Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 19:35, Mr.M napisał:

Podstawka = Guild Wars Prophecies ;-)


Mr.M podstawką można nazwać każdą z części Proph, Factions, Nightfall gdyż każda z nich to oddzielna kampania ;P. Zresztą chyba wiesz o czym mówię :P. (Jak coś to tylko sprostowanie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:16, garrick napisał:

> Podstawka = Guild Wars Prophecies ;-)

Mr.M podstawką można nazwać każdą z części Proph, Factions, Nightfall gdyż każda z nich
to oddzielna kampania ;P. Zresztą chyba wiesz o czym mówię :P. (Jak coś to tylko sprostowanie
:P).


No niby tak, ale po co komplikować sprawę? Proph podstawka i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah!
Mama idzie do pracy jutro więc odrazu kupie gre ;).
Tylko teraz się zastanawiam jaką część wybrać.
I słyszałem żę któryś dodatek wymaga jakiegoś innego dodatku do ciągłości fabuły to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi się zdaje, to na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi w F.A.Q.

Czym różni się obsydianowa zbroja od innych elitarnych? Oprócz ceny i wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:34, Grinczar napisał:

Czym różni się obsydianowa zbroja od innych elitarnych? Oprócz ceny i wyglądu...

Generalnie rzecz biorąc elitarne zbroje w GW różnią się tylko ceną, wyglądem, miejscem zakupu, surowcami potrzebnymi (co wiąże się z ceną) i ewentualnie kolorem, jak sobie pomalujesz ;]. Ot, cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie opłaca się inwestować w obsydianową - rozumiem. Ale raz mi się zdarzyło, że pisało, iż nie mogę użyć czaru na przeciwniku, bo ma zbroję z obsydianu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:42, Grinczar napisał:

Czyli nie opłaca się inwestować w obsydianową - rozumiem. Ale raz mi się zdarzyło, że
pisało, iż nie mogę użyć czaru na przeciwniku, bo ma zbroję z obsydianu...

Nie zbroję, tylko nałożony czar Obsidian Flesh
http://guildwars.wikia.com/wiki/Obsidian_Flesh
http://pl.guildwars.wikia.com/wiki/Obsydianowe_Cia%C5%82o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:49, lukase napisał:

A czemu eye of the north kosztuje 2 razy więcej niż inne dodatki ?
Eye fo the north 99,99 Faction 54,90


po pierwsze Eye of the North to dodatek, a reszta to kampanie- różnica jest taka, że dodatek wymaga posiadania kampanii, aby móc go odpalić. Poza tym jest najnowszą częścią i dlatego jest najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:49, lukase napisał:

A czemu eye of the north kosztuje 2 razy więcej niż inne dodatki ?
Eye fo the north 99,99 Faction 54,90


Bo wyszło najpóźniej i jest jeszcze stosunkowo "świeże".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:42, Grinczar napisał:

Czyli nie opłaca się inwestować w obsydianową - rozumiem. Ale raz mi się zdarzyło, że
pisało, iż nie mogę użyć czaru na przeciwniku, bo ma zbroję z obsydianu...

Nie opłaca się? Jak się komuś podoba jakaś elitarna zbroja, to czemu nie. A to o czym mówisz to jest ten czar, do którego link podała Ci TYHE i walgierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:49, lukase napisał:

A czemu eye of the north kosztuje 2 razy więcej niż inne dodatki ?
Eye fo the north 99,99 Faction 54,90

*Boże daj nam siły i oddal nas od złego*
Nie chce nic mówić, ale nie spotkałem dawno tak niesamodzielnego i tak niekreatywnego osobnika "(nie, to nie jest komplement). Jakbyś chociaż popatrzył chwilę zobaczyłbyś ze Factions jest w edycji Platynowej, a EotN nie, dlatego taka różnica cen. I serio, nie będę się prosił. Skończ z robieniem sobie z tego tematu blogaska, bo naprawde nie jest nam do życia potrzebne czytać o twoich erpetiach z mamą, meblami, psem, kotem, czy co tam jeszcze było. Estetyki, stylu, stylistyki Ci życzę z tego całego mojego niemiłego juz wg. ciebie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:55, wip_01 napisał:

Skończ z robieniem sobie z tego tematu blogaska, bo naprawde nie jest nam do życia potrzebne czytać o twoich erpetiach z mamą, meblami, psem, kotem, czy co tam jeszcze było. Estetyki, stylu, stylistyki Ci życzę z tego całego mojego niemiłego juz wg. ciebie serca.


Więcej cierpliwości. Nie ma obowiązku odpowiadać na posty, które wydają się być tego niegodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:57, walgierz napisał:

Więcej cierpliwości. Nie ma obowiązku odpowiadać na posty, które wydają się być tego
niegodne.


Gdyby on tego nie napisal, zrobilby to w końcu ktos inny, np. ja. Ten "kolo" musi wreszcie zrozumiec ze to topic o GW a nie o tym "jak zdobyc gre zeby mama nie wiedziala bo nie pozwala mi kupowac gier etc."

Ech, no dobra, nie karmy trolla, nie róbmy offtopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam co się będzie działo gdy kupi GW... Pamiętam jego posty z tematu o relacjach damsko - męskich. No cóż, trzeba będzie wytrzymać.

W ten weekend podwójne glady i FB na RA/TA... Trzeba będzie trochę pograć i ponabijać FB, Z-keyów nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle żę ja was nigdy się nie pytałem jak zdobyć gfre żeby mama nie wiedziała.
Ps. Idę teraz do sklepu nightfalla i factions kupie.
I jak nie chcxecie odpowiadać na moje posty to poco odpowiadacie.
A wczoraj tak banalne pytania zadałem bo mama już była na kompie i nie miałem czasu poczytać opis gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam już 2 częsci gry.
Ale mój kolega chce triala a ja wtedy tylko miałem tyle ile na grę i nie kupiłem triala za 5 zł .
Apropo to jak się pytałem o triala to mi powiedział, że jak kupujesz gre to możesz kupić za 5 zł tego triala, więc samego triala nie mogłem kupić.
Proszę o trial keya do factions lub nightfalla dla kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 13:19, lukase napisał:

Ok mam już 2 częsci gry.
Ale mój kolega chce triala a ja wtedy tylko miałem tyle ile na grę i nie kupiłem triala
za 5 zł .
Apropo to jak się pytałem o triala to mi powiedział, że jak kupujesz gre to możesz kupić
za 5 zł tego triala, więc samego triala nie mogłem kupić.
Proszę o trial keya do factions lub nightfalla dla kolegi.


A poszukałeś w we własnym pudełku z grą? Niby skąd mamy te triale? Są dodawane do pełnej wersji GW. Geez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować