Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 14:29, Pajonk78 napisał:

> w jakich Dungeonach w nagrode dostane reputacje NORNÓW?
Mogę się mylić, ale w Dungeonach za zabijanie mobów otrzymuje się punkty Deldrimoru,
a nie Nornów. Punkty Nornów zdobywa się najszybciej powtarzając quest The Path to Revelations:
http://guildwars.wikia.com/wiki/The_Path_to_Revelations
BTW: korzystanie z tej strony - którą już Ci podawano wcześniej - naprawdę nie boli.
;>

mnie boli bo mam tłumaczenia bardzo duzo.
Deldimoru ale podobno są dungi gdzie nagroda za wyjonanie to reputacja norn dlatego pytam

O.o Awans O.o ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że koledze chodzi o nagrodę końcową w postaci reputacji za wykonanie dunga.
Za samo zabijanie mobów faktycznie odstaje się punkty Deldrimoru, będąc oczywiście pod wpływem odpowiedniego blessa.

---> Milva Weodd
Myślę, że ten link Ci wystarczy w zupełności by rozwiać wątpliwości:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Dungeons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:56, szerszeń45 napisał:

Zdaje się, że koledze chodzi o nagrodę końcową w postaci reputacji za wykonanie dunga.
Za samo zabijanie mobów faktycznie odstaje się punkty Deldrimoru, będąc oczywiście pod
wpływem odpowiedniego blessa.

---> Milva Weodd
Myślę, że ten link Ci wystarczy w zupełności by rozwiać wątpliwości:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Dungeons

dokladnie o cos takiego mnie chodziło. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, minimalne na luzie, oprócz wolnego miejsca na dysku ale to nie problem, a do rekomendowanych niewiele brakuje.
EDIT: to powyżej to do Nightgalla wcześniejsze części na luzie śmigają na rekomendowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem ze mianą e-maila do mojego konta w GW. A więc tak: na początek loguje się oczywiście na moje konto, następnie wybieram "Edytuj Konto" i w dostępnych opcjach nie ma zmiany e-mail. Wiem że jest, gdyż patrzyłem u kolegi i on ma takową opcje. Być może dlatego nie mogę zmienia bo konto mam od 17 miesięcy, a wtedy może nie można było zmieniać e-mail, kody wszystkich kampanii zakupiłem na gram.pl. Dodam jeszcze, że kolega ma swoje konto od 6 miesięcy, a kody zakupił na allegro, a właściwie 1 kod. Jestem ciekaw czy da się zmienić e-mail do mojego konta, gdyż jego już nie używam a hasła do niego nie pamiętam (danych do przypomnienia hasła do maila również nie pamiętam.

Zamieszczam screen przedstawiający opcje "Edycji konta"

20090127205728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:17, ony Dzekson napisał:

Jest napisane w drugiej opcji - zmień adres konta pocztowego - czyli e-maila. :)


To nie jest do zmiany e-maila do konta, gdy wybiorę tą opcje pojawia mi się okienko z linkiem do PlayNC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest to dosyć dziwna sytuacja, bo ja taką opcje też mam jak twój kolega. Nie wiem czy to wina gry, czy twórców. Ja polecam albo przeinstalować grę lub napisać do nich(oczywiście lub niestety po ang). Nie dam głowy i dlatego bardziej polecam wypowiedz których z dyżurujących(czytaj- bardziej kumatych ode mnie^^)
Od razu dodam prawidłowy(bodajże) screen ode mnie.

20090127212414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:01, harnas14 napisał:



Ja niedawno sobie zmieniłem mail do logowania, więc taka możliwość ciągle jest (i wydaje mi się, że zawsze była). Za to słyszałem, że konto GW można w jakiś sposób połączyć z kontem NC Soft, może akurat masz połączone konta, i przez to nie masz opcji zmiany e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:25, Menisk napisał:

Wiesz jest to dosyć dziwna sytuacja, bo ja taką opcje też mam jak twój kolega. Nie wiem
czy to wina gry, czy twórców. Ja polecam albo przeinstalować grę lub napisać do nich(oczywiście
lub niestety po ang). Nie dam głowy i dlatego bardziej polecam wypowiedz których z dyżurujących(czytaj-
bardziej kumatych ode mnie^^)
Od razu dodam prawidłowy(bodajże) screen ode mnie.


Chodzi mi dokładnie o pierwsza opcje jak widać na Twoim screenie ;] A co do przeinstalowania to chyba nie pomoże, gdyż wchodziłem na swoje konto u kolegi i tej opcji nie było, a gdy on wchodził była takowa. Czyli pozostaje mi napisać do AN, lub poczekać na inne propozycje rozwikłania zaistniałego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem GW:P i mam jedno pytanie. Głównie interesuje mnie tryb PvP, czy posiadając samo GWP przynajmniej na początku mojej "przygody" z grą jestem w stanie pograć trochę PvP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiele pvp nie będziesz czaił bez znajomości pve, tylko będziesz irytował ludzi ;]
No i kolejna rzecz- do poważniejszego pvp wymagany jest kompletny zestaw sagi gw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:36, 4ny4 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem GW:P i mam jedno pytanie. Głównie interesuje mnie tryb PvP,
czy posiadając samo GWP przynajmniej na początku mojej "przygody" z grą jestem w stanie
pograć trochę PvP ?


Trochę będziesz w stanie pograć, nie mniej jednak nie będzie to zbyt przyjemne. Mając tylko jedno kampanie i nie ruszaną kampanie PvE, wchodząc na Random Arena będziesz dysponował o ile dobrze pamietam tylko kilkoma podstawowymi skillami zwykłymi i jednym elitarnym, a do tego ograniczonym zestawem przedmiotów, z których będziesz mógł złożyć uzbrojenie i zbroje. Oczywiście grając a raczej wygrywając będziesz w stanie odblokowaywać sobie kolejne skille i przedmioty za punkty Balthaza tyle, że będzie to wymagała naprawdę ogromnej ilości poświęconego czasu. Bo o ile na RA z podstawowym buildem da się wygrać 5 walk z rzędu (pod warunkiem, że nie ma weekendu z podwójną ilością punktów) to już wchodząc na Team Arena (gdzie masz do czynienia nie z losowymi drużynami) szybko polegniesz. Przestestowałem coś takiego. Oczywiście mozna zakupić pakiety odblokowujące przedmioty i skille dla danej kampanii (tyle, że taniej wyjdzie zakupić GW Complete Collection). A bez całej sagi GW zabieranie się za PvP jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 06:07, Rzezim napisał:

Trochę będziesz w stanie pograć, nie mniej jednak nie będzie to zbyt przyjemne.


Na początku chcę pograć PvP tylko i wyłącznie na RA bo jak sam mówisz większego sensu w tym nie ma. Natomiast kiedy uporam się już z PvE to zakupię dalsze części gry. Po prostu na samym początku chciałbym coś innego porobić niż tylko PvE. :) Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przygotuj się, że będzie Ci ciężko, a najlepiej spiknij się z kimś, kto gw ma obadane i pomoże Ci robić postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować