Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Inskrypcja ta daje to, że przedmiot ma wygórowaną (nieco) wartość u mercha. Zaś mod +30hp sobie zostaw, może być użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcę dobrze ubrać hirołsów, każdego. Chcę, aby każdy miał inny build, żeby np. nie musieć ciągle dunkoro zmieniać buildy. Potrzeba prota, no to idzie Thalkora, heal Dunkoro, Tank na swordy Koss, ktoś na młoty, szybko dodajemy Jorę. Nasuwa mi się pytanie skąd skołować dla nich sprzęt od kolektorów, czy lepiej greeny? Tak żeby było jak najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak żeby było jak najtaniej.

Dla prota ja mam Kephket''s Refuge, koszt to jakieś 2k pewnie, podobnie Scar Eater dla healera. Dla necro mm mozna wyrwać greena (nie pamiętam nazwy, Woe Spreader chyba) za jakieś grosze też- 5k np. Dla mesmerów i ele robię u collectorów w Factions (potrzeba vermin hides i celestial essence bodajże) koło Senji''s Corner. Wojom daję greeny z końców kampanii, dla resto ryta alem''s Remedy, koszt to jakieś 2-3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie od Ciebie te kijki dla Monków, obecnie tylko 5K posiadam, na evencie się straciło trochę kasy...:)
Mój IGN Ziloh Zido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale ja ich nie sprzedaję :P
Ludzie farmia Scar Eatera bardzo często, więc nie będziesz miał problemów z dotaniem tego w każdym większym mieście. A zresztą możesz się odezwać do Warmaster Budo, może będe miał jakiegoś zbędnego, to Ci dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna w GW, mam 10 level. Przeważnie robie misje samotnie, ale akurat mam trudną i przydałaby się pomoc. Więc jaki jest sposób na szukanie drużyny, bo większość nie chce pomagać w misjach, które juz przeszl?i ;/. I przy okazji... czy pojedyncze zadania też się liczą do tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:03, Patrix0707 napisał:

Gram od niedawna w GW, mam 10 level. Przeważnie robie misje samotnie, ale akurat mam
trudną i przydałaby się pomoc. Więc jaki jest sposób na szukanie drużyny, bo większość
nie chce pomagać w misjach, które juz przeszl?i ;/.

też bym nie chciał pomagać ;]
znajdź gildię, większa szansa na pomoc doświadczonych graczy.

Dnia 03.02.2009 o 19:03, Patrix0707 napisał:

I przy okazji... czy pojedyncze zadania też się liczą do tytułu?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram od niedawna tyle, ze jestem już "nieco" dalej. Jako, że aktualnie wkurzam się na pustyni chętnie dziś w ramach relaksu pomogę. Jakby co pisz gg 1100772:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może ono wydawać się dziwne, ale nie jestem do końca pewien jak to jest. Dokładniej - kupiłem dzisiaj axa, nie ma on miejsca na inskrypcję, jednak ma wbudowane +15 dmg, bez żadnych %, o co chodzi ? Słyszałem że takie bronie zostały wydane na początku GW, i osiągają one kolosalne ceny. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:23, Budo napisał:

/.../

Daj screena, zaraz wyjaśnimy te tajemnice ;]
/najlepej po angielsku- prawy ctrl/


Proszę bardzo, dodałem dodatkowo skinn owego toporka ;P. Jedynym jego błędem, jak dla mnie jest to Armor -10 :/, i brak miejsca na inskrypcję :/.

20090203202927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:18, Yanek12 napisał:

Mam takie pytanie, może ono wydawać się dziwne, ale nie jestem do końca pewien jak to
jest. Dokładniej - kupiłem dzisiaj axa, nie ma on miejsca na inskrypcję, jednak ma wbudowane
+15 dmg, bez żadnych %, o co chodzi ? Słyszałem że takie bronie zostały wydane na początku
GW, i osiągają one kolosalne ceny. Czy to prawda ?


Ale na screenie widać idealnie dmg. +15 %. Nie wiem o co ci chodzi... ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:32, polskavaenk napisał:

> Mam takie pytanie, może ono wydawać się dziwne, ale nie jestem do końca pewien jak
to
> jest. Dokładniej - kupiłem dzisiaj axa, nie ma on miejsca na inskrypcję, jednak
ma wbudowane
> +15 dmg, bez żadnych %, o co chodzi ? Słyszałem że takie bronie zostały wydane na
początku
> GW, i osiągają one kolosalne ceny. Czy to prawda ?

Ale na screenie widać idealnie dmg. +15 %. Nie wiem o co ci chodzi... ;p.

Ech, pomyliło mi się, ma %, jednak nie ma ^20 :p, czyli o co chodzi ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:34, Lord Andre 1 napisał:

Tiaa nie ma procentów żadnych, a przy 15 damage to niby co?

Poprawiłem się że jest 15%. Jednak gram w tą grę już trochę czasu, a nigdy nie spotkałem się z takim pustym 15%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:39, Yanek12 napisał:

> Tiaa nie ma procentów żadnych, a przy 15 damage to niby co?
Poprawiłem się że jest 15%. Jednak gram w tą grę już trochę czasu, a nigdy nie spotkałem
się z takim pustym 15%.


Nie jest puste. Masz +15%dmg za -10 armora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Brak miejsca na inskrypcję, bo to broń z Factions, ale swoją drogą topór bardzo ciekawy, bo perfect staty. Ile za to dałeś?

ps +15%/-10 to jest właśnie inskrypcja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:49, Budo napisał:

/.../

Brak miejsca na inskrypcję, bo to broń z Factions, ale swoją drogą topór bardzo ciekawy,
bo perfect staty. Ile za to dałeś?

ps +15%/-10 to jest właśnie inskrypcja ;]


Pierwszy raz z takim czymś się spotykam, a za tą broń dałem 5k ^^, zdziwiło mnie to, że perf, w dodatku ładny skinn, a koleś chce się go tak łatwo pozbyć, jednak Armor Penetration 20^20, przekładałem ze starego toporka ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować