Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 22:59, polskavaenk napisał:

A ja mimo, że nie jestem noobem w GW nie rozumiem skrótów np. ene ani tych cyfr np. 15>50.
Może jest strona gdzie one są opisane? ;p


Najlepiej przekonasz się o tym w samej grze- ale jak grasz w polską wersję to będziesz miał kłopot- ene to energy, czyli energia, 15^50 to inskrypcja do broni zapewniająca większe o 15% obrażenia, gdy Twoja postać ma więcej niż 50% pkt życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytaknko. Jak naprzykład układam build Dunkoro to skill który dam jako pierwszy u niego on go odpali jako pierwszego czy jak to wygląda ?? Odpala je po kolei czy dowolnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:36, ghos-t napisał:

Witam mam pytaknko. Jak naprzykład układam build Dunkoro to skill który dam jako pierwszy
u niego on go odpali jako pierwszego czy jak to wygląda ?? Odpala je po kolei czy dowolnie
??

W założeniu każdy z herosów używa buildu zgodnie z jego przeznaczeniem jak i w zależności od sytuacji podczas gry - swego czasu różnie z ich skutecznością bywało, ale w większości przypadków operują skillami tak jak powinni. Dodatkowym plusem jest fakt, że ich czas reakcji jest teoretycznie znacznie lepszy niż ludzi, więc powinni być skuteczniejsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:42, Pajonk78 napisał:

> Witam mam pytaknko. Jak naprzykład układam build Dunkoro to skill który dam jako
pierwszy
> u niego on go odpali jako pierwszego czy jak to wygląda ?? Odpala je po kolei czy
dowolnie
> ??
>
W założeniu każdy z herosów używa buildu zgodnie z jego przeznaczeniem jak i w zależności
od sytuacji podczas gry - swego czasu różnie z ich skutecznością bywało, ale w większości
przypadków operują skillami tak jak powinni. Dodatkowym plusem jest fakt, że ich czas
reakcji jest teoretycznie znacznie lepszy niż ludzi, więc powinni być skuteczniejsi.
;)



Czyli odpalają tak jak chca a nie w kolejności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh w czasie Twojej nieobecności AN prowadziła liczne eksperymenty w zakresie AI, czasem chodzili jak w zegarku, czasem stali w miejscu, a czasem zachowywali się jak hencze z początków propa. Z tego co kojarzę to obecnie dużo skilli ma przypisane indywidualne działanie, np. Restore Condition rzucany jest tylko na cele, które mają powyżej 2 kondycji na sobie (to taki przykład tylko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, rzucają tak jak im pasuje- przy swoich początkach z hero miej ich paski na wierzchu, a będziesz mógł poobserwować jak walczą- czy brakuje im energii, czy jakieś skille są niewykorzystywane, czy w ogóle coś robią, bo czasem jest tak, że stoją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:15, Budo napisał:

/.../

Tak, rzucają tak jak im pasuje- przy swoich początkach z hero miej ich paski na wierzchu,
a będziesz mógł poobserwować jak walczą- czy brakuje im energii, czy jakieś skille są
niewykorzystywane, czy w ogóle coś robią, bo czasem jest tak, że stoją ;]



O to mi chodziło thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:31, Budo napisał:

/.../

Tak, te ocenione jako great.



Ej a z kogo powinna sie dobra druzyna słądać tzn chodzi mi o profesje tzn jakich ludzi wybierać żeby ta druzyna dobrze działała ?? Czy może to zależy od misji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę, nie zaczynaj od ''ej''.

często zależy to od misji (w NF na przykład dany heros musi być w drużynie, aby wykonać określoną misję) - Vizunah Square lub Eternal Grove to pole do popisu dla necro MM, w Rilohn Refuge przyda się interrupter itd, itp.

najczęściej jednak skład drużyny jest taki sam - monk (lub dwóch dla misji 8-osobowych), ele dla obrażeń, war jako tank (przydaje się czasami na HM). reszta raczej dowolnie, trzeba pamiętać, żeby mieć zarówno dobry dmg jak i odpowiednie leczenie :)
ja sam latam z sabwayem, ewentualnie biorę dwóch monków henczy i trzech hero ele SF. leci się jak przez masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zależy od misji, ale ogólnie do normalnej gry standardem jest dwóch monków (jeden protekcja, drugi leczenie), jakiś warrior, elementaliści (spore obrażenia, może być nawet 3) i np. mesmer dla przerywania, które często jest przydatne w walce z bossami, albo ranger dla dodatkowych obrażeń i przerywania. Ogólnie nie ma jakichś specjalnych zasad, często dla danej misji, lochu, lub questa potrzeba akurat jakiejś profesji, ale zazwyczaj takim składem da się dobrze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja preferuję dwóch monków na heal z tej prostej przyczyny, że prot nie wyrabiał mi z energią. jakiego buildu używasz? nie chciało mi się myśleć nad swoim, musiałbym wrzucić ze dwa skille z Inspiration Magic, żeby odzyskanie energii było ładniutkie (sprawdza się to na healerach świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Build autorski, stworzony u zarania dziejów, jak tylko dostałem dostep do hero- z Restore Condition jako elitem i Glyph of Lesser Energy jako ene management- najcześciej rzucany pod Egidę (akurat z tym se Bogdan radzi). Odezwij się w grze to będę mógł przesłać.

No i mam radianty, odwrotnie do aktualnego trendu na survivory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 22:36, Budo napisał:

Rotfl, widzieliście ten filmik? xD


Stary jak świat :P Jakoś po premierze EotN użyto go do reklamowania ;)

Co nie zmienia faktu, że Vekk rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować