Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

Już wybrałem, jak widać wszystkim na złość xD

Ano, wyglądasz trochę jak terminator :P

Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

Ancient na czarno- myślałem, że będzie lepiej wyglądać, chyba przemaluję na biało...

Różne kolory dają różne efekty :)

Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

a w obsi cały czas nie biegam, zależnie od broni, bo dla każdej mam inny armor...

No tak ale jest duzo zbroi z gwen, jest imo w czym wybierać :)

No ale gratuluje broni, ja tam mam jakieś grosze w storage i czekam na ten halloween jak nie sprzedam ToT bagów to chociaż jakieś title może wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, brzydka jak noc ta czarna była, już przemalowałem xD
Co do kasy- a co mam chomikować? ;]
Chociaz elite Luxon też mi się podoba i chyba też sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie zamierzam zrobić nową postać i pograć tak na serio (pierwszy cel- wszystkie elity) i czy monkiem dobrze się gra na solo z henchami+herosy, chodzi mi o to czy jako np. Monk na LoD, mam szanse wmiarę liczyć na DPS moich przydupasów, samemu robić misjie questy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:35, Ziloh napisał:

Mam pytanie, a mianowicie zamierzam zrobić nową postać i pograć tak na serio (pierwszy
cel- wszystkie elity) i czy monkiem dobrze się gra na solo z henchami+herosy, chodzi
mi o to czy jako np. Monk na LoD, mam szanse wmiarę liczyć na DPS moich przydupasów,
samemu robić misjie questy itp?

2 miesiace temu tez zaczalem grac tak "na powaznie" i wybor klasy padl wlasnie na monka, ktory od 12 miesiecy nic nie robil po wyjsciu z pre-ascalonu. Od tamtego czasu zdobylem juz proty wszystkich kampanii, wylapalem wszystkie elity w Canthcie i zvanquishowalem ten kontynent, co dalo mi r1 w wymaksowanych tytulach, wiec mysle, ze moge sie na ten temat wypowiedziec. ;] Pomijajac vanki i kilka misji, caly czas gralem praktycznie sam z bardzo wydajnym i efektywnym skladem i buildem. Zaczne wpierw od hero - w moim przypadku skupilem sie na jak najwiekszym dmg z ich strony i zdecydowalem sie na 2x SF ele oraz necro MMa. Przez wszystkie fabuly przedzieralem sie w mgnieniu oka. Klopotow z healem raczej nie miewalem, gdyz obecnie na PvE zamiata build oparty na elicie Healer''s Boon, a i z henkow zawsze bralem przynajmniej jedna postac do pomocy w leczeniu. LoD w obliczu HB jest przestarzaly i moim zdaniem malo wydajny. Przez 90% mojego monkowania gralem tym buildem, ktorego polecam i tobie: http://tiny.pl/srvj . Prosty i naprawde przodujacy obecnie w PvE. Jak chcialbys wiedziec cos jeszcze, to pytaj.

Ja tym czasem zrobilem sobie mala przerwe od monka i od wczoraj przechodze sobie ponownie znakomita moim zdaniem fabule Factions. Tym razem asasynka, 8 misji juz za mna. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

primeval ma połowa warów, druga połowa ma kurzick :/


Armorki dla warków z NFa, to jeden wielki smutek jak dla mnie.
Najładniejsze są w Faction (nie licząc bijącego wszystko elite templara).
Ja mam elite templara, elite canthan i norn. Następny będzie elite luxon ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

E tam. Kupiłem już ancient, pomalowałem na czarno, po czym stwierdziłem że brzydki i machnąłem na srebrno. Teraz wygląda spoko. Ogólnie reszta zbroi z nf mi się też podoba, sunspear jest na przykład bardzo ładny. Vabbian tylko taki sobie... ja mam teraz elite dragon, ancient, obsidian, dwarven i elite platemail (do farmu, młotów, mieczy, toporów i włóczni :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:51, walgierz napisał:

Armorki dla warków z NFa, to jeden wielki smutek jak dla mnie.

A Primeval? ;>
Jak dla mnie to najładniejsze dla warka są armorki z EotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:07, walgierz napisał:

Porażka. Ale jak ktoś lubi być chodzącą jeżyną...


Eee w porównaniu do Obsi to wygląda super. Obsi to dla mnie porazka i to prawie dla każdej profesji. Dla Paragona Obsi wygląda nieźle. Dla Warka tandetnie. Ale o gustach sie nie dyskutuje. :-)
Mnie tam nie zależy żeby się obnosić z drogimi armorami. Kupuje tylko to co niezbędne. Mój Paragon cały czas lata w Primeval i jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś poradzić na temat armourów? Która z tych jest najlepsza dla asska według was, a która jest najrzadsza z obok wymienionych? Elite Kurzick, Elite Luxon, Vabbian, Monument, Elite Imperial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najwięcej widzi się Elite Kurzick i Imperial.Vabbian tez dość często widziałem, Luxon ostatnio staje się popularny natomiast rzadko widuję Monument. Gdybym miał wybierać to wybrałbym Elite Luxon ale na twoim miejscu zastanowiłbym się nad Elite Canthan.

Edit: Małe błędy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:00, Gall historyk napisał:

Zdecydowanie najwięcej widzi się Elite Kurzick i Imperial.Vabbian tez dość często widziałem,
Luxon ostatnio staje się popularny natomiast rzadko widuję Monument. Gdybym miał wybierać
to wybrałbym Elite Luxon ale na twoim miejscu zastanowiłbym się nad Elite Canthan.

Edit: Małe błędy były.


jak dla mnie Elite canthan zbyt normalnie wygląda. Dobra to pewnie tego monumenta wezmę, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad armorem dla derwa i monka, derw mój ma ancient ale niezbyt mi się ten armor podoba, myślałem nad Monumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:32, Piotrbov napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak łatwo i szybko można zdobywać punkty reputacji u Vangardy
( ludzi )?


Weekend reputacji akurat był niedawno ;]
Najlepiej to chyba czyścić dalada uplands, albo sacnoth valley za pomoca devourera. Ale to długa i niewdzięczna robota ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:32, Piotrbov napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak łatwo i szybko można zdobywać punkty reputacji u Vangardy
( ludzi )?


Ewentualnie wypełniać i oddawać książki za rep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Czyszczenie Dalada i Sacknoth jest długie i za pewne nudne.Wymaga do tego żywej ekipy jako,że henche nie mogę używać Devourerów.Proponuję wypełnianie książek.Jednakowoż robienie EotN na HM też nie należy do najłatwiejszych zadań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja to mam zawsze dylematy co do postaci. Chcę sobie zrobić postać którą będę grał już tak "na serio". Niby moją ulubioną klasą w każdej grze jest wojownik, ale takowego już mam na 20 lvl, z dość dobrymi itemkami. Co prawda to postać mojego brata ciotecznego (jak nie miał u mnie w co grać to włączył GW), ale, ze mu sie to znudziło to ja przejąłem jego postać. Mam też derwa, którym gram od początku zetknięcia sie z GW, ale znowu nim też mi sie gra już znudziła, zrobiłem sobie Huntera... dobiłem do 20 i znudził mi się... I teraz nie wiem jaką sobie profesję zrobić, zastanawiałem się nad połączeniem mesa z wojem, ale nie wiem czy to dobry pomysł. A chciałbym żebyście mi doradzili kim by sobie zagrać... :) A tylko nie proponujcie mi paragona (mam go na pvp) nudy jak nie wiem co, nikt mnie zabić nie może... wolę trochę adrenaliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ele jest przyjemny, ale podobno rozkręca się na wyższych poziomach. Ew. proponuję Ci monka, bo dobrych monków nigdy za wiele. Sam zacząłem dziś takim grać. :)
Ogólnie to przejrzyj klasy i zobacz co Ci pasuje - walka w zwarciu, na dystans, czary (klątwy, leczenie, obrażenia)? Tak będzie najlepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować