Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 18:38, Varo napisał:

> Pomagają mi te osoby co mnie do tej gry namówili xD
Na razie jest łatwo pomagać, gorzej jak będziesz prosić o vanquishera lub gurdiana Oo

Tak się składa ,że jak Vanquishera i Guardiana można zrobić z dobrze zrunowanymi hero :) Chyba ,że jakaś trudniejsza lokacja ,albo nieudolny "plejer". Więc myśle ,że aż tak się nie będą czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 18:42, Farmer Widmo napisał:

Tak się składa ,że jak Vanquishera i Guardiana można zrobić z dobrze zrunowanymi hero
:) Chyba ,że jakaś trudniejsza lokacja ,albo nieudolny "plejer". Więc myśle ,że aż tak
się nie będą czepiać.

W tym problem, że to tylko by było 3 hero, 2 graczy reszta npc, lepiej gdyby zamiast nich byli też hero ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:27, tomiz12 napisał:

pokarzesz

Mhm. Też mi filozofia jeśli chodzi o runowanie wkładasz te runy ,które pasują pod build jednego z Hero ,parę runek pod HP , Ene i jakiś atrybut powinno wystarczyć. Jeśli chodzi o buildy to najcześcięj wybieram SabWay ,wszystko mam z nich zrunowane ,do tego jakiś weapon pod atrybut i luz :) Buildów jest od huka i każdy spisuje się dodatkowo dobrze. Na niektóre vanqi przydają się Boosty na Morale ,ale to nie problem ,bo są przecież eventy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:50, SaraterWarrior napisał:

Jaki jest waszym zdaniem armor dla sina ( female ) i warka ( male )?


Sinki jest lekki, przewiewny, czasem z elementami metalowymi... 70 punktów pancerza, no i te maski!
Warriora zaś zazwyczaj metalowy z hełmem.

(a na serio, niefortunnie zadane pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:50, SaraterWarrior napisał:

Jaki jest waszym zdaniem armor dla sina ( female ) i warka ( male )?

Armor nie ma nam sie podobać tylko tobie. A pozatym nie napisałeś jaki armor. Co, mamy każdy ocenić? _-_ A na obiad zjedz rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:50, SaraterWarrior napisał:

Jaki jest waszym zdaniem armor dla sina ( female ) i warka ( male )?


Osobiście preferuję połączenia różnych armorów, ale jakbym miał wybierać spośród kompletnych to dla asski wybrałbym Elite Kurzick lub Ancient.
Dla warka - Elite Kurzick, Elite Templar lub Silver Eagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki zapomniałem najlepszy/najładnieszy.

-> do wipa
O ironio... jadłem dziś -.-''

->LuQ-coś tam
Ale ja nie lubię łączyć. Tak jakoś nie wiem jak porównać ze sobą części, bo przecież kopiuj/wklej nie będę robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:26, Budo napisał:

Hehe. Dla wara wiadomo.

Jak chcesz wyglądać jak mężczyzna w ciąży to czemu nie xD Jeszcze chaoski do tego muszą być bo efektu nie będzie nie :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chaoski nie, ale obsi dla wara musi być, jak się komuś nie podoba to nie musi kupować ^^
Dwarven za to bardzo ładnie się maluje, fajne kolory są i jest dość rzadki. Mam z maską ninja i wygląda imo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:44, Budo napisał:

Chaoski nie, ale obsi dla wara musi być, jak się komuś nie podoba to nie musi kupować

Większość ludzi którzy krzyczą "omg wtf lol obsi and chaos again. gg clone" są to ludzie którzy gdyby mieli kasę sami by sobie to kupili ^^ Ciekawe czemu się tak nie krzyczy że za dużo monków w kurzu normal lub elite jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:47, Master J napisał:

Ciekawe czemu się tak nie krzyczy że za dużo monków w kurzu normal lub elite jest...


Z reguły zazdrości się tego, co jest droższe, na co nie ma się kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 22:14, LuQeMaStEr napisał:

Z reguły zazdrości się tego, co jest droższe, na co nie ma się kasy :P

Nawet jak jest brzydkie ^^? Stać na obsa było mnie tylko raz ale kiedy wszedłem na wiki w zakładkę monk armors to mi przeszło i zmarnowałem wszystko na z keye...bo z tego chesta oczywiście nic nie leci :P

SaraterWarrior------> Może nie tyle co dla male wara ale female polecam mixa góra glad gatki od vabbiana butki vabbian/primeval rękawiczki glad lub chaos. Female pięknie w tym wychodzi (jeszcze jak taki różowiutki :*) chociaż male też nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do waszej gadki o zazdroszczeniu, to nigdy nie zazdrościłem armora nikomu... A Chaoski mnie trochę kosztowały ale w sumie warto było... fajnie tak biegać sobie w najdroższych rękawiczkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:11, SaraterWarrior napisał:

Co do waszej gadki o zazdroszczeniu, to nigdy nie zazdrościłem armora nikomu... A Chaoski
mnie trochę kosztowały ale w sumie warto było... fajnie tak biegać sobie w najdroższych
rękawiczkach ;]


Ja mam utartą opinię na temat warków w chaosach. I nie jest ona najlepsza.
Cóż, wszystko jest kwestią gustu (czasem bezguścia ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dyleman jaki armor dla ryta male... monument, albo norn... oba ładne i rzadkie, w sumie na oba bym kasę wykrzesał, ale jeden chce kupić póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować