Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 20:39, Budo napisał:

A co to takiego było?


Destruction''s Depths. 1 poziom luzik, przy drugim schody przy okazji bossa bo źle się ustawiłem i po zgonie Golemy były po przeciwnej stronie a pomiędzy nami była masa niszczycieli (czyli nie mogłem z nich użyć). I tak na 3 poziom schodziłem z potężnym minusem. Trzeci poziom przypomniał reklamę Powerraid (Padłeś -> Powstań). W pewnym momencie golemy zablokowały Dysk Chaosu i mogłem go jakoś klepać wolno to wolno ale ilość życia spadała.

Nie miałem pojęcia z czym się zmierzę i nie bardzo też byłem przygotowany na to co będzie mi zaserwowane. Ale udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 20:58, Rzezim napisał:

> A co to takiego było?

Destruction''s Depths. 1 poziom luzik, przy drugim schody przy okazji bossa bo źle się
ustawiłem i po zgonie Golemy były po przeciwnej stronie a pomiędzy nami była masa niszczycieli
(czyli nie mogłem z nich użyć). I tak na 3 poziom schodziłem z potężnym minusem. Trzeci
poziom przypomniał reklamę Powerraid (Padłeś -> Powstań). W pewnym momencie golemy
zablokowały Dysk Chaosu i mogłem go jakoś klepać wolno to wolno ale ilość życia spadała.

Nie miałem pojęcia z czym się zmierzę i nie bardzo też byłem przygotowany na to co będzie
mi zaserwowane. Ale udało się.


Tą misję to ja z Francuzami robiłem (powiem jedno - są dobrzy), mimo że raz deadnelismy udało nam się zrobić tą misję w niecałe 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 20:32, Prince07 napisał:

> Witam możecie mi zapodać jakiś dobry build na PVP dla DERWA bo na wiki jakiś do
bani
> jest ??Błagam was o to !!!!

Spokojnie, tutaj nie bumpuje się swoich postów aby dostać na nie odpowiedź...
Zakładam, że używałeś buildu Wounding Strike z kategorii Great na pvx - mi tam osobiście
on się podoba i dobrze się sprawdza na AB. Jeżeli Tobie się nim źle gra to wypróbuj coś
z kategorii Good ( http://infobot.pl/r/12N3) lub Other ( http://infobot.pl/r/12N4).


Dzięki stary ale teraz tego Woundins Strieka dokładnie przeczytąłem i zrozumiałem bo źle skille na poczatku dobrałęm ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje rady/pomocy.
Gram Ran/Ele i cały czas mam permanentne kłopoty z wszelkimi Rytualistami i Mnichami. No szlag mnie trafia a jak jeszcze trafię na bosa o takiej profesji to już amba czasami. O HM nawet nie wspominam bo to droga przez mękę.
Może jakaś rada. Build dobry.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze primo- naucz się przerywania skill, bo to podstawa u rangera- wszyscy rytualiści będa dobrym celem, bo wiele ich skilli potrzebuje dużo czasu do rzucenia (np duszki).
Drugie primo- zadbaj o obrażenia w grupie, jak nie masz w teamie dmg, to nie dziw się, że ciężko Ci walczyć (szczególnie z Rt i Mo, którzy leczą). Mała wskazówka- tak, ranger też jest dmg dealerem, więc zadbaj o coś więcej niż przerywanie w swoim buildzie i bierz hero/henczów ele oraz mesmerów.
Trzecie primo- na monków powinno pomóc Broad Head Arrow, czyli Strzała z Szerokim Grotem wywołująca daze u celu. Żaden monk nie powinien stanowić większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość nietypowy post, ale czy miał ktoś do czynienia z kradzieżą konta lub czymś w tym stylu ? Bo ja chyba właśnie tego doświadczyłem. Wchodzę, jak to od pół roku, piszę nazwę konta, hasło i ... nieprawidłowe. Od razu mówię że nikomu nie ujawniałem swoich danych. Nawet jak próbuję wcisnąć opcję "wyczyść hasło" i podaje nazwę konta, wyskakuje mi, że jest nieprawidłowe. Sprawdzałem ten e-mail, z nim wszystko w porządku. Nie wiem co robić, ale nie powiecie mi że parę setek złotych i 700 godzin grania poszło na marne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:44, Varo napisał:

/.../


A hasło wpisujesz poprawnie?
Chodzi mi czy wpisujesz na pewno dobre hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:44, Varo napisał:

To dość nietypowy post, ale czy miał ktoś do czynienia z kradzieżą konta lub czymś w
tym stylu ? Bo ja chyba właśnie tego doświadczyłem. Wchodzę, jak to od pół roku, piszę
nazwę konta, hasło i ... nieprawidłowe. Od razu mówię że nikomu nie ujawniałem swoich
danych. Nawet jak próbuję wcisnąć opcję "wyczyść hasło" i podaje nazwę konta, wyskakuje
mi, że jest nieprawidłowe. Sprawdzałem ten e-mail, z nim wszystko w porządku. Nie wiem
co robić, ale nie powiecie mi że parę setek złotych i 700 godzin grania poszło na marne
?


Jeśli ci konto skradziono, to nie martw się na zapas. Na początku sprawdź czy naprawdę wszystko dobrze wpisujesz. Jeśli tak, to polecam ci ten temat: http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=7329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:47, wdowiakm napisał:

A hasło wpisujesz poprawnie?
Chodzi mi czy wpisujesz na pewno dobre hasło...

Nie żartuj sobie ze mnie ...
Piotrbov - Hmmm ... zobaczę co to jest, mam nadzieję ze pomoże :(
Prince - Tak, za późno, thx wam obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:22, kozuba123 napisał:

768 MB Ram
64 mb karta graficzna
1.5 GHz- procek
I pytanie: pójdzie?


Co do ramu nie mam zastrzeżeń (sam na PC mam 512 ram i chodzi), gorzej z prockiem i kartą graficzną. Pójść może i pójdzie, ale będzie haczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:22, kozuba123 napisał:

768 MB Ram
64 mb karta graficzna
1.5 GHz- procek
I pytanie: pójdzie?


Patrząc na kartę graficzną, coś mi się nie widzi żeby poszła ( no może pójść, lecz będzie ciężko ). Reszta w porządku ( jak dla Prophecies i Faction ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:22, kozuba123 napisał:

I pytanie: pójdzie?

Powinno. GW nie jest sprzętożerny. Działa bez problemu na silniejszych laptopach.
Dobrze by było gdybyś podał jaka karta graficzna bo trudno coś określać na wiarę. Jeżeli tylko jest to GPU od Geforce 2 Ti w górę, albo od Radka 9600 w górę, to GW będzie działać. Szarpania znacznie częściej występują jako skutek dużych opóźnień sieciowych, a nie jako problem z wyrabianiem się kompa. Mimo to w tę grę da się grać nawet mając tylko 10-12 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:21, Milva Woedd napisał:

w jakich Dungeonach w nagrode dostane reputacje NORNÓW?

Mogę się mylić, ale w Dungeonach za zabijanie mobów otrzymuje się punkty Deldrimoru, a nie Nornów. Punkty Nornów zdobywa się najszybciej powtarzając quest The Path to Revelations: http://guildwars.wikia.com/wiki/The_Path_to_Revelations
BTW: korzystanie z tej strony - którą już Ci podawano wcześniej - naprawdę nie boli. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować