Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 10:02, Azra napisał:

autoleczenie to IMO taka forma masturbacji, podtrzymywanie mnie przy życiu wolę zostawić
monkom.


Ja grałem z hero monkami, ale teraz przerzuciłem się na hero 3x necro disscord. <---- wymiatają.

Dnia 13.08.2009 o 10:02, Azra napisał:

autoleczenie to IMO taka forma masturbacji,

Ja nie powiedziałem, że tak robię, tylko że derw dobry w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 10:08, DambialkoX napisał:


> autoleczenie to IMO taka forma masturbacji, podtrzymywanie mnie przy życiu wolę
zostawić
> monkom.

Ja grałem z hero monkami, ale teraz przerzuciłem się na hero 3x necro disscord. <----
wymiatają.

> autoleczenie to IMO taka forma masturbacji,
Ja nie powiedziałem, że tak robię, tylko że derw dobry w tym jest :D

Zły. A discort ssie. Jedyna jego zaleta to że nie wymaga mózgu, a PvE jest tak łatwe że wystarcza. 300 DPS na cały team, nie licząc minionów i AP to naprawdę mało >:( Już sam mój war ma koło 117, a na LB to tłucze po 260 xD SF is the only true answer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 17:34, Azra napisał:

jak dzieciaki dojdą do Zen Daijun na 12-14 poziomie to jest święto - a i tak odbiją się
od tej misji jak od ściany.

Nie wiem jak dzieciaki, ale ja w Zen Daijun miałem 18, a od Kaineng robiłem 19.
I na przynajmniej jednej postaci robiłem to w jedno popołudnie, więc jeżeli nie była to godzina, to może dwie (zwykle więcej nie mam czasu). I rzeczywiście trochę mnie dziwiło dlaczego w Zen Daiun wszyscy mają średnio 14 poziom. A ja robiłem tylko questy i ubijałem tylko to co po drodze. Podejrzewam więc, że lamy nie robią questów, tylko próbują dojść jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 17:24, Budo napisał:

Nie zrobisz w godzinę 18 poziomu bez pomocy kogoś z zewnątrz i bez scrolli.

Ok, może dwie, może nawet wydaje mi się i schodzą trzy. Ale w porównaniu do propa, gdzie schodziło mi dwa dni (pierwsza postać to wręcz dwa tygodnie), to jest to nic. A scrolle do niczego nie były mi potrzebne. Doświadczenie z questów wystarcza w zupełności. Noob wyspę w FC przechodziłem ze 3 razy i zawsze przed misją w Zen Daiun miałem 18 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:03, Siguardius napisał:

Moje pytanko. w BMP Discovery można tylko robić raz na konto? czy jeśli zrobi się na
jednej postaci można wejść drugą i odebrać nagrodę?

Tak, odkrycia można zrobić tylko raz na konto. Za każde odkrycie dostajesz oprócz normalnej książki za przejście misji ekstra książkę u historyka w zapasie, którą może odebrać każda postać z konta (łącznie 12 książek).
Pamiętaj tylko o jednym - nie autoryzuj żadnej książki z przejścia misji tak długo jak nie przekażesz jej postaci, która będzie jej naprawdę potrzebować - dotyczy to każdej wypełnionej książki. Książki nieautoryzowane nie można układać w stosy, a autoryzowane można. Za odkrycie historyk daje książki wyłącznie autoryzowane na postać.
Najbardziej efektywne przejście misji, to robienie jednego odkrycia na misję. Wtedy przy 3 misjach dostajesz 6 książek oraz odpowiednią kasę. Za zrobienie dwóch, albo trzech odkryć w jednej misji jest się de facto karanym bo dostaje się 1+3 książki oraz kasę z 3 odkryć. Być może autorom z A-net nie przyszło do głowy, że da się zrobić 3 odkrycia w jednej misji. Kiedy już zrobisz jedną misję na maksa, to każdą kolejną misję robi się na pamięć, więc teoretycznie jest to nieskończone źródło szybkiej kasy, ale w praktyce taki grind jest nudny, a głupie 500g można zarobić szybciej niż w 8 minut biegania (np. misja GWEN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo już mi się pomieszało. Czyli liczba książek, które możemy dostać (niewypełnionych) jest ograniczona? Bo tych dodatkowych, za odkrycie to wiem, że jest limitowana ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:54, KubooPL napisał:

Mam pytanie, bo już mi się pomieszało. Czyli liczba książek, które możemy dostać (niewypełnionych) jest ograniczona?

Nie jest. Możesz książek do wypełnienia brać ile tylko chcesz. Ale żeby je wypełnić musisz skończyć za każdym razem misję. W ten sposób możesz mieć nieograniczoną liczbę dopasowanych broni q9 dla swoich postaci, ale ulepszenia i inskrypcje musisz kombinować samemu. Tak więc te misje mają ograniczoną przydatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie mi chodziło. Przeszedłem już kilka misji i byłem ciekawy, czy po dokonaniu tych odkryć będzie koniec z książkami. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale mam w takim razie jeszcze 1 pytanko. Tych misji można robić w nieksończoność i np. mieć każdą broń mursaatów na 1 postaci? Czy tylko 1 książka danego typu na postać czy możesz robic i robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 14:54, Siguardius napisał:

Tych misji można robić w nieksończoność i np. mieć każdą broń mursaatów na 1 postaci? Czy
tylko 1 książka danego typu na postać czy możesz robic i robić?

Możesz je robić w nieskończoność i każdą postacią na koncie. Nie jestem pewien, ale warto by sprawdzić czy nieautoryzowane (lecz wypełnione) książki da się opychać na handlu - jeżeli tak, to również możnaby je przenosić na inne konta bez BMP oraz farmić bronie z BMP. Może jutro sprawdzę, o ile nikt mnie nie ubiegnie i nie napisze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 01:17, Siguardius napisał:

Hmm... przecież książki które dostajesz są przypisane. Wątpie aby mozna było je wykorzystywac na innym koncie

Hmmm, to bardzo prawdopodobne - skupiłem się na przenoszeniu przez skrzynkę i zapomniałem, że faktycznie są one customized. Mimo to można je przenosić między postaciami - a w każdym razie można było jeszcze jakiś miesiąc temu bo wtedy ostatni raz przenosiłem przez skrzynkę wypełnioną książkę i autoryzowałem przez inną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ostatnio dostałem taką książkę. "Przepowiednia o ogniu" - czy coś podobnego. Ale dostałem ją długo po tym, jak przeszedłem Prop. Da się jakoś wypełnić teraz taką książkę, mając zaliczone już wszystkie misje?
Jaka jest nagroda za to? Opłaca się w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Propie, ale w Nightfallu można było zapłacić temu, kto daje księgi i on uzupełnił brakujące wpisy od tych misji, które wcześniej ukończyliśmy. Wystarczyło pogadać o "Dowodach na piśmie". A jaka nagroda? Pieniądze, doświadczenie i punkty do tytułu (przynajmniej to było w NF''ie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 03:31, KubooPL napisał:

Nie wiem jak w Propie, ale w Nightfallu można było zapłacić temu, kto daje księgi i on
uzupełnił brakujące wpisy od tych misji, które wcześniej ukończyliśmy. Wystarczyło pogadać
o "Dowodach na piśmie". A jaka nagroda? Pieniądze, doświadczenie i punkty do tytułu (przynajmniej
to było w NF''ie).

W Prop. jest tak samo, jak w FC, NF i zapewne GW: EN. Tylko dlaczego nie mogę jej wypełnić za 100g.
Na wiki pisze, że w przypadku, gdy nie miałem ze sobą księgi podczas robienia misji mogę pogadać z tym kto mi ją dał (np. Gordon Ecker w Lwich Wrotach), a on wypełni mi ją za 100g. Ale gdy z nim gadam, to nie ma takiej opcji.

Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 05:33, Grinczar napisał:

Co jest nie tak?


To chyba działa tylko, gdy miałeś książkę na koncie, ale nie zabrałes jej na misję. Gdy robiłeś misje i nie miałeś jeszcze wtedy książki w ogóle, to nie podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie kiedy już przy książkach jesteśmy, jeśli dowiedziałem się o istnieniu książki po skończeniu gwen, to jak ją uzupełnić? Mam tylko 5 primary qestów w niej, a uzupełnić nie mogę :/ Mam zrobić jeszcze z 2 qesty, żeby można było? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 07:45, Budo napisał:

To chyba działa tylko, gdy miałeś książkę na koncie, ale nie zabrałes jej na misję. Gdy
robiłeś misje i nie miałeś jeszcze wtedy książki w ogóle, to nie podziała.

Nie jestem pewien co do tego. Gdy przechodziłem NF''a po raz drugi inną postacią przeszedłem jedną misję, ale zupełnie zapomniałem o książce (nawet jej nie wziąłem). Po odebraniu jej od razu mogłem wypełnić ją u tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 08:22, Budo napisał:

/.../

To proste, zrób wszystkie brakujące questy.

Chodziło mi o uzupełnienie za golda :P No, ale trudno mus to mus >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować