Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Mam ponad 500 tych kości,więc nie obraziłbym się jakby jakiś leszcz je zbierał :D

Azra->chętnie zrobię z Tobą kiedyś Eternal Grove :D

Szerszeń->Eternal Grove jest dość trudne.Dzagonur na HM nie wydaje się aż takim problemem,jeśli masz chociaż jednego żywego ziomka,który wie z czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:35, Jarzy napisał:

Szerszeń->Eternal Grove jest dość trudne.Dzagonur na HM nie wydaje się aż takim problemem,jeśli
masz chociaż jednego żywego ziomka,który wie z czym to się je.


Eternal to najtrudniejsza misja HM, to dość powszechnie wyznawana opinia. A Dżagonur można z h/h zrobić - jest filmik instruktażowy na youtube (skorzystałem, bardzo przydatny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zgadzam się z Tobą Walgierzu.Kiedyś próbowałem zrobić Eternal z herosami i jednym ziomem z gildii,ale się nie udało.Wszystko przez głupich Afflicted :/ Mnie akurat pogrążył wtedy boss wojak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja właśnie lubię misje w Factions... za to nie lubię tych z propa... ale pewnie to dlatego, że z propowymi już się męczyłem po x razy i jak mam dwudziesty raz robić jakieś aurory czy inne to mi się na wymioty zbiera ;]

A moja ulubiona misja w całym gw to chyba Tahnakai Temple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zbiera na wymioty jak mi jednej sekundy do mastera braknie. To jest dopiero przegięcie. Wolę juz misje w Prophecies. Są nawet ciekawsze niż na kolanie pisane misje w Factions. Choć sa wyjatki oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

E tam. Wg mnie Factions ma najlepszą fabułę ze wszystkich części... jest ciekawa i nawet jak ktos ciągle klika skip, next, next, skip itd to coś zrozumie. Nie jest rozwlekła tak jak fabuła w propie, an banalna i przesadnie zakręcona jak ta w Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:04, Varo napisał:

Mam dwa pytania :
- Wie ktoś jak zaliczyć na nagrodę mistrza misję Schronisko Rilohn (Rilohn Refuge)


Pokonać ele bossa (The Drought) bez wyłączania pomp. Szczerze mówiąc nie miałem problemu z zaliczeniem mastera na NM z h/h. Na HM jeszcze nie próbowałem. Spróbuj wylurować potworki wokół bossa i spacyfikuj ich, na koniec bierz się za dość silnego bossa. Przydatne mogą być interrupty, ale ogólnie można sobie poradzić, nie jest to jakoś szczególnie trudna misja.

http://wiki.guildwars.com/wiki/Rilohn_Refuge

Dnia 21.10.2008 o 13:04, Varo napisał:

- Może mi ktoś na mapce zaznaczyć tron tajemnic ?
http://www.globalgamingclan.org/guild_wars_nightfall_map.jpg


http://wiki.guildwars.com/wiki/Throne_of_secrets

Znajduje się w Realm of Torment, a dostęp jest przyznany tylko po udanym przejściu misji Abbaddon''s Gate. Czyli na tej mapce nie za bardzo Ci to mogę zaznaczyć. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:25, szerszeń45 napisał:

Pokonać ele bossa (The Drought) bez wyłączania pomp. Szczerze mówiąc nie miałem problemu
z zaliczeniem mastera na NM z h/h. Na HM jeszcze nie próbowałem. Spróbuj wylurować potworki
wokół bossa i spacyfikuj ich, na koniec bierz się za dość silnego bossa. Przydatne mogą
być interrupty, ale ogólnie można sobie poradzić, nie jest to jakoś szczególnie trudna
misja.

Czyli po prostu zostawić te pięć pomp w spokoju, zabić wszystkich, a potem suszę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:31, Varo napisał:

Czyli po prostu zostawić te pięć pomp w spokoju, zabić wszystkich, a potem suszę ? :)


Dokładnie tak ;) Polecam zabrać ze sobą łuk coby zlurować te potworki otaczające samą suszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Popieram.Czasówki są z deka upierdliwe :/ Kosztują o wiele więcej nerwów niż normalne misje.

Varo->proponuję wziąć duszka Winter(skill łuczników),bo on anuluje bonus Suszy do ataków.Poza tym bierz coś co ogłusza przeciwnika(daze) np.Broad Head Arrow.No i rozprosz ekipę,bo mimo wszystko Susza to boss i jego Sandstorm potrafi skopać d...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 07:35, HumanGhost napisał:

Niecierpię misji w Factions. Głupia gra na czas. Mam nadzieję, że nie zrobią takiego
bubla w GW2.


Wiesz, ja też nie cierpię czasówek. Ale misje w Faction tylko przy pierwszym podejściu są trudne. Robiąc je kolejnymi postaciami (głównie z h/h) zawsze mam mastera - grunt to obeznanie z misją. Jak masz z którąś problem, to krzycz na GC, chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak zebrałem do kupy, to co wiem oi tym halloween to wyszło takie coś:
-Mad King Thorn pojawia się co 3h(?) w LA i Kamadanie, a zabawa(chyba)polega na tym, że on opowiada dowcipy, a my się z tego śmiejemy, wpisując odpowiednie komendy
-U collectorów wymienia się itemy na flachy i cukierki.
-Z mobów wypadaj ToT bagi
To co nie wiem:
-skąd brać czapeczki i inne przebrania. Jedni mówią, że dostajemy za free, jak wysłuchamy mowy Thorna, a inni coś tam marudzą, że nooby będą o czapki prosić
-sprecyzowanie punktu1.
-gdzieś czytałem, że będzie można brać jakieś specjalne questy, to prawda?
-o co chodzi z tymi kawałami Thorna. Trzeba jakieś zagadki rozwiązywać?
Z góry dzięki za info, bo ja jestem zielony-moje pierwsze halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 16:45, RAVvy napisał:

To co nie wiem:
-skąd brać czapeczki i inne przebrania. Jedni mówią, że dostajemy za free, jak wysłuchamy mowy Thorna, a inni coś tam marudzą, że nooby będą o czapki prosić

Z tego co pamiętam, to czapki pojawiają się automatycznie w inventory po wizycie Mad Kinga.

Dnia 21.10.2008 o 16:45, RAVvy napisał:

-sprecyzowanie punktu1.

zabawa w Mad King mówi - trzeba wpisywać odpowiednie komendy, za prawidłową są nagrody

Dnia 21.10.2008 o 16:45, RAVvy napisał:

-gdzieś czytałem, że będzie można brać jakieś specjalne questy, to prawda?

Z tego co pamiętam, to nie. Nie kojarzę questów Halloweenowych.

Dnia 21.10.2008 o 16:45, RAVvy napisał:

-o co chodzi z tymi kawałami Thorna. Trzeba jakieś zagadki rozwiązywać?

Nie, śmiejesz sie kiedy żartuje.

Dnia 21.10.2008 o 16:45, RAVvy napisał:

Z góry dzięki za info, bo ja jestem zielony-moje pierwsze halloween.

Np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:14, walgierz napisał:

> To co nie wiem:
> -skąd brać czapeczki i inne przebrania. Jedni mówią, że dostajemy za free, jak wysłuchamy
mowy Thorna, a inni coś tam marudzą, że nooby będą o czapki prosić
Z tego co pamiętam, to czapki pojawiają się automatycznie w inventory po wizycie Mad
Kinga.

> -sprecyzowanie punktu1.
zabawa w Mad King mówi - trzeba wpisywać odpowiednie komendy, za prawidłową są nagrody

> -gdzieś czytałem, że będzie można brać jakieś specjalne questy, to prawda?
Z tego co pamiętam, to nie. Nie kojarzę questów Halloweenowych.

> -o co chodzi z tymi kawałami Thorna. Trzeba jakieś zagadki rozwiązywać?
Nie, śmiejesz sie kiedy żartuje.

> Z góry dzięki za info, bo ja jestem zielony-moje pierwsze halloween.
Np.

Czyli coś podobnego do eventu na ''papa" Gaile Gray? Dobra już wszystko wiem, dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a kiedy jest to Halloween? Bo muszę fotki do albumu GW zrobić, bo mi się usunęły z poprzedniego roku... :(
BTW jaka była komenda na śmianie się? /laugh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:19, trutututu napisał:

Ej, a kiedy jest to Halloween? Bo muszę fotki do albumu GW zrobić, bo mi się usunęły
z poprzedniego roku... :(


http://www.guildwars.com/events/ingame/halloween2008/

Dnia 21.10.2008 o 18:19, trutututu napisał:

BTW jaka była komenda na śmianie się? /laugh ?



Chyba tak, ale chyba nie ma problemu wpisać /śmiech ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:19, trutututu napisał:

Ej, a kiedy jest to Halloween? Bo muszę fotki do albumu GW zrobić, bo mi się usunęły
z poprzedniego roku... :(
BTW jaka była komenda na śmianie się? /laugh ?

Halloween zaczyna się chyba w ten piątek. Tak, komenda to /laugh.
EDIT:Jak to się dzieje, że z mojego konta w Xunlai Tournament House punktu przechodzą na moją postać w grze. Tzn co zrobić, żeby przeszły. Wiem, że punkty są dodawane co miesiąc z update''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:34, RAVvy napisał:

EDIT:Jak to się dzieje, że z mojego konta w Xunlai Tournament House punktu przechodzą
na moją postać w grze. Tzn co zrobić, żeby przeszły. Wiem, że punkty są dodawane co miesiąc
z update''em.


Normalnie. Wystarczy porozmawiać z gościem od Xunlai Tournament House, po tym jak je można odebrać i automatycznie dostajesz je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować