Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 18:34, Azrathel napisał:

nie mnie to mów, ja umiem rozpocząć misję. chyba normalne jest, że im większe masz doświadczenie,
tym bardziej zapominasz podstaw ;]


A wiesz, że jak klikniesz na najemnika i potem plus, to możesz go dodać do drużyny? Ale nie możesz mieć dwóch takich samych naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:55, Piotrekgościu napisał:

Nie grałem na swoim koncie Gw parę miesięcy. Loguję się a tu komunikat: Aby grac na tym
koncie musisz zakupic przynajmniej 1 częśc GW w naszym sklepiku (nie cytuję jednak ogólny
sens jest taki). O co chodzi? Moje konto dostało bana? Przecież nic takiego nie zrobiłem.
Da się to może jakoś "naprawic"?

Wydaje mi się, że na zbanowanym koncie nie można by zakupić jakiegokolwiek produktu. Nie było to przypadkiem konto trialowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak przejść misje z wioską gdzie są zarażone potwory .
Już 5 raz próboje przejść i ciągle wszyscy giną.
Ps. 18 minut triala proszę o przeslanie traial keya jeśli ktoś może na maila : lolnik1@poczta.onet.pl (wszystko oprócz factions).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:41, Qamar napisał:

Nie było to przypadkiem konto trialowe?


Nie, było to normalne, eleganckie konto z Prophercies, Factions i Nightfallem. Nie grałem w GW gdzieś od maja, a teraz jak wchodze, to właśnie mam ten komunikat. Naprawdę nie wiem o co chodzi. Acha, zmieniłem jakoś niedawno email do konta, ale to chyba nie jest powodem? Napisał bym wiadomośc do jakiegoś działu support, ale chyba trzeba byłoby po angielsku prawda? I też uważam, że ban powinien byc jakiś bardziej wyraźny tym bardziej, że w dwie różne osoby powiedziały, że gdy dostanie się bana, to powinna przyjśc stosowna wiadomośc na email, a oczywiście nic takiego nie dostałem. Poza tym za co miałbym miec zablokowane konto? Naprawdę nic nie zrobiłem przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:45, lukase napisał:

Ps. 18 minut triala proszę o przeslanie traial keya jeśli ktoś może na maila : lolnik1@poczta.onet.pl
(wszystko oprócz factions).

Jeśli masz ten komfort, że w mieście masz Empik to idź i zakup te triale za 5zł. Bodajże te z Empiku są dłuższe (20 godzin). 5zł to nie majątek, na jakieś czipsy/colę/itp. pewnie wydajesz nie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 18:34, Azrathel napisał:

nie mnie to mów, ja umiem rozpocząć misję. chyba normalne jest, że im większe masz doświadczenie,
tym bardziej zapominasz podstaw ;]

Wiem, że ty nie będziesz miał problemów z rozpoczęciem misji. Rozumiem też mechanizm tej pomyłki. Skorygowałem jednak tą informację w trosce o tych, którzy kierując się nią chcieliby szukać przycicku startu misji w tamtym panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:55, lukase napisał:

A to mnie rozbawiłes chipsy i słodycze jem tylko okazjonalnie na urodziny itd. .
A do empiku troche drogi jest ale pójde jutro ;).

idź i przestań, że tak powiem, truć pupę.
zresztą, i tak będziesz miał bubę, bo na każdego triala musisz założyć osobne konto - czyli będziesz musiał robić nową postać.

Qamar -> okej, okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 19:16, Azrathel napisał:

zresztą, i tak będziesz miał bubę, bo na każdego triala musisz założyć osobne konto -
czyli będziesz musiał robić nową postać.


Chyba się dało dodać inny trial-key do istniejącego konta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 19:21, Mr.M napisał:

Chyba się dało dodać inny trial-key do istniejącego konta :P


może, ale powątpiewam - ludzie zamiast kupować pełne kampanie jechaliby na trialach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:29, Azrathel napisał:

może, ale powątpiewam - ludzie zamiast kupować pełne kampanie jechaliby na trialach :P


Nie da się tylko dodać klucza do kampanii, której trial został na koncie wyczerpany - jestem pewny, bo sam dodawałem wszystkie możliwe triale do konta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 19:29, Azrathel napisał:

może, ale powątpiewam - ludzie zamiast kupować pełne kampanie jechaliby na trialach :P


Nie. :) Można dodać inny trial, ale pod warunkiem, że będzie on do innej kampanii, niż ten zarejestrowany, a o to naszemu koledze Lukase''owi chyba chodzi, nie? Żeby wszystkie kampanie wypróbować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom wszystkie kampanie chce poznać a w poniedziałem podstawke kupie.
A w tej podstawce jest jakiś dodatek czy co?
Bo jak patrzałem to nie było triala do podstawki.
A może trzeba jeszcze dokupić jakiś dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie texmoda, mape canthy.tpf. Klikam na wielki folder, daje gw.exe. Potem output format JPG. Daje packagemod i klikam run, Pojawia się komunikat SHIT HAPPENED: D''OH? Wie ktoś o co chodzi?
PS:GW oczyścicie wyłączone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, było to normalne, eleganckie konto z Prophercies, Factions i Nightfallem. Nie grałem
> w GW gdzieś od maja, a teraz jak wchodze, to właśnie mam ten komunikat. Naprawdę nie
> wiem o co chodzi. Acha, zmieniłem jakoś niedawno email do konta, ale to chyba nie jest
> powodem? Napisał bym wiadomośc do jakiegoś działu support, ale chyba trzeba byłoby po
> angielsku prawda? I też uważam, że ban powinien byc jakiś bardziej wyraźny tym bardziej,
> że w dwie różne osoby powiedziały, że gdy dostanie się bana, to powinna przyjśc stosowna
> wiadomośc na email, a oczywiście nic takiego nie dostałem. Poza tym za co miałbym miec
> zablokowane konto? Naprawdę nic nie zrobiłem przecież :)
To rzeczywiście dziwne. Email z informacją o banie mógł ugrząźć w katalogu "spam". Ktoś mógł ukraść twoje konto i podejmować działania, które doprowadziły do bana, ale wtedy dziwne by było, że nie zmienił loginu i hasła. Wydaje mi się również, że zbanowane konto nie tak powinno wyglądać jak to opisujesz. Powinieneś się skontaktować z suportem. Niestety po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:11, lukase napisał:

Tyle że jak wchodze na strone empiku wpisuje guild wars to się pojawiają tylko gry a
triala nie ma.


No cóż jest to nowość ;P no i może nie zdążyli wsadzić tego do oferty bądź nie opłaca się im wysyłkowo sprzedawać przedmiotu za 5 zł ;P. (strona empiku ma się nijak do sklepu, bo tutaj jest jak już pisałem sprzedaż wysyłkowa ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ale dziś miałem szczęście Empik odwiedzić (akurat chciałem zakupić nową książkę) i triale były ceny co prawda nie widziałem ale ich istnienie mogę potwierdzić. Jakby co Empik który odwiedziłem mieści się w Zabrzu woj. Śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować