Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Noo, ustosunkujcie się jakoś, nie po to się produkowałem z tym postem, chce znać Wasze zdanie.
Może jednak te atrybuty maja jakieś zastosowanie w partiach gry do których nie zaglądam- gvg, tudzież HA, albo może znacie inne zaniedbane atrybuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:02, Budo napisał:

Noo, ustosunkujcie się jakoś, nie po to się produkowałem z tym postem, chce znać Wasze zdanie.


U warka selekcja jest o tyle ułatwiona, że tak naprawdę są trzy atrybuty: siła, taktyka i broń. Nikt normalny nie miesza Axe Mastery z Sword Mastery, albo z Hammer mastery ;P
Jak wypada taktyka, gdzie rzeczywiście jest mało dobrych skilli, to zostaje mieszanie warka z innymi klasami, albo gra na max siła i wybrana broń.
Szkoda.

Mnie też się marzy buff jakichś zupełnie bezużytecznych elitów, żeby odmiany trochę było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:11, walgierz napisał:

Mnie też się marzy buff jakichś zupełnie bezużytecznych elitów, żeby odmiany trochę było.


Trochę tych buffów było, np Whirling Axe, Enraged Smash, Hundred Blades, Warrior''s Endurance, Dwarven Battle Stance aż dwa buffy (i pewnie jeszcze więcej). Wiem, że można mieszać, ja sam gram często W/E z conjure, albo W/D z earth prayers (mój ostatni wynalazek), ale mimo wszystko trochę brak mi tej taktyki...

Inną opcją jext tak jak mówiłeś- 12 siła i 12 broń, to zawsze się opłaci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:15, Budo napisał:

Trochę tych buffów było, np Whirling Axe, Enraged Smash, Hundred Blades, Warrior''s Endurance, Dwarven Battle Stance aż dwa buffy (i pewnie jeszcze więcej).


No, a ile jest elitów których nie używało sie nigdy, bo są za cienkie?
Szkoda potencjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja skomentuje.

Używałem warka na Tactics i mam takie samo wrażenie. Używałem przez jakiś czas Watch Yourself! i nie jestem zadowolony, ten skill jest za słaby, w gruncie rzeczy +5-25 arma to mało. Pragnę też zauważyć, że Gladiator''s Defense to IMO przydatny skill.

Co do rytka to się nie wypowiem. Mam na 14lvl i nie gram nim za bardzo.

Jednakże dodam od siebie coś a propo Patrona. IMO świetnym pomysłem byłaby tarcza na Leadership. Jest to główny atrybut, ale taki jakiś nieeksponowany.

Budo, chyba ci się nudzić musiało, ze to pisałeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.03.2009 o 20:20, SaraterWarrior napisał:

Budo, chyba ci się nudzić musiało, ze to pisałeś :p


Niee, czemu. Wiesz, gram w tę gre niemal od premiery i zauważam wszystkie zmiany jakie zachodzą cały czas... co jakiś czas daję upust swoim przemyśleniom i wtedy powstają takie oto posty ;]
Gladiator''s Defense... nie jest zły, ale to w sumie strata elita...damage jakiś mega nie idzie, recharge długi, a jak chcemy zwiększyć przeżywalność naszego wara to lepiej chyba pocisnąć z Defy Pain, które konkurencji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ostatnio grałem w GW w Sierpniu, ale ciągle obserwuje sytuację w GW. I jeśli chodzi o warka to rzeczywiście Tactics jest cholernie zaniedbywanym atrybutem, a przez ten czas niewiele się zmieniło. Próbowałem wpychać w buildy na RA"I will avenge you!" lub inne potencjalnie silne okrzyki/stance''y oparte na Tactics. Ma to z jednej strony trochę sensu, bo właściwie na RA warek ma wbić jak najszybciej maks. obrażeń, ale gdy gramy choćby TA, to Tactics by się mogło przydać, gdy mamy starannie dobraną drużynę, a tak to ten atrybut prawie w ogóle nie jest potrzebny. A nie opyla się wpychać punktów do taktyki, byle mieć dużo HP Healing Sig. Powinni zbustować też "For Great Justice", może wtedy tyle typa nie brało by Frenzy+Mending na Wammo.

>Gladiator''s Defense... nie jest zły, ale to w sumie strata elita...

Właśnie. Kiedyś się zasadzałem na ten skill, a jak już zdobyłem, to stwierdziłem, że nie wiem po co mi to. Ani na farm niepotrzebne, ani na PvP.
Z innych spraw-mogliby znerfić Barrage. IMHO skill trochę za silny. Jakby jeszcze nie przerywał przygotowań, to już by całkiem był przegięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:51, walgierz napisał:

> Heh... Nic dziwnego ze jeszcze gorsze moze byc GW 2 :(

Nie rozumiem. Czemu ma być gorsze?

Bo wiesz... chodzi o to że:
-Skille powtórzą...Tak mi sie zdaje
- Sf szybko leci (padnie za szybko) choć nie mam problemu z utrzymaniem go
-Nie ma co jak HA choc mi znerfili moj ulubiony build PS :/ rozumiesz?

>Yeah, mój char ROX. Widzieliście kiedyś coś takiego ( tak wiem, wiele razy )?
>Ale nie mam kasy :/ 62 golda zostało, witam w klubie, bankruci...

Chaosy... Kupiłeś bo ci się podobają czy chcesz udawać kozaka ;>

P.S sry za dziwackie pytanie ale nie rozumiem graczy... Bo dla mnie chaosy są nie takie piękne ale ładne ,choć nigdy nie planowalem ich kupna... GOOD LUCK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 21:41, Bartłomiej112 napisał:

rozumiesz?


ja nie rozumiem, napisz bardziej po polsku i jaśniej formułuj zdania ^^
powtórzą skille? wtf? xD nawet nie wiadomo, jakie profesje będziemy mieli do dyspozycji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:43, Azrathel napisał:


> rozumiesz?

ja nie rozumiem, napisz bardziej po polsku i jaśniej formułuj zdania ^^
powtórzą skille? wtf? xD nawet nie wiadomo, jakie profesje będziemy mieli do dyspozycji
xD

Huh... Czytałeś pewnie GW.Com? Hmmm... Straznik mieszanka Monka/warriora hę... Widziałem szkice i tam był np. skill Hundred Blade i takie wiec mnie to zirytowało...A po za tym znerfili tego skilla ,a jeszcze do 2011 to sie poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 21:46, Bartłomiej112 napisał:

Straznik mieszanka Monka/warriora hę...


łooo to na pewno będzie miał Mending na pasku, nie widziałeś może? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Moze niektorzy mnie zbesztaja ale coz ;P
Otoz gralem kiedys w GW:P przeszedlem wszystkie misje z ludzmi zrobilem pare questow. Jakos PvP GvG nie mialem okazji grac. No i przestalem grac wrocilem po pewnym czasie ale majac tylko podstawke a juz wszystkie aktualne dodatki byly i za bardzo nie mialem co robic. Aby grac w miare fajnie z dobrymi gildiami musze kupic wszystkie dodaki? Ale dobra glownym moim pytaniem jest to czy w GW jest tak duzo rzeczy do roboty? Przeszedlem te misje i przestalem grac choc klimacik i fabula byly fajne. Potem gralem w WoWa spory kawal czasu ale tez juz przestalem. Wiem ze w GW nie gralem PvP czy GvG ale czy to jest az tak fajne? Bo w WoWa nagralem sie tego pvp niezle a jak wiemy tam pvp jest no "fajne" :D Co takiego niepowtarzalnego ma dla mnie GW do zaoferowania [wszystkie dodatk] wciagajacego i ciekawego czego nie ma WoW?

pozdrawiam

- w ogole zauwazylem u forumowiczow tego forum ze GW ma tu duzo wieksze zainteresowanie niz na innych forach o grach ;D pewnie sa jacys kox wyjadacz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. GW to nie WoW. Jeśli nie robiłeś to:

- FoW
- UW
- SF
- Dungeony (Guild wars Eye of the north)
- DoA (Nightfall)
- Deep (Factions)
- Urgoz (Factions)
- Vańki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 22:19, Rambowski napisał:

A ja mam takie pytanie. Moze niektorzy mnie zbesztaja ale coz ;P
Otoz gralem kiedys w GW:P przeszedlem wszystkie misje z ludzmi zrobilem pare questow.
Jakos PvP GvG nie mialem okazji grac. No i przestalem grac wrocilem po pewnym czasie
ale majac tylko podstawke a juz wszystkie aktualne dodatki byly i za bardzo nie mialem
co robic. Aby grac w miare fajnie z dobrymi gildiami musze kupic wszystkie dodaki? Ale
dobra glownym moim pytaniem jest to czy w GW jest tak duzo rzeczy do roboty? Przeszedlem
te misje i przestalem grac choc klimacik i fabula byly fajne. Potem gralem w WoWa spory
kawal czasu ale tez juz przestalem. Wiem ze w GW nie gralem PvP czy GvG ale czy to jest
az tak fajne? Bo w WoWa nagralem sie tego pvp niezle a jak wiemy tam pvp jest no "fajne"
:D Co takiego niepowtarzalnego ma dla mnie GW do zaoferowania [wszystkie dodatk] wciagajacego
i ciekawego czego nie ma WoW?



Jezeli masz zamiar grac głownie pve to lepiej zostan przy wowie. W gw, po przejsciu kampanii pve to zwykly grindfest.
Jesli zas chodzi o tryb pvp to gw bije pod tym wzgledem wowa praktycznie pod kazdym wzgledem(jedyne czego brakuje to jakies luzne, masowe pvp, np 20v20.), glownie dlatego, ze liczy sie twoj skill (no i build ofc ;] ) a nie to jakie masz itemy. W pvp panuje wzgledny balans, jest dosc duza roznorodnosc buildow, jednak jest kilka imba skilli ktore potrafia zirytowac (np. Warriors Endurance, Lingering Curse).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować