Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 21:55, Budo napisał:

najlepsiejszy nius nt Ruryka jest taki, że ten sam aktor podkładał w gw głos pod Zheda
muahahah xD

Jeszcze lepsiejszy, że ten aktor podkładał głos księciu w PoP: Warrior Within.
Tylko sobie to wyobraź... Rurek krzyczący do charra, który właśnie go mocno zranił "YOU BITCH!". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytań o Guild Warsie ciąg dalszy...
Jak uważacie, jeśli nie przepadam za RPG(klasycznym jak NWN2, jazda na potworki w grupie jak Diablo jest OK), to myślenie nad "nolajfowaniem" w GW odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jest nietypowym RPG, przede wszystkim bez drużyny niewiele zdziałasz, ale sterujesz nią dosyć umownie. Nie pozbierasz ziółek i nie ustrzelisz sarenki. Ważny jest build, bo broń i pancerz szybko ma się najlepsze, dalej tylko są "lepsze" wyglądy. GW nie nagradza systemem achików, lecz tytułów - za ileśtam czegośtam masz pod stopami np. Legendarny Pucybut. Moby na które znajdziesz metodę padną w kilka sekund, te których nie rozpracujesz rozwalą team na kilka strzałów. Bossowie to zwykle nie epickie walki, lecz nieco lepsi przedstawiciele swego gatunku. Gadania i innych elementów fabularnych poza misjami głównymi jest dosyć mało, raptem ciekawsze questy i smaczki w terenie, obraz gry to zwykle sieka przeplatana używaniem skilli.


Dobrze jest znaleźć gildię, porobić fabułę, potem biegać z ludźmi na wypady i budować swoją postać na kolejnego koksa :)

BTW, jeżeli chcesz się wyróżniać, weź mesa lub parasa. Jeżeli chcesz być diablo przydatny, weź monka i ucz się healować. Jeżeli chcesz się dobrze bawić, weź cokowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:17, Kirabaxior napisał:

Pytań o Guild Warsie ciąg dalszy...
Jak uważacie, jeśli nie przepadam za RPG(klasycznym jak NWN2, jazda na potworki w grupie
jak Diablo jest OK), to myślenie nad "nolajfowaniem" w GW odpada?

Na PvP myślenie, na PvE nolife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:44, Budo napisał:

Hehe, no cóż, gracze gw są kreatywni. Pomyślcie chociaż o 55hp monku. Ciekawe jak się
ten build narodził, albo w umysle szaleńca, albo przez przypadek :P


A to nie było tak, że ktoś podpatrzył co robi Mhenlo w Norn Tournament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 07:28, Arienn napisał:

A to nie było tak, że ktoś podpatrzył co robi Mhenlo w Norn Tournament?


Hehehe, widzę, że jesteś dość nowy. 55 hp monk to jeden z pierwszych buildów do farmu, jest bardzo stary- powstał za czasów proph. Mhenlo z Norn Tournament był takim jakby hołdem dla graczy i żartem zarazem, jak zresztą więcej zawodników tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Man... takiej odpowiedzi oczekiwałem! Yay, to super, chyba sobie kupię GW :P Myślałem, że giera mi się nie spodoba, bo często mam gdzieś fabułę - oczekiwałem od GW drużynowej sieki, kolekcjonowania itemów, tytułów, rozpracowywania mobków itd.
Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 13:33, KubooPL napisał:

Natknąłem się przez przypadek: http://pl.guildwars.wikia.com/wiki/Razah Nie wiem czy
było, szukajka nic nie pokazuje.


Właśnie przez takie rzeczy nie korzysta się z polskiego wikia ;)
Take this:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Razah
http://guildwars.wikia.com/wiki/Razah
Btw. Ktoś mi może wytłumaczyć różnice wiki i wilkia. Jedynie 2 widzę: wikia jest wersją mniej skomplikowaną, nie ma jakiś bajerów oraz od groma reklam. Ktoś zna jeszcze jakieś?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak jak napisał Master_J, wikia jest nieoficjalna. Ale jest też dużo starsza, potem powstała oficjalna, no i mamy dwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Mhenlo z Norn Tournament był takim jakby

Dnia 08.08.2009 o 08:57, Budo napisał:

hołdem dla graczy i żartem zarazem, jak zresztą więcej zawodników tego konkursu.


Nie rozumiem...
proszę, wytłumacz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlatego, że to gracze wymyślili ten build, a ANeT zdecydowała się go wrzucić do minigry w gwen. Tam jest więcej humorystycznych akcentów, np. Thom i jego Hamstorm, albo wammo- było to wyśmianie i żart z noobów tworzących takie cuda :)
Mogli przecież porobić zupełnie inne buildy, ale w końcu zrobili kilka postaci wykorzystujących różne znane buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:48, Azra napisał:

dzięki takim sucharom polska wikia nigdy nie będzie dobra - taki syf to się chyba na
nonsensopedię wrzuca.


Zgredek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam z polskiej wersji. Przynajmniej nie świadomie. Wpisałem w googlach Razah i po prostu wszedłem, a nie zauważyłem, że to polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować