://wiki.guildwars.com/wiki/Zinn%27s_Task

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi, więc..
Da się wrócić jakoś do Divine Path, oprócz kolejnego pokonania Shiro? I czy jeśli za pierwszym razem nie wziąłem amuletu, który mogę na coś wymienić, to czy będę mógł wziąć go teraz, czy mogę się pocałować w...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 02:41, Rusty Mike napisał:

/cut...


Jak jeszcze raz rozwalisz Shiro, to znów tam wrócisz i pryz rozmowie z tą wyrocznią dostaniesz amulet bez problemu - ja też o nim zapomniałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko: Czy możliwe jest skasowanie użytkownikowi konta za nie granie? Tzn. nie grałem w GW od około 3-4 miesięcy, czy możliwe, żebym z tego powodu dostał bana? Bo dla mnie jest to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 12:31, Piotrekgościu napisał:

Mam pewne pytanko: Czy możliwe jest skasowanie użytkownikowi konta za nie granie?

Nie.

Dnia 28.09.2008 o 12:31, Piotrekgościu napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Rusty Mike
Wie może ktoś czy, co i gdzie ewentualnie dropi w ten weekend?

Chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 12:31, Piotrekgościu napisał:

Mam pewne pytanko: Czy możliwe jest skasowanie użytkownikowi konta za nie granie? Tzn.
nie grałem w GW od około 3-4 miesięcy, czy możliwe, żebym z tego powodu dostał bana?
Bo dla mnie jest to mało prawdopodobne.


Z doświadczenia wiem że nie.
Ja miałem przerwę jakieś 5-6 miechów jak nie lepiej.
Z prawnego punktu również producent nie może Ci zabrać czegoś za co zapłaciłeś.
Jak nie jeździsz samochodem to Ci go nie zabierają przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować