Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 15:50, bardek napisał:

A która kampania jest najciekawsza? Nightfall, Pro (raczej nie), Factions czy GWEN?

Przeczytałeś wszystko co zawiera post do którego link został przypięty?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41524&pid=1

Zależy co kto lubi. Jeśli mam brać pod uwagę te trzy kampanie, które podałeś, najciekawszy dla mnie był Nightfall. Każda z części oferuje coś innego. Prophecies stanowi dobry wstęp dla nowych graczy i jest największą kampanią. Nightfall jest trudniejszy, ale za to oferuje wiele przydatnych skilli, ładne itemy i całkiem ''przyjemne'' misje. GWEN natomiast to już całkiem co innego - powinieneś ''oczko'' zostawić na koniec, bo to już trochę wyższa szkoła jazdy, czasami może zniechęcać. Ale to co napisałem, było tu już pisane milion razy ;]

Radzę Ci trzymać się kolejności zasugerowanej przez walgierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem u ministra cho i już jestem po intrze, gdzie mam teraz iść żeby rozpocząć tą misje ?
PS. plz trial key do nightfall albo propheciesw albo coś oprócz factions ;). email lolnik1@poczta.onet.pl
I prosze mi nie pisać że mam iść do empiku po trial ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbierz drużynę, a jeśli jesteś liderem musisz nacisnąć "Enter Mission", który jest pod nickami twoich współtowarzyszy. Tak rozpoczyna się wszystkie misje w kampanii Factions i Prophecies. W Nightfall odbywa się to za pośrednictwem odpowiedniego NPCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:45, lukase napisał:

Jestem u ministra cho i już jestem po intrze, gdzie mam teraz iść żeby rozpocząć tą misje
?

panel zarządzania drużyną (P na klawiaturze) i ''rozpocznij misję'' (lub coś w tym guście)

Dnia 01.10.2008 o 17:45, lukase napisał:

PS. plz trial key do nightfall albo propheciesw albo coś oprócz factions ;). email lolnik1@poczta.onet.pl
I prosze mi nie pisać że mam iść do empiku po trial ;).

idź do empiku po trial albo kup pełną wersję gry. i przestań nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na swoim koncie Gw parę miesięcy. Loguję się a tu komunikat: Aby grac na tym koncie musisz zakupic przynajmniej 1 częśc GW w naszym sklepiku (nie cytuję jednak ogólny sens jest taki). O co chodzi? Moje konto dostało bana? Przecież nic takiego nie zrobiłem. Da się to może jakoś "naprawic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:51, Azrathel napisał:

> PS. plz trial key do nightfall albo propheciesw albo coś oprócz factions ;). email
lolnik1@poczta.onet.pl
> I prosze mi nie pisać że mam iść do empiku po trial ;).
idź do empiku po trial albo kup pełną wersję gry. i przestań nudzić.

Byś przeczytał moje posty to byś wiedział że musze po kryjomu kupić.
Ps. w tej tablece są tylko wypisani moi kompani i nic poza tym nie ma żadnego rozpocznij misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:58, lukase napisał:

Byś przeczytał moje posty to byś wiedział że musze po kryjomu kupić.


Eeee? Że co i jak?

Dnia 01.10.2008 o 17:58, lukase napisał:

Ps. w tej tablece są tylko wypisani moi kompani i nic poza tym nie ma żadnego rozpocznij
misje


Znajdujesz się aby na pewno w lokacji Minister Cho''s Estate (Posiadłość Ministra Cho), czy może poza jej granicami (np. nie latasz z henchami po Sunqua Valley?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki thx :p byłem koło pałacu wtedy.
A co do tego po kryjomu bo rodzice mi gier nie pozwalają kupować więc musze kupić tak żęby o tym nie wiedzieli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut

Hm. Ja tak miałem, jak prosiłem o łączenie kont - wtedy info to dostało konto, na którym kampania (u mnie - Factions) została zbanowana, a ja dostałem nowego keya... U ciebie chyba jest to samo, czyli raczej dostałeś bana... Napisz do Supportu AN, może oni to jakoś wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Napisz do Supportu AN, może oni to

Dnia 01.10.2008 o 18:07, Mr.M napisał:

jakoś wyjaśnią.

A gdzie jest jakiś e-mail do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:01, RAVvy napisał:

Odblokowałem sobie elity zaishen, podobno można tam farmić 6kfb/1dzień. Ja zrobiłem gdzieś
tak 2k i przestało mi lecieć fb, o co chodzi?


Wiki przychodzi z pomocą:
If you die with 2,000 faction or more, the first few wins will not yield any faction.
Czyli bij dalej, aż zacznie lecieć znowu - takie ograniczenie utrudniające, żeby ci co chcą zdobyć te 6k musieli powalczyć z większą liczbą przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:35, Cieju09 napisał:

O co chodzi z tymi bohaterami??

Bohaterowie to postacie, które towarzyszą nam w naszych przygodach. Możemy rozwijać ich umiejętności, sterować nimi w razie potrzeby, zaopatrywac ich w zdobyte przez nas przedmioty. Są to tacy najemnicy, tylko że możemy ich bardziej "kontrolować".

Dnia 01.10.2008 o 17:35, Cieju09 napisał:

Kiedy można ich odblokować?

Są dostępni wyłącznie jeśli posiadasz kampanię Nightfall lub dodatek Gwen, na początku masz dostęp do kilku, wraz z postępami w fabule masz dostęp do nowych bohaterów.

Dnia 01.10.2008 o 17:35, Cieju09 napisał:

Są dostepni w PVE?

PvE i PvP w bitwach bohaterów i GvG

Dnia 01.10.2008 o 17:35, Cieju09 napisał:

A i czy taki oni też zdobywają lvle? Za odp z góry thx

Zdobywają tak samo jak nasza postć i to my rozdzielamy im punkty atrybutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:35, Cieju09 napisał:

O co chodzi z tymi bohaterami?? Kiedy można ich odblokować? Są dostepni w PVE? A i czy
taki oni też zdobywają lvle? Za odp z góry thx


Bohaterów można zdobyć, tylko wtedy, gdy ma się Guild Wars Nighfall, lub Guild Wars Eye of the North. W tym kampaniach dostaje się je w większości, wraz z rozwinięciem się wątku głównego. Są dostępni tylko na PvE nie licząc walk PvP 1v1 ( gdzie grasz przeciwko innemu graczowi, używając jeszcze 3 wybranych przez siebie bohaterów ). Oczywiście również zdobywają levele. Maksymalny poziom to tez 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować