Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Otworzyłem około 500 lunar fortunes i nie wypadł mi ten cholerny schabowy. Kwestia farta. W zeszłym roku wypadły mi chyba trzy czy cztery szczury przy niecałym stacku lunar fortunes. Pechowy rok po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:29, HumanGhost napisał:

Pechowy rok po prostu.


Ja nie chcę Ci mówić co to znaczy...

btw a Nian chociaż odgoniłeś? Bo bez tego to w ogóle masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:56, Budo napisał:

btw a Nian chociaż odgoniłeś? Bo bez tego to w ogóle masakra...


Ja odgoniłem i tak samo jak Human na koło 400 wróżb, ani razu mi nie wyleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Mi krowa poleciała po otworzeniu ~150 lunar fortune.
2.) Budo? Że co? Przecież one same na ciebie biegną!
3.) Dlaczego nie mogę włączyć sobie kanału GW na Ircu?

-> Sony
Sprzedam za 100k :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:23, SaraterWarrior napisał:

3.) Dlaczego nie mogę włączyć sobie kanału GW na Ircu?


Bo ChanServ Cie nie lubi.
PS. Współczuję Twojej gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:38, cinus` napisał:

Bo ChanServ Cie nie lubi.
PS. Współczuję Twojej gildii...


1.) A dlaczego mnie nie lubi? Co takiego mu zrobiłem?
2.) To raczej mi powinniście współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:01, SaraterWarrior napisał:

1.) A dlaczego mnie nie lubi? Co takiego mu zrobiłem?

Coś musiałeś zrobić, może nie pamiętasz. Na pewno coś zrobiłeś bo cię nie lubi, a jak on cie nie lubi to smutaśno :(

Dnia 02.02.2009 o 20:01, SaraterWarrior napisał:

2.) To raczej mi powinniście współczuć.

Tego że znalazłeś osobę którą możesz oszukać na ok 70-80k u siebie w gildi? Wyrzuciłbym cie bez ostrzeżenia nawet, wczesniej informując drugę osobę o rzeczywistej cenie itemku.
Gildi współczujemy kogoś takiego jak ty -_-''

P.S I ty sie dziwisz że cie chanserv nie lubi? Mu a ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... od razu na 70-80k... raczej kupuje party itemki i słodycze ( w tym toniki ) po 100g/ea, tomy po wyższych granicach cen, może nie oszukuje, ale staram się zarobić. Poza tym nie są to duże sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały ten event dla mnie na początku był nudny ale w trakcie zmieniłem zdanie :)
Nie dość, że trafiłem na trzy miniaturki niebiańskiego wołu z czego dwie sprzedałem za sporą sumę to jeszcze całe te fajerwerki i inne badziewie, którego nie używam poszły również na sprzedaż, długo czekać nie musiałem. Gdy event się zaczynał miałem dosłownie 200 sztuk złota gdy event się skończył mam 96k więc jestem do przodu i to bardzo dużo. Jedyne co mnie denerwowało to te wyścigi żuków. Bo zmagania na smoczej arenie były nawet fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:01, SaraterWarrior napisał:

1.) A dlaczego mnie nie lubi? Co takiego mu zrobiłem?


Dostałeś akicka zgodnie z decyzją wszystkich opów na kanale koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się Miniature Celestial Ox trafił rzutem na taśmę. Mając ostatnie 6 lunar tockens wymieniłem na 2 lunar fortunes i... paterda + miniaturka. :) Szkoda tylko, że tak późno, teraz nie za bardzo opłaca się sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde, niezły wyścig żuków miałem- 464 000... ale jeszcze z 11k za mało, żeby dostać się do top 100, ale już wiem mniej więcej jak jechać, także od ludzi z top 100 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Prophem. Idąc głównym wątkiem trafiłem do Oazy Amnoon (The Amnoon Oasis), według tego co piszą w poradniku aby popchnąć fabułę do przodu należy wykonać zadanie Wydmy Dusz (Sands of Souls). Problem polega na tym, że gdy wychodzę na pustynię (Ścieżka proroka - Prophet''s Path) nie mogę z niej znaleźć wyjścia. Wydaje się być ona "ślepą" lokacją z wejściem tylko od strony oazy... Już obszedłem naokoło "ściany" ze wszystkich stron i przejścia dalej brak... Poratuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:02, ChrisBgnr napisał:

Mam problem z Prophem. Idąc głównym wątkiem trafiłem do Oazy Amnoon (The Amnoon Oasis),
według tego co piszą w poradniku aby popchnąć fabułę do przodu należy wykonać zadanie
Wydmy Dusz (Sands of Souls). Problem polega na tym, że gdy wychodzę na pustynię (Ścieżka
proroka - Prophet''s Path) nie mogę z niej znaleźć wyjścia. Wydaje się być ona "ślepą"
lokacją z wejściem tylko od strony oazy... Już obszedłem naokoło "ściany" ze wszystkich
stron i przejścia dalej brak... Poratuje ktoś?

Spoiler


Wejdź na portal i obserwuj kolejność zapalania się przełączników. Potem powtórz w odpowiedniej kolejności.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 09:49, szerszeń45 napisał:

Szkoda tylko, że tak późno,
teraz nie za bardzo opłaca się sprzedawać.

Poczekaj 2-6 miesięcy ;]

Budo: za wolno się toczysz, żuczku ;O

BTW Byłby ktoś chętny pomóc albo przerunnować lokację Ring of Fire? Bo ja jakoś próbowałem ale po ok. 30 minutach, prawie przy końcu przez głupotę h/h padłem i jakoś nie mam ochoty jej solo powtarzać... NM ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:08, kapistar1 napisał:

BTW Byłby ktoś chętny pomóc albo przerunnować lokację Ring of Fire? Bo ja jakoś próbowałem ale po ok. 30 minutach, prawie przy końcu przez głupotę h/h padłem i jakoś nie mam ochoty jej solo powtarzać... NM ofc.


Zwykle zwala się na h/h gdy zawiedzie czynnik ludzki - złe oflagowanie, zagrowanie za dużej ilości mobów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx:) Hyh jeszcze jedno - znalazłem niedawno taki łuk (screen). Co daje mi ta inskrypcja? Więcej kasy będzie wypadać z mobów? No i ciekawi mnie czy "cenny przedmiot" daje coś poza lepszą ceną u kupca?
Edit: tak przy okazji wiem, że to nie temat z wyceną, ale jeśli znajdę sobie coś lepszego, za ile mógłbym go sprzedać?

20090203121444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować