Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 20:41, Cieju09 napisał:

Sory ale nie dało się edytować
Czy ta postać jest źle prowadzona?


Jak na 10 lvl, to jest ok. Wszystkie skille z jednej szkoły plus powtarzalny res. Dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:25, Cieju09 napisał:

Czyli dali tą zakładke u kapłanów Baltazara (w podstawowej wersji), żeby mnie zdenerwować
i żebym kupił dodatek?

Nie. Po prostu już masz zainstalowane wszystkie kampanie, tylko je teraz musisz odblokować odpowiednimi kluczami. A poza tym ta gra jest bez abonamentu, a jest tak świetna, że można poświęcić kolejne 60 zł na kolejną kampanię.

Gdzie najszybciej zdobywa się pkt. Baltazara? Oprócz Zaishen i Elite Zaishen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:32, Grinczar napisał:

Nie. Po prostu już masz zainstalowane wszystkie kampanie, tylko je teraz musisz odblokować
odpowiednimi kluczami. A poza tym ta gra jest bez abonamentu, a jest tak świetna, że
można poświęcić kolejne 60 zł na kolejną kampanię.

Proponuję przeczytać post dwa razy, bądź wiecej, a potem dopiero pisać odpowiedź ;p Co ma twoja odp. do tamtego posta? Chyba nic -_-

@Cieju09
U Kapłana Balthazara są bohaterowie do odblokowania w trybie PvP. Ogólnie jest tak że idąc z fabułą pojawiają sie nowi bohaterowie, ale nie zawsze załóżmy chce ci się robić jakiegoś questa aby któregoś odblokować aby był w PvP dostępny, wtedy za 3k pkt. Balthazara odblokowujesz go sobie, ale on jest tylko dla trybu PvP, aby mieć go w PvE musisz wykonać ten quest. No cóż, musisz się przyzwyczajić do oglądania ich, a nie do gry z nimi dopóki nie kupisz Nightfall albo EotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:32, Grinczar napisał:

Gdzie najszybciej zdobywa się pkt. Baltazara? Oprócz Zaishen i Elite Zaishen?


Kolejno w trybach PvP: GvG>HA>RA/TA>AB>HB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 07:22, Cafel napisał:

> Gdzie najszybciej zdobywa się pkt. Baltazara? Oprócz Zaishen i Elite Zaishen?

Kolejno w trybach PvP: GvG>HA>RA/TA>AB>HB


HB wcisnąłbym przed AB, zwłaszcza jeśli ktoś gra turnieje. Co prawda podczas samej walki leci tego tyle co nic 1-1,5k (na 1,5-1,75h), ale jak kupi się token to po skończeniu turnieju, będąc nawet kompletnym amatorem bez wiedzy jak HB właściwie działa zanim się zacznie grać (jak choćby ja - wszedłem na obsa HB, spisałem buildy hero, trochę zmodyfikowałem pod siebie i poleciałem nawet nie czytając za co się ustala zwycięzce meczu xD), bez większego trudu wyłapać 8-9RP (w zależności od liczby rund - 6 czy 7, bo 3 zwycięstwa to żaden problem) nawet już na pierwszym turnieju. A przy dobiciu do powiedzmy 10 AT''ka, nawet jeśli ktoś nie gra innego HB, jest już w stanie powalczyć o premiowane dodatkowymi punktami miejsca i wpaść może tych RP ponad 15. Sprawdzone w praktyce przez osobę, która nie ogarnia szybkiego flagowania hero, ale dawała radę nieźle farmić RP pod koniec wakacji - bo teraz już mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:41, Cieju09 napisał:

Sory ale nie dało się edytować
Czy ta postać jest źle prowadzona?


Proponuję dać zestrojenie z ogniem zamiast flary :)
Po angielsku- fire Attunement, zawsze musisz mieć to na pasku grają elementalistą ognia, bardzo ważny skill.
Jeśli chodzi o atrybuty to rozdzielaj po równo w magię ognia i przechowywanie energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:42, Cieju09 napisał:

Ok, dzieki za odpowiedzi, a co do zestrojenia z ogniem to niestety nie mam jeszcze tego
czaru, więc używam flary :P



Możesz go odblokować przez Kapłana Baltazara , a wtedy będziesz mógł nauczyć sie go albo z regular Elementalist Tome albo u każdego nauczyciela umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:42, Cieju09 napisał:

Ok, dzieki za odpowiedzi, a co do zestrojenia z ogniem to niestety nie mam jeszcze tego
czaru, więc używam flary :P


To musisz mieć. Każdy to dostaje jeszcze w tutorialu. Jeśli jednak faktycznie nie masz (w co wątpię), to idź do byle jakiego nauczyciela umiejętności i zakup. Pierwsze skille są za grosze, więc Cię to nie zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:08, Budo napisał:


idź do byle jakiego nauczyciela umiejętności i zakup.


Ja nie jestem pewien, ale tego skilla chyba nie ma u każdego trainera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uhh... myślałem, że to się ma od początku O_O
Jak widać nie... no cóż, przepraszam za zamieszanie, quest na fire attunement w proph dopiero w Fishermen''s Haven... dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:03, lukase napisał:

Jak zasiać nasiona ?
Jestem już na polu i nie wiem jak zasiać te nasiona.


A ja proponuję czytać opisy questów, bo jak z tym masz problem, to nie chcę wiedzieć co będzie przy innych questach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zawsze gdy ma się jakiś problem zajrzeć na http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page Zapewniam cię, że znajdziesz tam odpowiedź na większość nurtujących cię pytań.

I dołączam się do rady Budo. Czytaj opisy bo jak byk stoi "Kneel and plant seeds in each of the farmer''s fields." (mam nadzieję, że nie pomyliłem zadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 17:51, Azrathel napisał:

panel zarządzania drużyną (P na klawiaturze) i ''rozpocznij misję'' (lub coś w tym guście)

W miastach i outpostach nie można chować panelu drużyny. P otwiera panel z henchami, herosami i anonsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:31, Qamar napisał:


> panel zarządzania drużyną (P na klawiaturze) i ''rozpocznij misję'' (lub coś w tym
guście)
W miastach i outpostach nie można chować panelu drużyny. P otwiera panel z henchami,
herosami i anonsami.


nie mnie to mów, ja umiem rozpocząć misję. chyba normalne jest, że im większe masz doświadczenie, tym bardziej zapominasz podstaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować