Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 12:52, RAVvy napisał:

Kurde, brakuje mi już tylko 8k do elite kurz i nagle pojawił się dylemat, czy też elite
lux nie jest lepsza. Normalnie zaraz dostane pier...zdenerwuję się.

Ja moją sinką biegam w black dyed non-elite kurzicku - jest zwyczajnie ładniejszy moim zdaniem od jego elitarnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:09, Mastexx100 napisał:

Czy znalazłby się tu dobry runner? Pilnie potrzebuję dostać się w dwa miejsca (Old Ascalon,
Droksy). Czy mógłby mi ktoś pomóc?


Do Old Ascalonu to ja mogę z chęcią cie podwieźć. Niestety u mnie krucho z kasą więc nie będzie za darmo, ale dostaniesz rabat ( oczywiście, jeśli chcesz ). Do droksów jeszcze nie runnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, możesz liczyć na hojność :P

(edit mode on)
Niestety będę miał czas tylko w weekend, więc jeżeli będziesz miał jak to daj znać :)
(edit mode off)

Więc teraz potrzebuję już tylko runnera do Droknar''s Forge. Jeżeli byłby w stanie ktoś zrobić ten run to proszę dać mi znać na forum, lub w GW.

IGN: Drago Bolter / Melandru Brother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:33, Mastexx100 napisał:

Spoko, możesz liczyć na hojność :P

(edit mode on)
Niestety będę miał czas tylko w weekend, więc jeżeli będziesz miał jak to daj znać :)
(edit mode off)


Spokojnie, ja też więcej czasu dopiero w weekend będę miał

Edit
Budo -----> No cóż nie chce mi się zmianiać i tyle, tyle mam z tym wspomnień itd, smutno mi było by go zmieniać ;). Lecz niedługo kupuje nową zbroje dla asski ( bo ta która mam jest naładowana runami minus 75 HP, i tymi by trochę trudno sie runnowało ) i robię sobie builda Shadow Form.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie e kurz ze względu na sentyment do kurzików :]. Następna będzie e lux, monument, a potem jak zacznę nołlajfić to obsi xD. Posłuchałem się Azrathel''a i zmieszałem zółty z pomarańczowym:

20081023080611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:06, RAVvy napisał:

a potem jak zacznę nołlajfić to obsi xD


IMO dla mnie Male Assassin Obsidian Armor to crap (Female już ładniejszy), tylko maska jest ciekawa. Zresztą, dla mnie obsi to z reguły oznaka szpanu, jak mi znajomy odpowiedział, na pytanie czemu chodzi w Obsi dla Warriora :
"Wiesz, on jest koszmarny, ale kiedyś, jak byłem przywódcą gildii i sojuszu to musiałem się jakoś pokazać." Dla mnie wypowiedź nie pozostawia niczego do komentowania, czysta prawda ;)
Obsi jest ładny dla monka, derva, para (Para Male Obsi to jedyny ciekawy dla niego armor, moim zdaniem ;) ) , ritu jeszcze ujdzie... Ale mesmer, warrior, ele, sin male (female, jak mówiłem, zły nie jest), ranger - to tekstury powstałe chyba dzięki nudzie grafików :P
Ale takie jest moje zdanie, ciebie przekonywać nie będę ;) Ja problemu nie mam, bo obsi dla necro chyba tylko wtedy bym kupił, jak serio bym nie miał co z kasą zrobić, bo jest koszmarny (mowa o Male) :P

Pozdrawiam.
M.

Edit -> Ja dla swojego sina kupiłem Asurana, wygląda cudnie w kolorze brąz+zieleń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:06, RAVvy napisał:

Kupiłem sobie e kurz ze względu na sentyment do kurzików :]. Następna będzie e lux, monument,
a potem jak zacznę nołlajfić to obsi xD. Posłuchałem się Azrathel''a i zmieszałem zółty
z pomarańczowym:


Gratuluję zakupu. Mam nadzieję że będziesz długo nosił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 12:41, kacper422 napisał:

Gratuluję zakupu. Mam nadzieję że będziesz długo nosił ^^


Wątpie. Akura ten model armora dla Asska przeciera się dość szybko na łokciach i kolanach. Dodatkowo z powodu słabych szyć pruje się często w kroku. Jakieś pół roku ponosi i będzie musiał kupić nowy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 12:54, HumanGhost napisał:

> Gratuluję zakupu. Mam nadzieję że będziesz długo nosił ^^

Wątpie. Akura ten model armora dla Asska przeciera się dość szybko na łokciach i kolanach.
Dodatkowo z powodu słabych szyć pruje się często w kroku. Jakieś pół roku ponosi i będzie
musiał kupić nowy. ;]


Bardzo śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:18, kacper422 napisał:

> > Gratuluję zakupu. Mam nadzieję że będziesz długo nosił ^^
>
> Wątpie. Akura ten model armora dla Asska przeciera się dość szybko na łokciach i
kolanach.
> Dodatkowo z powodu słabych szyć pruje się często w kroku. Jakieś pół roku ponosi
i będzie
> musiał kupić nowy. ;]

Bardzo śmieszne ;)


Jak głupio odpowiadasz to i tobie głupio odpowiadają ot co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 12:13, Mr.M napisał:

/.../ Obsi jest ładny dla monka, derva, para (Para Male Obsi to jedyny ciekawy dla niego armor,
moim zdaniem ;) ) /.../


Przed kupnem NFa przeglądałem armory i IMHO Obsidian Paragon Armor (female!) jest najładniejszym pancerzem w całym GW. Już wtedy zapadła decyzja, że muszę grać parasem. :) Cena armoru jest po prostu zaporowa, ale już powoli zbieram, kupiłem w miedzy czasie Elite Sunspear i Ancient, ale tak naprawdę odkładam teraz kasę na Obsidian. Trochę tego zejdzie... a parasem i tak mi się dobrze gra bez tego arma. :) A potem pomyśle nad jakimś Elite Norn, para nie ma zbyt szerokiego wyboru pancerzy niestety, więc u Kurzicków to ja mogę co najwyżej piwko wypić po znajomości. A u Luksonów spearem po łbie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:16, Lord Andre 1 napisał:

Jeżeli ma się tylko kampanie Prophecies to będą dostępne jakieś "atrakcje" na Hallowen
? Bo niby ma być coś w Kamadanie.


W Prophie co roku w LA przybywa Mad King ;). Nie martw się o ile jakąś postacią tam doszedłeś, to masz szansę wziąć udział w tym wspaniałym dniu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:21, Lord Andre 1 napisał:

A to LA to? Pełną nazwą jak by można.


Lion''s Arch. W PL były chyba Lwie Wrota. Miasto portowe Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować