Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Co do informacji o nowej klasie Zabójczyni i o tym, że gdyby to był WoW taka informacja dawno by już była na gram.pl - zgadzam się w 100%. Większą kasę zbijają na WoW i kartach do niego (pomijając już to, że gra jest droższa od GW), ale muszę stwierdzić, że WoW się nie umywa do GW. Po pierwsze domyślne (!) sterowanie jest o wiele lepiej przemyślane w GW, kolejnym olbrzymim moim zdaniem atutem GW jest wielkość update''ów. Nie mam ochoty co jakiś czas ściągać ponad 200mb patchy do WoW''a. Grafika też jest lepsza w GW, taka jakaś mniej kanciasta przede wszystkim :) Także mój wybór zdecydowanie pada na Wojny Gildii! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wszystkie teraz szukam collectorów do maga wiesz gdzie są wiem ze jeden jest w forcie drugi przy wizzard folly ale niewiem gdzie reszta.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie!Jeden z moich ziomali twierdził,że to WoW jest najlepszy i najładniejszy...póki nie zobaczył grafiki w GW :) Do tego momentu spieraliśmy sie co jest ładniejsze i niestety ziomek musiał przyznać mi racje.Niestety WoW wygrywa pod względem złożoności no ale za to właśnie płaci sie ten bonament.

Cord->rusz sie sam i poszukaj collectorów a nie zaśmiecaj Forum takimi pytaniami :/ Ewentualnie poszukaj w necie-na wielu stronach jest lokalizacja każdego colectora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie czy ktoś mi może wytłumaczyć co mam zrobić aby kupić coś od innych graczy? Wiem, że trza "trade" kolo ci daje propozycje i co dalej? Czy musze mu koniecznie coś zaproponować czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz submit offert a potem accept. Zwykle jednak bezpośredni trade robi się rzadko - jak chce siecoś kupić/sprzedać to dajesz info na odpowiednim kanale (w teorii, w praktyce widze, że wielu drze japę na ogólnym), potem dogadujesz sieza pomocą whispa i jak juzwszystko będzie ustalone to robi sie trade. PRzynajmniej ja jeszcze nie spotkalem siez takim czymś, aby ktoś podbiegł i chcial cos sprzedać bez dawania wcześniej infa na kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 19:49, Bambusek napisał:

Przynajmniej ja jeszcze nie spotkalem siez takim czymś,
aby ktoś podbiegł i chcial cos sprzedać bez dawania wcześniej infa na kanale.


A ja się z tym spotkałem i to nie raz :D Gostek podleciał do mnie, pokazał mi to co chce sprzedać i już. Sam czasami tak robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 20:31, DEViANCE napisał:

A ja się z tym spotkałem i to nie raz :D Gostek podleciał do mnie, pokazał mi to co chce sprzedać i już.
Sam czasami tak robię ;)

Ale to jest beznadziejny sposób. Do mnie jak ktoś podchodził i tak pokazywał, to myślałem, że zasnę przy kompie i pokazywałem mu broń której się sam chciałem pozbyć. Jemu szczęka opada, pyta się ile chcę za to, podaję mu połowę wartości, a on gada, że nigdy nie miał tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...A ja parę razy poleciałem do post AC z zabawkami z dalszego etapu gry, poszukałem klasy, tak aby req. posował do niej i dawałem Trade. Oczywiście na poziomie AC takie zabawki są raczej nie spotykane, więc pytanie zawsze było "Co/Ile chcesz za to?", na co ja odpowiadałem, że nic lub 1g. :] Czasami dostawałem pytania o to dlaczego daje za darmo...no i tu prawdę móiłem - dla zabawy :)

Teraz się przymierzam do konkursu jaki AN organizuje...będę musiał poszukac moich kredek świecowych i w ogóle. ;)
http://www.guildwars.com/events/design-a-weapon/default.html
Jeśli z ang macie problemy to mam to przetłumaczone:
http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=16&art=7#konkurs-bron
Ciekawe, ciekawe...szkoda, że nie można też nazwać broni...ech...własny projekt broni, która też nazwana jest przeze mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał by ktoś mnie przyjąć do swojej gildi? Bo moja gildia się rozpada i poszukuje jakiejś nowej fajnej która choć trochę zajmuje sie PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 14:18, Jozeph napisał:

Nie chciał by ktoś mnie przyjąć do swojej gildi? Bo moja gildia się rozpada i poszukuje jakiejś nowej fajnej która choć
trochę zajmuje sie PvP.

Tak to dojdz se do mojej gildi sami 10-12latkowie kturzy przez puł gry się wyzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:25, Solstheim napisał:

Tak to dojdz se do mojej gildi sami 10-12latkowie kturzy przez puł gry się wyzywają

I to jest powód, dla którego radzę dołączać się do istniejących polskich gildii, a nie tworzyć nowe od podstaw - to bardzo trudne i zniechęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 14:18, Jozeph napisał:

Nie chciał by ktoś mnie przyjąć do swojej gildi? Bo moja gildia się rozpada i poszukuje jakiejś nowej fajnej która choć
trochę zajmuje sie PvP.

Proponuje moją gildie-Obrońcy Ascalonu.Wiekszość ludzi to osoby powyżej 20 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 23:08, Jarzy napisał:

> Nie chciał by ktoś mnie przyjąć do swojej gildi? Bo moja gildia się rozpada i poszukuje jakiejś nowej fajnej która
choć
> trochę zajmuje sie PvP.
Proponuje moją gildie-Obrońcy Ascalonu.Wiekszość ludzi to osoby powyżej 20 roku życia.


No to nie wiem czy nmie przyjmiecie bo ja mam dopiero 18 :) Ale jakby co to jak mogę się z tobą zkontaktować? Jak nazywa się twoja postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft ma tylko 1 przewage nad GW tom jest (uwaga znienawidzone przez wszystkich słowo ) ABONAMENT UWAGA-DALEJ CZYTASZ NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ:) tam niema młokosów kturzy ledwo skończyli 3klase podstawówki bo niestać ich na abonament i to tyle
Choć ja w WoW-a grałem tylko 5miesięcy potem szkoda kasymi było(miałem już 60lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, i prawidłowo;) Po wyjsciu z prologu zwykle są problemy na początku. Poziom masz dobry, chociaż chyba można by zdobyć jeszcze 1 albo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie: otóż jutro zamierzam zakupić GW, a więc będę kolejnym noobem w grze. Zastanawia mnie ilość poziomów postaci... wyczytałem że max lvl to 20 - czyżby to była prawda? Trochu mało jak na RPG - czyżby długość rozgrywki była tak krótka że tórcy postanowili sie zatrzymać na 20 lvlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 11:06, AN0WN1M napisał:

Mam pewne pytanie: otóż jutro zamierzam zakupić GW, a więc będę kolejnym noobem w grze. Zastanawia mnie ilość poziomów postaci...
wyczytałem że max lvl to 20 - czyżby to była prawda? Trochu mało jak na RPG - czyżby długość rozgrywki była tak krótka że
tórcy postanowili sie zatrzymać na 20 lvlu?


Nom... jest 20 lvli ( no i szybko się je zdobywa ). A co do rozgrywki to niesądze żeby była krótka ( popatrz sobie na świat kiedy będziesz w zniszczonym ascalonie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować